Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bramka SMS by JaTuDensze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Bramka SMS by JaTuDensze (/Temat-Bramka-SMS-by-JaTuDensze-76934)

Strony: 1 2


Bramka SMS by JaTuDensze - JaTuDensze - 25-09-2013 09:30

Witam!
Naszła mnie dzika myśl !! Big Grin
Mianowicie program partnerski "Bramka SMS" w którym to dopiero po wpisaniu swojego nr telefonu i potwierdzeniu pinu będzie można niby wysyłać smsy z bramki co oczywiście będzie fejkiem Smile
Co wy na to ?Smile Jak już było to przepraszam .


RE: Bramka SMS by JaTuDensze - A$AP - 25-09-2013 09:32

Byłem pierwszy. Już to zaproponowałem w temacie na nowy program przez EASYSUBTongue


RE: Bramka SMS by JaTuDensze - JaTuDensze - 25-09-2013 09:35

Uh Big Grin Nie czytałem zabardzo bo dalej nie wiem jak z tymi wypłatami i jak musze odprowadzić coś od tej kwoty.. Tym powinna zając się firma a nie "pracownicy"


RE: Bramka SMS by JaTuDensze - sqmany - 25-09-2013 16:10

A w dodatku już nawet ktoś napisał ,że po co dawać takową bramkę jak ludzie którzy z niej korzystają to są ludzie którzy albo nie mają pieniędzy na swoim koncie ,albo nie mają telefonu.


RE: Bramka SMS by JaTuDensze - koniec - 25-09-2013 16:15

Zacznijmy od tego, że to ja pierwszy dałem ten pomysł Wink


RE: Bramka SMS by JaTuDensze - sqmany - 25-09-2013 16:19

Boże, a kogo obchodzi kto dał ten pomysł? Będziecie się teraz kłócić jak dzieciaczki kto był pierwszy? Ważne jest to ,że pomysł jest beznadziejny i wątpię aby został zrealizowany.


RE: Bramka SMS by JaTuDensze - JaTuDensze - 27-09-2013 10:03

@squmany właśnie chodzi o to , że jeżeli sie nie ma kasy na koncie to co mu szkodzi właczyc subskrybcje bo i tak mu kasy nie weźmie bo niby z czego ? Otóż nie wystarczy że doładuje konto i już ma kase na koncie więc jest z czego ściągać a doładowywać telefon trzeba wiec.. 2 sprawa kto w dzisiejszych czasach nie ma telefonu? Nie przesadzaj ...


RE: Bramka SMS by JaTuDensze - bolo9797 - 27-09-2013 10:36

Q gdzie jest napisane ze musi doladowac??


RE: Bramka SMS by JaTuDensze - JaTuDensze - 28-09-2013 10:56

No to po co komuś telefon z którego nigdy się nie da zadzwonić?.. A po 2 jak nie doładujesz przez określonczy czas to ci zablokują karte.


RE: Bramka SMS by JaTuDensze - diabloo07 - 28-09-2013 11:07

Niekoniecznie. W Orange masz ważność konta na rok lub dwa bez doładowywania.