Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Co o tym myslicie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Co o tym myslicie? (/Temat-Rozwiazane-Co-o-tym-myslicie-7688)



[Rozwiązane]Co o tym myslicie? - SupeRLokeR - 25-05-2010 20:11

Zaczen od tego że w Lockerz mialem spoooooorą przerwe. Teraz mialbym z 2500 PTZ. No ale nie ważne. Wpadlem na pomysł. Wziaść na tym restocku paypala 25 dolców. Zamienic na złotówki i kupic konto 2500 i polowac n psp go xpudło...CO o tym sądzicie?
Wypowiadajcie się!
pzdr


RE: Co o tym myslicie? - Magnus - 25-05-2010 20:43

Moim zdaniem lepiej zgarnąć te 25$ i kupić sobie mp4 lub coś innego ... Bo PSP bardzo ciężko zgarnąć .


RE: Co o tym myslicie? - Kilol - 25-05-2010 20:43

Hmm... Dobrze to wykminiłeś.Tongue W sumie opłaca się bardziej, ale musiałbyś kupić konto u osoby pewnej i takiej, która
nie oszuka cię. Chodzi mi głównie o fake konta.


RE: Co o tym myslicie? - SupeRLokeR - 25-05-2010 20:59

A mi to tam ryba konto moze miec nawet 0 znajomych bo ja mam u siebie z-lista...
glownie chodzi aby bylo gdzieś ze 2500+ zebym mial na xpudło
tylko teraz jeszcze mnie blokuje to ze nie wieim czy jeszcze bedą te nagrody...


RE: Co o tym myslicie? - sebastian43210 - 26-05-2010 08:18

superloker podoba mi sie twoja koncepcja...a co do nagród to bedą


RE: Co o tym myslicie? - Xkoniak - 26-05-2010 16:32

Dobry pomysł 25$ = około 87 zł :-) może ktoś Ci sprzeda najlepiej żeby przez allegro


[Rozwiązane][Rozwiązane]Co o tym myslicie? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.