Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]jak zrobilem konto koledze na jego e-mailu u mnie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]jak zrobilem konto koledze na jego e-mailu u mnie (/Temat-Rozwiazane-jak-zrobilem-konto-koledze-na-jego-e-mailu-u-mnie-769)



[Rozwiązane]jak zrobilem konto koledze na jego e-mailu u mnie - michalm22 - 06-01-2010 15:42

jak zrobilem u siebie koledze konto moge dostac bana (tzn mam swoich e-maili juz 5 a od 6 jest ban podobniesz) moge dostac bana
PS podalem jego prawidlowe dane


RE: jak zrobilem konto koledze na jego e-mailu u mnie - Marello - 06-01-2010 15:47

Jeśli tylko jesteś Ty i Twój kolega z tego ip to nie masz się o co martwić bana na pewno nie dostaniesz Big Grin


RE: jak zrobilem konto koledze na jego e-mailu u mnie - Kilol - 06-01-2010 15:47

Na jednym adresie IP możesz mieć zarejestrowanych 5 osób, więc niczym się nie martw.Wink


RE: jak zrobilem konto koledze na jego e-mailu u mnie - iktorn - 06-01-2010 15:58

A jak ja mam zmienne IP to jak zrobię reset neta i założę kilka kont to też złapie bana ?


RE: jak zrobilem konto koledze na jego e-mailu u mnie - michalm22 - 06-01-2010 16:07

(06-01-2010 15:47)Kilol napisał(a):  Na jednym adresie IP możesz mieć zarejestrowanych 5 osób, więc niczym się nie martw.Wink

ale ja mam 5 kont swoich i teraz 6 jego moge sie martwic ? ;p


RE: jak zrobilem konto koledze na jego e-mailu u mnie - Marello - 06-01-2010 16:09

Michalm i tak nie dostaniesz bana możesz mieć 6 osób w rodzinie Smile


RE: jak zrobilem konto koledze na jego e-mailu u mnie - michalm22 - 06-01-2010 16:12

co fakt to fakt ;d ale on przyjal zapro na swoim na swoim IP a ja zrobilem na swoim Tongue


[Rozwiązane][Rozwiązane]jak zrobilem konto koledze na jego e-mailu u mnie - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.