Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wicked Article Creator 2.8.5 Portable - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Wicked Article Creator 2.8.5 Portable (/Temat-Wicked-Article-Creator-2-8-5-Portable-76993)



Wicked Article Creator 2.8.5 Portable - adkam12 - 26-09-2013 11:48

Cześć, przeniosłem się tutaj z konkurencyjnego forum, które w sumie już konkurencją przestało być, dlatego postaram się podzielić tym z czego sam korzystam i wielu moich znajomych również, a nie koniecznie się tym dzieliliśmy. Nie wiem jak wielu z Was, jednak sam korzystam z zagranicznych for typu bestblackhatforum i tam znajduje dużo ciekawych poradników, którymi się z wami podzielę.


Wicked Article Creator 2.8.5 Portable


[attachment=2156]


[attachment=2157]

Funkcje programu ( tłumaczone nieudolnie gdyż nie wszystkich używam i nie wszystkie rozumiemSmile ):

1) Ściąganie contentu oraz tytułów wraz z słowami kluczowymi

2) PLR Locator - Exportuje słowa kluczowe z twoich artykułów PLR

3) Stwórz tekstowe lub htmlowe artykuły używajac wbudowanego wizarda

4) Wbudowana mieszarka, aby zróznicować treści artykułów (żeby nie było zduplikowanego tekstu).

5) Około 600,000 phrases oraz około miliona slow bliskoznacznych w bazie danych

6) Pobierz do 2000 + niżowych tematów na raz

7) Automatyczne wirowanie na poziomie frazy najlepsze synonimy

8) Usuń niechciane linie, które nie pasują do swojej niszy

9) Wymieszaj punkty i linie razem lub skorzystaj z wirowania artykułów razem.

10) Budowanie unikalnych tytułów na jakiekolwiek słowo kluczowe za pomocą wbudowanego WAC Title Builder

11) Przeszukuj artykuły paragraf po paragrafie dzięki WAC Spinner

12) Stwórz informacje o autorze oraz stronę o mnie dzięki nested spintax

13) Stwórz obrazki oraz filmy z youtube i yahoo

14) Kopia zapasowa twoich treści aby moc powrócić do wcześniejszych wersji w razie pomyłek

15) Super narzędzie do rozłączenia artykułów


Program waży 46 MB




RE: Wicked Article Creator 2.8.5 Portable - toudi - 17-04-2014 13:59

Gdy uruchamiam ten program wyskakuje mi komunikat, że nie mogę połączyć się z zdalnym serwerem wie ktoś co na to poradzić?


RE: Wicked Article Creator 2.8.5 Portable - pablo12 - 17-04-2014 16:29

u mnie działa bez zarzutu ,korzystam z tego już od dłuższego czasu-pobrałem z linka i również działa
fakt - zdał by się do tego poradnik - Huh
ps na yt są poradniki to tak na marginesie Idea


RE: Wicked Article Creator 2.8.5 Portable - Kropcio - 17-04-2014 17:47

Dzięki wielkie, na pewno się przyda Smile


RE: Wicked Article Creator 2.8.5 Portable - xplode - 30-04-2014 02:34

Wyrzuca problem przy pobieraniu artykułów "there was a problem with following url : google.com"


RE: Wicked Article Creator 2.8.5 Portable - allout - 12-11-2014 13:33

Przepraszam za odkop ale nie chciałem zakładać nowego tematu. Potrzebuję pomocy z programem bowiem pod windowsem 8 program wyłącza się po kliknięciu build. Czy ktoś wie w czym może być problem?