Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mega Promocja w Expekt - CASHBACK 222zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mega Promocja w Expekt - CASHBACK 222zł (/Temat-Mega-Promocja-w-Expekt-CASHBACK-222zl-76902)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu) - diabloo07 - 27-09-2013 16:20

Regulamin głosi "DOWOLNE zdarzenie live".


RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu) - Admin - 27-09-2013 16:23

(27-09-2013 15:14)Traw3k napisał(a):  No, niestety. Regulamin mówi jasno "dowolny zakład live", dodatkowo wątpliwość wyjaśnialiśmy na czacie - czy tenis grany LIVE będzie zaliczony do kwalifikującego się zakładu, w odpowiedzi "Tak.".

Teraz Expekt wykręca się, że zakład nie spełniał wymogów. Regulaminowe wymogi spełniał, potwierdzenie na czacie otrzymaliśmy (piszę w liczbie mnogiej, bo ja pytałem o niejasności na czacie, a kolega ze swojego konta obstawiał) - zwrotu stawki niestety nie.

Sprawa jest aktualnie wyjaśniana mailowo. Poważna firma, jeśli regulamin jest niejasny - rozpatruje spory na korzyść klienta. Jeśli Expekt definiuje "dowolny zakład live" jako "dowolny zakład live z 3 możliwymi wynikami" - ja pozdrawiam w takim razie Expekt, a siebie wysyłam na kurs interpretacji. Choć - jak myślicie, kto powinien na niego pójść?

Zobaczymy, co teraz odpiszą.
Tylko od kiedy TENIS jest zdarzeniem z 3 możliwymi wynikami?


RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu) - diabloo07 - 27-09-2013 16:24

Admin, w Regulaminie jest napisane:
Kwalifikujący zakład to dowolny zakład pre-live na wydarzenie z co najmniej 3 możliwymi wynikami, dowolny zakład wielokrotny lub dowolny zakład live.

Wynika z tego, że tylko pre-live muszą mieć 3 wyniki.


RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu) - Traw3k - 27-09-2013 17:00

Kurde, właśnie po to pytałem konsultantkę, czy tenis grany LIVE będzie się kwalifikował - ze względu na to, że tam remisów NIE ma.

Diabloo07 prawdę pisze, czytajcie go. Smile


RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu) - Admin - 27-09-2013 17:11

Pozostaje dopytać mailowo, w sumie chyba faktycznie nastąpiła luka w regulaminie. Dlatego najbezpieczniej stawiać na piłkę nożną jeśli chce się skorzystać z cashbackuCool


RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu) - diabloo07 - 27-09-2013 17:12

Najbezpieczniej niech zmienią regulamin i nie wymigują się od odpowiedzialności Wink te 400 zł to dla nich pikuś, a czytałem wiele opinii w internecie, że robią problemy z cashbackiem przez swój niedopracowany regulamin.


RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu) - Panco122 - 27-09-2013 23:18

Poszło za 400 stówki.. Zobaczymy czy jutro będę 2 kafle do przodu Big Grin


RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu) - embart0 - 28-09-2013 06:52

Po jakim czasie dostaliście zwrot po wysłaniu e-mailu do firmy expekt ? Bo ja wczoraj o 23 wysłałem i nadal zwrotu kwoty nie widzę.


RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu) - maciek14c - 28-09-2013 07:09

czy jeśli brałem udział w betclic to tutaj też bede mogł zagrac Cash back bez problemu? ;p


RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu) - popek1990 - 28-09-2013 09:09

Żeby być pewnym to najlepiej zadaj to pytanie nie do supportu on powie Ci i będziesz pewien w 100% .