Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mega Promocja w Expekt - CASHBACK 222zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mega Promocja w Expekt - CASHBACK 222zł (/Temat-Mega-Promocja-w-Expekt-CASHBACK-222zl-76902)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu) - duzypawel - 03-10-2013 08:22

ktoś pytał: z UK chyba nie można skorzystać z tej promocji - sprawdź w regulaminie.

@up - strona przeciążona albo coś poprawiają, albo coś nie działa - standard. We wtorek np nie można było obstawić piłki nożnej Smile


a ja mam mieszane uczucia co do tego buka, wręcz coraz gorsze. najpierw 3 stopniowa weryfikacja konta, gdzie chcą numer buta i zdjęcie matki a teraz już ponad 3 dni czekam na wypłatę, którą musiałem zlecić drugi raz bo przy pierwszym razie została ona cofnięta bóg wie czemu - o czym nawet nie zostałem poinformowany, w historii również nie mam tej pierwszej wypłaty Smile po prostu jakby jej nie było Smile a dostałem maila, że została ona zlecona.

także o ile kasę na konto w grze zwracają w ciągu kilku minut tak wypłaty trwają wieczność Smile


Odp: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu) - mypy - 03-10-2013 19:03

Tez mam mieszane uczucia i nie będę tam grać. Brat spytal się na czacie czy może skorzystać z cashbacku to odpisali mu po sprawdzeniu ze nie, natomiast po zapytaniu o to samo na maila odpisali ze nie mozna tego sprawdzic dopoki nie zagra. Ktos klamieBig Grin


RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu) - duzypawel - 04-10-2013 07:37

moj kolega za to, założył konto korzystając z telefonu będąc u mnie w chacie. Potem nie był pewien czy nie korzystał w tym czasie z wi fi, czyli poniekąd mojego internetu a co za tym idzie mojego adresu IP.

Więc przed skorzystaniem z oferty napisał do supportu czy mogą to sprawdzić.

odpisali:
- NIE przysługuje Panu cashback jeśli założył Pan konto na tym samym IP co kolega.
- ale czy możecie Państwo sprawdzić z jakiego IP zakładałem konto?
- nie mamy takiej możliwości.
- to skąd będziecie wiedzieć, że jest takie samo i nie przysługuje mi cashback? pokerface


RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu) - Traw3k - 04-10-2013 11:40

Ciągle kręcą przy tej promocji. Niestety. smutny

Choć z drugiej strony, jak kolega pisał maila o zwrot stawki po przegranym zakładzie to sprawdzili, że punkt regulaminowy o graniu z jednego IP został złamany (tak rzeczywiście było). Wobec tego, duzypawel, gadaliście z wyjątkowo niekompetentnym supportem. Swoją drogą ciężko trafić tam na kompetentny.


RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu) - Lukasz36016 - 05-10-2013 07:53

Ludzie, Nie ma nic za darmo. Za darmo to można wp.... dostać. Na pewno haczyków jest wiele i gdy wygracie coś za te 400zł to będzie taki galimatias z wypłatą że potrwa z tydzień, a wy nie wytrzymacie tych nerwów i zaraz obstawicie coś na szybkiego i cały hajs pójdzie w p. Tyle


RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu) - WhoSayKo - 06-10-2013 17:00

Jak dla mnie głupotą jest nie spróbować.
cashback to idealna okazja żeby się dorobić.

a narzekanie w takim przypadku jest typowo polskie - nie ma promocji źle , jest promocja źle bo trzeba kombinować żeby wygrać więcej i nie zwracają kasy - straszne facepalm

btw. ja wczoraj zgarnąłem 1200 ;]


RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu) - patryczek1425 - 06-10-2013 21:28

Siemka ja mam pytanko ja założyłem konto 15 września ale jak grałem w expekcie i obstawiałem meczyki a dopiero dziś się dowiedziałem o tym bo od ponad tygodnia tam nie gram musiałem być naprawdę ślepy i teraz...
Jak bym chciał np wyłożyć jeszcze teraz 400zł i obstawić i jakbym przegrał to mam możliwość odebrania cashback-u , bo ani razu jeszcze nie domagałem się o niego wcześniej.
z góry dzięki i dam repka za odpowiedz


RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu) - Panco122 - 07-10-2013 13:01

Ja wypłaciłem 2500 zł bez żadnego problemu. Jak się nie kombinuje, to nie ma żadnych spin. A jak chcecie robić multikonta na znajomych i rodzinę, to po prostu róbcie to z niezależnych komputerów/internetów i problem załatwiony...

(03-10-2013 08:22)duzypawel napisał(a):  ktoś pytał: z UK chyba nie można skorzystać z tej promocji - sprawdź w regulaminie.

@up - strona przeciążona albo coś poprawiają, albo coś nie działa - standard. We wtorek np nie można było obstawić piłki nożnej Smile


a ja mam mieszane uczucia co do tego buka, wręcz coraz gorsze. najpierw 3 stopniowa weryfikacja konta, gdzie chcą numer buta i zdjęcie matki a teraz już ponad 3 dni czekam na wypłatę, którą musiałem zlecić drugi raz bo przy pierwszym razie została ona cofnięta bóg wie czemu - o czym nawet nie zostałem poinformowany, w historii również nie mam tej pierwszej wypłaty Smile po prostu jakby jej nie było Smile a dostałem maila, że została ona zlecona.

także o ile kasę na konto w grze zwracają w ciągu kilku minut tak wypłaty trwają wieczność Smile


trzystopniowa weryfikacja konta? Skany dowodu i nic więcej.. Rzeczywiście..


RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu) - duzypawel - 07-10-2013 13:21

moim zdaniem nie przysługuje Ci cashback. Idąc tym tropem każdy mógłby powiedzieć:

'postawiłem x zł na zdarzenie y - wygrałem więc teraz nie chce cashbacku, potem postawiłem na coś innego również x zł ale znowu wygrałem i nie chcę cashbacku, a teraz przegrałem więc chcę' Smile

nieważne kiedy chcesz ani kiedy go zauważyłeś - przysługuje do pierwszego zakładu po rejestracji.

PS: czekam na wypłatę już od tygodnia, napisałem do supportu w piątek, odpisali mi dość szybko, żebym 'zlecił wypłatę jeszcze raz (trzeci raz...). W międzyczasie mail PRZYPOMINAJĄCY mi o KONIECZNOŚCI przesłania im skanu dowodu... Który przesłałem jakoś z 2 tyg temu i mam niby zweryfikowane konto.

nie ogarniam.


RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu) - Tonnyx - 07-10-2013 20:55

Do kiedy trwa ta promocja? I czy jest serio tak dziwnie jak tu piszą niektórzy?