Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]iPod Touch 8GB - pytania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]iPod Touch 8GB - pytania (/Temat-Rozwiazane-iPod-Touch-8GB-pytania-7694)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]iPod Touch 8GB - pytania - Madix071 - 25-05-2010 21:33

1. W ile schodzi iPod Touch 8GB na restocku ? powiedzcie z własnego doświadczenia.

2. Jakie mam szanse na iPoda jeśli mam imacro, autofill, grease monkey, toolber z lockerz checkerem, TeamSpeak? To bedzie mój pierwszy restock majowy.

3. Można ustawić język polski w tym ipodzie z lockerz ? Czy trzeba samemu spolszczyc czy wogóle się nie da ?

4. Ile wyniesie mnie cło i vat ?

5. Sory za głupie pytanie co tutaj przedtem było.

6. Ma już ktoś tego ipoda ? Jak tak to jest zadowolony z jego użytkowania ?

+ będą lecieć za każda odpowiedź Wink


RE: iPod Touch 8GB - pytania - Silek - 25-05-2010 21:45

1. Bardzo szybciutko. Może 20 sekund ale to max góra.
2.Szanse masz duże, ale czy ubiegniesz wszystkich to zależy od tego czy będziesz cały czas pilnował sobie momentu nadejścia restocku i czy wszystko pójdzie tak jak sobie założyłeś.
3.Nie mam pojęcia.
4.Musiałbyś poszukać na forum ile byś zapłacił. Podałbym Ci swoją wartość przypuszczalną, ale nie chcę wprowadzać w błąd.
5.Musisz sprawdzić na allegro po ile one chodzą to wtedy będziesz miał najlepszą wiedze po ile go sprzedać.
6.Nie mam i dlatego nie odpowiedziałem na powyższe pytanie dotyczące iPoda.

Pozdrawiam


RE: iPod Touch 8GB - pytania - Magnus - 25-05-2010 21:47

1. Z mojego doświadczenia to max 1-2 minuty.

2.Za używanie imacro jest ban. Jeżeli jest to twój 1 restock to masz małe szanse.

4.110-170zł

5.Zobacz sobie po ile chodzą nowe lol.


RE: iPod Touch 8GB - pytania - xPietrek - 25-05-2010 21:48

3. Tak. Dostępny jest język Polski

4. Ok 150 zł

5. Ok.600-700 zł.


RE: iPod Touch 8GB - pytania - Yanke$ - 26-05-2010 05:46

Cytat:1. W ile schodzi iPod Touch 8GB na restocku ? powiedzcie z własnego doświadczenia.

Oj bardzo szybciutko. iPody to główna atrakcja, a więc myślę, że od 20 do 30 sekund.

Cytat:2. Jakie mam szanse na iPoda jeśli mam imacro, autofill, grease monkey, toolber z lockerz checkerem, TeamSpeak? To bedzie mój pierwszy restock majowy.

Tak jak już kolega wyżej wspomniał za imacro ban, reszta dozwolona. Czy masz szansę ? Teoretycznie każdy ma, ale kiedy jest restock każdemu bije serce tak, że nie może niczego praktycznie ogarnąć. Bywają i takie sytuacje, że ludzie ze stresu wpisują dane ręcznie, mimo posiadanego autofilla. Żeby coś wygrać, musisz mieć po prostu farta.

Cytat:3. Można ustawić język polski w tym ipodzie z lockerz ? Czy trzeba samemu spolszczyc czy wogóle się nie da ?

Myślę, że się da, chociaż głowy bym nie dał. Tongue
Cytat:4. Ile wyniesie mnie cło i vat ?

Mniej więcej 100-150 zł.

Cytat:5. Sory za głupie pytanie co tutaj przedtem było.
Tongue

Cytat:6. Ma już ktoś tego ipoda ? Jak tak to jest zadowolony z jego użytkowania ?

Mój kolega posiada i jest bardzo zadowolony. Jest wygodny, fajny i poręczny.

Mam nadzieję, że pomogłem. Smile


RE: iPod Touch 8GB - pytania - Madix071 - 26-05-2010 13:12

Dzienki + leci


RE: iPod Touch 8GB - pytania - Kilol - 26-05-2010 13:53

Zamykam.


RE: iPod Touch 8GB - pytania - patryk5599 - 26-05-2010 14:39

bardzo szybko
małe
tak
ok150 zł


RE: iPod Touch 8GB - pytania - Lubelak - 26-05-2010 14:46

3. Można ustawić język polski w tym ipodzie z lockerz ? Czy trzeba samemu spolszczyc czy wogóle się nie da ?
Da się jak w każdym innym produkcie apple


RE: iPod Touch 8GB - pytania - pespe - 26-05-2010 14:53

1. do 45 sekund
2. Imacrosa sobie z głowy wybij anulują ci potem nagorde i nawet może zbanują...z autofilem możliwe Smile sam poluje na 64 lub 32 gb Smile

3. Tak masz do wyboru język Polski Smile

4. od 100 do 180 żł Smile

5. Sory za głupie pytanie co tutaj przedtem było.

6. Ma już ktoś tego ipoda ? Jak tak to jest zadowolony z jego użytkowania ?