Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
easysub.pl - Na co zbierasz/wydałeś/wydasz ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: easysub.pl - Na co zbierasz/wydałeś/wydasz ? (/Temat-easysub-pl-Na-co-zbierasz-wydales-wydasz-76938)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: easysub.pl - Na co zbierasz/wydałeś/wydasz ? - jaro225 - 12-12-2013 22:28

@up

Kolejny sposób by nabijać sobie posty? facepalm


RE: easysub.pl - Na co zbierasz/wydałeś/wydasz ? - themate0 - 12-12-2013 22:30

nie, wkoncu od czegoś ten temat jest, wcześniej główny temat o easysubie był tym zaspamiany Smile


RE: easysub.pl - Na co zbierasz/wydałeś/wydasz ? - AnnaKa - 12-12-2013 22:40

[Obrazek: 3776946764.jpg]

62.500 zł , wszystko na dobrej drodze jak kasa dojdzie Smile
Wgl dziwię się że 4midable sobie takiej nie kupił... tylko starą e38 której ja chce się pozbyć Big Grin


RE: easysub.pl - Na co zbierasz/wydałeś/wydasz ? - JaTuDensze - 12-12-2013 22:48

(12-12-2013 22:40)AnnaKa napisał(a):  [Obrazek: 3776946764.jpg]

62.500 zł , wszystko na dobrej drodze jak kasa dojdzie Smile
Wgl dziwię się że 4midable sobie takiej nie kupił... tylko starą e38 której ja chce się pozbyć Big Grin

4.2 l nie pamiętam ile bmka ma kucy wole audi/vw no ale 300 ~ będzie mieć a z tego jest tyle zabawy że HeartHeart


RE: easysub.pl - Na co zbierasz/wydałeś/wydasz ? - AnnaKa - 12-12-2013 22:51

Ta co chce kupić jest 3.0 d silnik Smile km ~300 ma fajna zabawa ale mi się od kilku lat strasznie podoba 6 więc to było moje marzenie , miałem je spełnić na święta sobie , dziewczynie i tacie który od dziecka chciał mieć pod domem dobry samochód ... ale brakuje mi właśnie końcówka której od nich nie dostałem ;/


RE: easysub.pl - Na co zbierasz/wydałeś/wydasz ? - themate0 - 12-12-2013 22:53

Big Grin ja za pierwszą wypłatę od easysuba kupiłem niówki zimówki, a resztę kasy póki co trzymam w banku Tongue

@down

80% sukcesu to dieta Tongue


RE: easysub.pl - Na co zbierasz/wydałeś/wydasz ? - kammic8 - 12-12-2013 22:54

Zbieram na zrobienie małej salki treningowej 3x8metrów w której bd. mógł po uderzać w worek i porobić małe sparingi z kumplami. Trochę sprzętu muszę kupić. To było by dobre na redukcję którą zaczynam od stycznia, na razie masaaaa. Każda aktywność cardio jest dobra na redukcji, szczególnie w zimę to by było dobrym rozwiązaniem. Poza tym zbieram na jakiś samochód, jeszcze nie wiem jaki. No i oczywiście wydatki dnia codziennego, wypady ze znajomymi, jedzenie, odżywki.


RE: easysub.pl - Na co zbierasz/wydałeś/wydasz ? - JaTuDensze - 12-12-2013 22:58

3 litry też spoko Smile Po ostatnich filmikach na YT niestety wstyd pokazać się teraz w BMW Tongue


RE: easysub.pl - Na co zbierasz/wydałeś/wydasz ? - AnnaKa - 12-12-2013 23:10

Dla mnie BMW to klasa sama w sobie , kto nie jeździł i pisze że to dla buraków auto to są różne powody możliwe z nich to :
-zazdrość
-brak kasy na bmw
-nigdy nie jechał bmw
-ma inny uraz związany z tym samochodem

Jeśli ktoś nie miał okazji wsiąść do tego auta za kółko to naprawdę nie wie co to przyjemność z jazdy , wiem że to auto kojarzy się z łebkami którzy są jakimiś gangsterami czy wieśniakami którzy straszą ludzi itd.. ale to nie ten samochód ich takimi uczynił pamiętajcie Smile

Przepraszam za offtop to się nie powtórzy Smile

Teraz ogólnie zbieram do 62.5 tyś brakuje mi dokładnie 1954 zł heh a facet mi nie chce zejść z ceny , skubany. A co dopiero ubezpieczenie , OC/AC + za wiek ... pojemność powyżej 2.5l...


RE: easysub.pl - Na co zbierasz/wydałeś/wydasz ? - JaTuDensze - 12-12-2013 23:18

Nie kupuj nic ponad to co masz bo to bez sensu przy tej cenie to wydasz 62,5k na auto + 5k na wszystkie ubezpieczenia + pierdoły które trzeba wymienić Smile