Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sms premium - 35% wartości - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sms premium - 35% wartości (/Temat-Sms-premium-35-wartosci-77003)

Strony: 1 2


Sms premium - 35% wartości - dsagasd - 26-09-2013 13:56

1.Nazwa przedmiotu : Sms premium
2.Opis przedmiotu : Stan konta : 73,54 zł
3.Zdjęcia : Brak
4.Kontakt : PW
5.Cena : 35% - Od ceny sms'a
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Bank.


RE: Sms premium - 35% wartości - zabajka - 26-09-2013 14:03

jeśli dodasz jako płatność paypal to biorę 2x sms za 30.75

wysyłasz oczywiście 1, płacę po sprawdzeniu poprawności kodów


RE: Sms premium - 35% wartości - dsagasd - 26-09-2013 14:04

(26-09-2013 14:03)zabajka napisał(a):  jeśli dodasz jako płatność paypal to biorę 2x sms za 30.75

wysyłasz oczywiście 1, płacę po sprawdzeniu poprawności kodów

Nie przyjmuje na PayPal tylko bank.


RE: Sms premium - 35% wartości - zabajka - 26-09-2013 14:08

oczywiście ty zawsze musisz mieć kontrę do klienta
jak nie spam w tematach co podana cena sms to ty ze swoimi 50% ceny ( dziwne nagle za 35% sprzedajesz)
to jak już z ceną poszedłeś po rozum do głowy to teraz jesteś na NIE dla paypal


dla potencjalnych klientów : uważałabym na tego gostka bo tak szmąci i tak jak chorągiewka na wietrze by nikt nie krzyczał za chwilę, że został oszukany


RE: Sms premium - 35% wartości - dsagasd - 26-09-2013 14:16

(26-09-2013 14:08)zabajka napisał(a):  oczywiście ty zawsze musisz mieć kontrę do klienta
jak nie spam w tematach co podana cena sms to ty ze swoimi 50% ceny ( dziwne nagle za 35% sprzedajesz)
to jak już z ceną poszedłeś po rozum do głowy to teraz jesteś na NIE dla paypal


dla potencjalnych klientów : uważałabym na tego gostka bo tak szmąci i tak jak chorągiewka na wietrze by nikt nie krzyczał za chwilę, że został oszukany

wysyłam pierwszy wiec o to się nie bój .
Twój post to spam , ja nie spamie . zgłoszone .
( Nic nie wnosisz do tematu )


RE: Sms premium - 35% wartości - tomazzi - 26-09-2013 14:19

to fakt
uważałbym na tego typa bo wysyłać może pierwszy ale da niepoprawne kody i będzie krzyczał, że nie dostał kasy a kody poprawne itp itd

co do spamu z 50% za sms to w każdym temacie można odnośnie kupna sms znaleźć jego post - był jeszcze jego temat który usunął po wpisach z informacją, że za 50% tutaj nie sprzeda

śmierdzi to konto na kilometry i tylko czekam aż się temat o oszukaniu przez tego klienta pojawi i w cale mnie ten temat nie zadziwi


RE: Sms premium - 35% wartości - dsagasd - 26-09-2013 14:22

(26-09-2013 14:19)tomazzi napisał(a):  to fakt
uważałbym na tego typa bo wysyłać może pierwszy ale da niepoprawne kody i będzie krzyczał, że nie dostał kasy a kody poprawne itp itd

co do spamu z 50% za sms to w każdym temacie można odnośnie kupna sms znaleźć jego post - był jeszcze jego temat który usunął po wpisach z informacją, że za 50% tutaj nie sprzeda

śmierdzi to konto na kilometry i tylko czekam aż się temat o oszukaniu przez tego klienta pojawi i w cale mnie ten temat nie zadziwi

pisz pisz 7,5k postów się samo nie napisze.


