Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
okradają mnie - potrzebuję pomocy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: okradają mnie - potrzebuję pomocy (/Temat-okradaja-mnie-potrzebuje-pomocy-76918)

Strony: 1 2


RE: okradają mnie - potrzebuję pomocy - oskarkxyz - 24-09-2013 20:59

(24-09-2013 20:56)Piotr__11 napisał(a):  
(24-09-2013 20:29)Bandaid napisał(a):  Nie ma sensu w kupowaniu ich, zwłaszcza do strony PPA.

Bullshit.
Może niekoniecznie z allegro ale warto.


Zapomniałem zmienić post, ale dzięki za ten programik do YT, żeby zmieniał bajty (czy jakoś tak). Już lecę do tamtego tematu i leci reput dla Ciebie Big Grin Przy okazji mam nadzieję, że ktoś mi tutaj wytłumaczy niektóre kwestie (napisałem 2posty wyżej)

@edit
No nie ogarniam tego. Domeny inne, ale treść i wszystko to samo. Nawet linki z sharebay'a nadal są moje. Po co coś takiego?


RE: okradają mnie - potrzebuję pomocy - Azon770 - 26-09-2013 21:08

Skoro linki z sharebay'a nadal są twoje na innych stronach, to pozostaje ci się jedynie cieszyć, bo ktoś za darmo promuje twoje pliki Wink nie widze w tym wogóle sensu, no ale cóż... chyba, że dopiero co "przekopiował" bloga i linki zmieni później.


RE: okradają mnie - potrzebuję pomocy - rotate - 28-09-2013 09:34

Wy tak wszyscy na powaznie? Big Grin

Autorze tematu, wszystkie te blogi to Twoje blogi a w zasadzie jeden ten sam blog - po prostu blogger prowadzi blogi w wielu domenach narodowych i konwertuje .com odpowiadnio dla wyszukiwan z danego panstwa, i tak np. australijczyk moze znalesc Twoj blog w domenie .au, włoch w it. francuz w .fr itp. itd etc.


RE: okradają mnie - potrzebuję pomocy - waldekiepski - 28-09-2013 09:50

(28-09-2013 09:34)rotate napisał(a):  Wy tak wszyscy na powaznie? Big Grin

Autorze tematu, wszystkie te blogi to Twoje blogi a w zasadzie jeden ten sam blog - po prostu blogger prowadzi blogi w wielu domenach narodowych i konwertuje .com odpowiadnio dla wyszukiwan z danego panstwa, i tak np. australijczyk moze znalesc Twoj blog w domenie .au, włoch w it. francuz w .fr itp. itd etc.

Dokładnie, blogger sam zmienia linki na SB i później prześle Ci zarobione pieniążki.