Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promowanie nisz na Facebooku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Promowanie nisz na Facebooku (/Temat-Promowanie-nisz-na-Facebooku-76932)



Promowanie nisz na Facebooku - adkam12 - 25-09-2013 09:21

Promowanie nisz na Facebooku

Mały trick/poradnik z którego korzystam od dawna, dla przykładu posłużę się grą GTA V z której już trochę wycisnąłem.
  • 1 Zakładamy konto z nazwą gry lub programu, warto dodać taki sam avatar jak inne firmy promujące gry NP. GTA V.
  • 2 Wchodzimy na wszystkie najbardziej znane fanpage dotyczącej danej gry, wystarczy wpisać w wyszukiwarce GTA V, a rozwinie się lista.
  • 3 Komentujemy wszystkie najświeższe posty na każdym z fanpagy.
    Wpisując w komentarzu polecające treści typu:


    "GTA V Demo Beta Test Leaked! Full version will become in 2014! By our tester : LINK"

    "Register as a member of GTA V - Every person get SPECIAL CAR IN GAME! LINK"

    "'GTA 5' Updates: Apps Released - DOWNLOAD APP FOR YOUR PHONE! Get Info about your account by phone! Link"

    "The Free GTAV iFruit - special edition - Now you can by SPECIAL WEAPONS by your phone! LINK"

    "We recommend to you update your GTA 5 - glitch fix - Download: Link"

    "GTA 5 patch - GTA 5 vanishing car glitch fix Download: Link"
  • 4 Thats all Smile




RE: Promowanie nisz na Facebooku - v3XeR - 25-09-2013 16:29

Sposób dobry, teraz czekać na za spamowane FanPage


RE: Promowanie nisz na Facebooku - MixKosa - 25-09-2013 20:02

Myślę że ten trik jest już znany a korzyści są minimalne, bo każdy szanujący się fanpage nie pozwoli sobie na spam i usunie taki spamerski komentarz a nagroda też jest niczego sobie od FB.


RE: Promowanie nisz na Facebooku - TastemanPL - 27-09-2013 13:23

Na forum z gry na fb napisałem temat promujący film. Odnośnik do bloga bo nawet filmu nie mam i wybuliłem 2$


RE: Promowanie nisz na Facebooku - comanche - 27-09-2013 13:27

Sposób dał mi 2 pobrania niszy ktora stala od dluzszego zasu juz. Tzn mam nadzieje ze to w durzej mierze dzieki temu ze na fb promowalem hehe