Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
okradają mnie - potrzebuję pomocy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: okradają mnie - potrzebuję pomocy (/Temat-okradaja-mnie-potrzebuje-pomocy-76918)

Strony: 1 2


okradają mnie - potrzebuję pomocy - oskarkxyz - 24-09-2013 20:14

Witam.

Udało mi się zrobić coś niesamowicie wiarygodnego, mam z tego małe pieniążki, ale teraz tak:
*któregoś pięknego dnia patrzę, a na moim blogu jest 20 wejść z jakieś koreańskiej strony. Co się stało? Jakiś bystry człowiek umieścił mój link z YT (był znak wodny) + link do mojego bloga i umieścił SWÓJ link do downloadu z sharebay'a.
*dzisiaj patrzę, a mam jedno wejście z translate.google.com. Co się stało? Ktoś sobie przetłumaczył mój blog na BR. Idzie się domyślić, że chciał to skopiować do siebie, żeby się dużo nie namęczyć.

Za tydzień się dowiem, że ja na tym zarobiłem 10$, a oni po 400$. Blog nie ma nawet dwóch tygodni. Pomysły co mógłbym z tym zrobić? Oczywiście tylko poważne pomysły.

@edit
Do teraz jak np mój blog się zwie "123.blogspot.com", to jest strona "123.blogspot.kr" i wszystko jest identyczne. Nawet statystyki dot. odwiedzin.

Z góry dziękuję,
pozdrawiam.


RE: k***a okradają mnie - potrzebuję pomocy - Knight97 - 24-09-2013 20:17

Oflaguj film na yt, zgłoś to do sharebaya


RE: k***a okradają mnie - potrzebuję pomocy - daniel42na - 24-09-2013 20:21

Po pierwsze, wejscia z translate.google znaczą tylko tyle że ktos sobie chciał przetłumaczyć twój tekst na potrzeby przeczytania i zrozumienia go, kazdy tak moze zrobić z dowolną stroną www.
Po drugie kopiowanie filmików i postów w "branży" ppa gdzie każdy oszukuje to codzienność, kopiowanie blogów tak samo. Nie wiem o co chcesz walczyć.. nie oczekuj uczciwości od ludzi którzy zarabiają na naiwności innych (zresztą tak samo jak i Ty).

PS. jeśli to blog na blogspot to możesz go zgłosić jako oszustwo, ale jak to zrobić musisz już sobie sam poszukać..


RE: k***a okradają mnie - potrzebuję pomocy - oskarkxyz - 24-09-2013 20:23

Domyślam się, chociaż nie powiem, że to przytłaczające, gdy wymyśli się coś samemu, coś oryginalnego, a tutaj tydzień bez promocji i jest z 10 takich blogów + filmiki. Teoretycznie tutaj chodzi tylko o promocję... a jak już o promocji mowa, jeżeli kupię na Allegro za 30zł (oczywiście za jakieś 2mies, jak blog się rozwinie) PR7-9 backlinki to zwiększy to moją oglądalność bloga? Oczywiście blog o hackach, ale ma w sobie to coś, że ludzie jednak ściągają.


RE: k***a okradają mnie - potrzebuję pomocy - Bandaid - 24-09-2013 20:24

(24-09-2013 20:21)daniel42na napisał(a):  Po pierwsze, wejscia z translate.google znaczą tylko tyle że ktos sobie chciał przetłumaczyć twój tekst na potrzeby przeczytania i zrozumienia go, kazdy tak moze zrobić z dowolną stroną www.
Po drugie kopiowanie filmików i postów w "branży" ppa gdzie każdy oszukuje to codzienność, kopiowanie blogów tak samo. Nie wiem o co chcesz walczyć.. nie oczekuj uczciwości od ludzi którzy zarabiają na naiwności innych (zresztą tak samo jak i Ty).

Dokładnie, pozatym ten koleś i tak nic nie zarobi, na duplicate contencie daleko nie zajedzie.Wypromuj swojego bloga i nie przejmuj się innymi. Moje wpisy na które poświęciłem godziny też były kopiowane ale jakoś niespecjalnie miałem pretensję do tych, którzy to zrobili, takie są reguły gry. Jeszcze żebyś coś na tym blogu zarabiał, a takto jak dla mnie zupełnie nieuzasadniona panika.


RE: k***a okradają mnie - potrzebuję pomocy - daniel42na - 24-09-2013 20:26

https://support.google.com/blogger/answer/42577?hl=en
prosze. Zgłoś go i licz na to ze usuną.


RE: k***a okradają mnie - potrzebuję pomocy - oskarkxyz - 24-09-2013 20:28

Może i rzeczywiście panika (nie, żebym się przechwalał, ale naczytałem się jak to tutaj ludzie pisali, że "pierwsze pieniądze po miesiącu", że trzeba 100 postów, 5 dziennie itd), ale jak dla mnie 5$ bez ŻADNEJ (filmiki na YT, ale w żaden sposób nie promowane, tylko nabijanie z u2bviews) promocji w 1.5tyg to całkiem sporo (2 posty, jeden z linkiem), a ciekaw jestem co będzie gdy jeszcze wypromuję bloga.

No dobra, to bez paniki jeżeli chodzi o kopiowanie. A co z backlinkami z Allegro? Kupował to ktoś?

(24-09-2013 20:26)daniel42na napisał(a):  https://support.google.com/blogger/answer/42577?hl=en
prosze. Zgłoś go i licz na to ze usuną.

Jeżeli zgłoszę to, to mojego bloga z "hackami" także usuną, prawda?

@@edit2
"Po pierwsze, wejscia z translate.google znaczą tylko tyle że ktos sobie chciał przetłumaczyć twój tekst na potrzeby przeczytania i zrozumienia go, kazdy tak moze zrobić z dowolną stroną www.". Właśnie powstała moja strona z końcówką .br zamiast .com. Ale postaram się nie panikować, tak jak mówiliście Smile

@@edit3
Czegoś nie rozumiem. Blogi te są, wszystkie po ang tylko z inną końcówką, ale mimo wszystko to linki nadal są te moje.


RE: k***a okradają mnie - potrzebuję pomocy - Bandaid - 24-09-2013 20:29

Nie ma sensu w kupowaniu ich, zwłaszcza do strony PPA.


RE: okradają mnie - potrzebuję pomocy - Piotr__11 - 24-09-2013 20:56

(24-09-2013 20:29)Bandaid napisał(a):  Nie ma sensu w kupowaniu ich, zwłaszcza do strony PPA.

Bullshit.
Może niekoniecznie z allegro ale warto.


RE: okradają mnie - potrzebuję pomocy - Bandaid - 24-09-2013 20:59

(24-09-2013 20:56)Piotr__11 napisał(a):  
(24-09-2013 20:29)Bandaid napisał(a):  Nie ma sensu w kupowaniu ich, zwłaszcza do strony PPA.

Bullshit.
Może niekoniecznie z allegro ale warto.
A czy ja gdzieś pisałem, że nie warto kupować backlinków jako takich? Autor pytał o backlinki z allegro więc w tym kontekście mu odpowiedziałem.