Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dyskusje na Tematy Bukmacherskie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Dyskusje na Tematy Bukmacherskie (/Temat-Dyskusje-na-Tematy-Bukmacherskie-76972)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Dyskusje na Tematy Bukmacherskie - Giorgios - 19-12-2014 01:51

zapraszam do mnie na prv, darmowe typy !


RE: Dyskusje na Tematy Bukmacherskie - Lipko111 - 19-12-2014 18:30

http://screenshooter.net/100410152/furpjbn

Wejdzie?


RE: Dyskusje na Tematy Bukmacherskie - Eliteman - 20-01-2015 22:31

Takie taśmy zawsze mają małe szanse na wejście, polecam single, max duble ;-)


RE: Dyskusje na Tematy Bukmacherskie - Maersk - 20-01-2015 22:39

Triple również do pogrania.

Teoretycznie wszystko jest do grania, ale im wiecej zdarzen tym mniejsze prawdopodobieństwo trafienia. Za to większa wygrana - wiadomo, jednak trafienie takiej taśmy to rzadkość, a dobrze dobrane single, double bądź triple to zdecydowanie częsta sprawa.


RE: Dyskusje na Tematy Bukmacherskie - Eliteman - 20-01-2015 22:46

dobieranie meczy to jedna kwestia ale najważniejsze w bukmacherce jest stawkowanie i już nie raz się o tym przekonałem Sad z matematycznego punktu widzenia w celu zminimalizowania marży najlepiej wychodzą single. Sam tak grywam, jeżeli chodzi o duble i triple zdarza się jednak już na tzw. lokaty Big Grin AKO ~2.00 a taśmy na weekend można pograć, januszowe paragony Big Grin ale w życiu ładnej taśmy nie trafiłem a gram długo dosyć


RE: Dyskusje na Tematy Bukmacherskie - kwenk21 - 23-01-2015 01:13

o kurcze, że ja o tym watku zapomnialem. WitamSmile dalej tutaj dzialacie?


RE: Dyskusje na Tematy Bukmacherskie - SureQ - 26-09-2015 07:54

Witam,

Jakie mecze sa overowe ? Gdzie warto dac 1,5ht do przerwy ?
Niemcy ?

Czekam na odp


RE: Dyskusje na Tematy Bukmacherskie - artson - 01-10-2015 15:43

juniorskie ligi szwedzkie, liga singapurska, niższe ligi australijskie, niższe islandzkie, liga mumbaju. Według mnie najlepiej szukać w niszowych ligach. Są dostępne na żywo w bet365 więc można poczekać te np. 9 minut od rozpoczęcia i uderzyć w over 1,5 po lepszym kursie np. 2.0 zamiast przedmeczowym 1.61, oczywiście najlepiej po uprzednim zajrzeniu na trend bramkowy obu drużyn na stronie która pokazuje tabele, bilans np pl.futbol24.com lub zaufać jedynie cyferkom w statystykach panelu które pokazuje bet365 podczas trwania meczu.


RE: Dyskusje na Tematy Bukmacherskie - B_Y_K_U - 04-10-2015 02:57

(01-10-2015 15:43)artson napisał(a):  juniorskie ligi szwedzkie, liga singapurska, niższe ligi australijskie, niższe islandzkie, liga mumbaju. Według mnie najlepiej szukać w niszowych ligach. Są dostępne na żywo w bet365 więc można poczekać te np. 9 minut od rozpoczęcia i uderzyć w over 1,5 po lepszym kursie np. 2.0 zamiast przedmeczowym 1.61, oczywiście najlepiej po uprzednim zajrzeniu na trend bramkowy obu drużyn na stronie która pokazuje tabele, bilans np pl.futbol24.com lub zaufać jedynie cyferkom w statystykach panelu które pokazuje bet365 podczas trwania meczu.
Do tego co napisałeś można dodać ligi norweskie i finlandzkieSmile


RE: Dyskusje na Tematy Bukmacherskie - NoVi - 16-10-2015 22:47

A ja polecam grę na Live!
Możesz zaobserwować jak drużyna gra łatwiej coś ustrzelić, niż typy przed meczowe, gdzie tak na dobrą sprawę nikt nie wie, jak będą grać Wink