RE: Sms premium - 35% wartości - tomazzi - 26-09-2013 14:30

(26-09-2013 14:22)dsagasd napisał(a):  
(26-09-2013 14:19)tomazzi napisał(a):  to fakt
uważałbym na tego typa bo wysyłać może pierwszy ale da niepoprawne kody i będzie krzyczał, że nie dostał kasy a kody poprawne itp itd

co do spamu z 50% za sms to w każdym temacie można odnośnie kupna sms znaleźć jego post - był jeszcze jego temat który usunął po wpisach z informacją, że za 50% tutaj nie sprzeda

śmierdzi to konto na kilometry i tylko czekam aż się temat o oszukaniu przez tego klienta pojawi i w cale mnie ten temat nie zadziwi

pisz pisz 7,5k postów się samo nie napisze.

stwierdzam tylko fakty
dodatkowo na innym forum sprzedawałeś po 50% na tym miałeś za tyle samo lub w cale i nagle 35 %
skoro gdzie indziej masz więcej to tutaj 35% i tracisz ?
sam plączesz się w zeznaniach i mówię nie zdziwi mnie temat, że ktoś przez ciebie został oszukany


RE: Sms premium - 35% wartości - dsagasd - 26-09-2013 14:36

(26-09-2013 14:30)tomazzi napisał(a):  
(26-09-2013 14:22)dsagasd napisał(a):  
(26-09-2013 14:19)tomazzi napisał(a):  to fakt
uważałbym na tego typa bo wysyłać może pierwszy ale da niepoprawne kody i będzie krzyczał, że nie dostał kasy a kody poprawne itp itd

co do spamu z 50% za sms to w każdym temacie można odnośnie kupna sms znaleźć jego post - był jeszcze jego temat który usunął po wpisach z informacją, że za 50% tutaj nie sprzeda

śmierdzi to konto na kilometry i tylko czekam aż się temat o oszukaniu przez tego klienta pojawi i w cale mnie ten temat nie zadziwi

pisz pisz 7,5k postów się samo nie napisze.

stwierdzam tylko fakty
dodatkowo na innym forum sprzedawałeś po 50% na tym miałeś za tyle samo lub w cale i nagle 35 %
skoro gdzie indziej masz więcej to tutaj 35% i tracisz ?
sam plączesz się w zeznaniach i mówię nie zdziwi mnie temat, że ktoś przez ciebie został oszukany

masz racje ,,Sprzedawałem''


RE: Sms premium - 35% wartości - zabajka - 26-09-2013 14:46

(26-09-2013 14:16)dsagasd napisał(a):  
(26-09-2013 14:08)zabajka napisał(a):  oczywiście ty zawsze musisz mieć kontrę do klienta
jak nie spam w tematach co podana cena sms to ty ze swoimi 50% ceny ( dziwne nagle za 35% sprzedajesz)
to jak już z ceną poszedłeś po rozum do głowy to teraz jesteś na NIE dla paypal


dla potencjalnych klientów : uważałabym na tego gostka bo tak szmąci i tak jak chorągiewka na wietrze by nikt nie krzyczał za chwilę, że został oszukany

wysyłam pierwszy wiec o to się nie bój .
Twój post to spam , ja nie spamie . zgłoszone .
( Nic nie wnosisz do tematu )

nie spamujesz twierdzisz tak ?
to jak nazwać twoje wpisy jak nie SPAM właśnie w tematach o zakupie sms z ofertą ile się za danego sms zapłaci twoje wszystkie posty z twoją ofertą 50% chodź to znacznie więcej od oferowanej kwoty
ogarnij się człowieku tyle ci powiem


http://zarabiam.com/Temat-kupie-2x-sms-premium-za-30-75-76772

przykłady można mnożyć, podam na swoim temacie :

oferowana cena - 23 pln za 2 sms
tutaj twój spamujący post z ofertą 50% i takich tematów i twoich wpisów z ofertą jest nie mało
dodatkowo podałam płatnośc paypal, twierdzisz że paypal nie przyjmujesz więc spamowałeś dla samego spamowania wiedząc, że i tak nie kupi nikt

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8154aa10749493f2.html