Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mega Promocja w Expekt - CASHBACK 222zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mega Promocja w Expekt - CASHBACK 222zł (/Temat-Mega-Promocja-w-Expekt-CASHBACK-222zl-76902)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu) - SweetSensi - 26-09-2013 11:28

Ja obstawiłem bezpiecznie niedawno i tak się złożyło, że przy kursie 2.5 wygrałem, czyli 600 zł zysku Big Grin Polecam firme, choć czasami nie posiadają wszystkich meczyków.


RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu) - Frings - 26-09-2013 17:59

Wygranej nie trzeba w żaden sposób obracać po jakimś kursie? Można ją od wypłacić zaraz po weryfikacji?


RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu) - ASTONEQ - 26-09-2013 21:43

400 zł postawione na Inter i 820 zarobione czyli na czysto +420 zł Smile


RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu) - pawel741 - 27-09-2013 06:08

Czyli jeśli dobrze zrozumiałem,mogę zagrać AKO na np coś takiego :


Everton v West Brom Typ : 1 @ 1.18

Śląsk Wrocław v Widzew Łódź Typ : 1 @ 1.22

Tottenham v Swansea Typ : 1 @ 1.225 ?

Z góry dzięki za odpowiedź Smile


RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu) - Szaman1644 - 27-09-2013 07:15

Nie wiecie ile trwa ta promocja? Ktoś pomógłby mi z obstawieniem?


RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu) - Panco122 - 27-09-2013 14:08

Oo warto zagrać Big Grin


RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu) - maciek14c - 27-09-2013 14:28

Ciekawa oferta Wink


RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu) - Traw3k - 27-09-2013 15:14

No, niestety. Regulamin mówi jasno "dowolny zakład live", dodatkowo wątpliwość wyjaśnialiśmy na czacie - czy tenis grany LIVE będzie zaliczony do kwalifikującego się zakładu, w odpowiedzi "Tak.".

Teraz Expekt wykręca się, że zakład nie spełniał wymogów. Regulaminowe wymogi spełniał, potwierdzenie na czacie otrzymaliśmy (piszę w liczbie mnogiej, bo ja pytałem o niejasności na czacie, a kolega ze swojego konta obstawiał) - zwrotu stawki niestety nie.

Sprawa jest aktualnie wyjaśniana mailowo. Poważna firma, jeśli regulamin jest niejasny - rozpatruje spory na korzyść klienta. Jeśli Expekt definiuje "dowolny zakład live" jako "dowolny zakład live z 3 możliwymi wynikami" - ja pozdrawiam w takim razie Expekt, a siebie wysyłam na kurs interpretacji. Choć - jak myślicie, kto powinien na niego pójść?

Zobaczymy, co teraz odpiszą.


RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu) - diabloo07 - 27-09-2013 15:26

Traw3k, regulamin jasno mówi "dowolny zakład live", do tego skoro dostaliście potwierdzenie na czacie, to kasa powinna pójść z wypłaty konsultanta Wink Życzę pozytywnego rozpatrzenia sprawy. W razie negatywnej odpowiedzi napisz im, że zgłosisz sprawę do EGBA lub ESSA i oni się tym zajmą - mi kiedyś pomogli w odzyskaniu kasy z bet365.


RE: Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu) - duzypawel - 27-09-2013 16:18

(27-09-2013 15:14)Traw3k napisał(a):  No, niestety. Regulamin mówi jasno "dowolny zakład live", dodatkowo wątpliwość wyjaśnialiśmy na czacie - czy tenis grany LIVE będzie zaliczony do kwalifikującego się zakładu, w odpowiedzi "Tak.".

Teraz Expekt wykręca się, że zakład nie spełniał wymogów. Regulaminowe wymogi spełniał, potwierdzenie na czacie otrzymaliśmy (piszę w liczbie mnogiej, bo ja pytałem o niejasności na czacie, a kolega ze swojego konta obstawiał) - zwrotu stawki niestety nie.

Sprawa jest aktualnie wyjaśniana mailowo. Poważna firma, jeśli regulamin jest niejasny - rozpatruje spory na korzyść klienta. Jeśli Expekt definiuje "dowolny zakład live" jako "dowolny zakład live z 3 możliwymi wynikami" - ja pozdrawiam w takim razie Expekt, a siebie wysyłam na kurs interpretacji. Choć - jak myślicie, kto powinien na niego pójść?

Zobaczymy, co teraz odpiszą.

tenis grany live? czyli co? zwycięzca meczu?

to chyna nie do końca jest zdarzenie 'z 3 możliwymi wynikami' - jak głosi regulamin...