Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[FACEBOOK] Powiąż zdjęcie w tle i profilowe - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[FACEBOOK] Powiąż zdjęcie w tle i profilowe (/Temat-FACEBOOK-Powiaz-zdjecie-w-tle-i-profilowe-76871)

Strony: 1 2


[FACEBOOK] Powiąż zdjęcie w tle i profilowe - Zły_Szeląg - 23-09-2013 22:38

W związku z tym, że do recenzji trafiła już druga część mojego poradnika wrzucam tutaj mały przedsmak Big Grin

Pewnie na wielu profesjonalnych fanpage widzieliście połączone zdjęcie w tle i profilowe, np na stronie Lecha

[Obrazek: kfqp.png]

Część osób męczy się przycinając odpowiednio obrazek w photoshopie Tongue

Rozwiązaniem jest edytor online - http://timelinecoverbanner.com/

Pozwala albo na wybranie gotowego motywu (posortowane tematycznie) albo na wczytanie własnego obrazka, który zostanie odpowiednio przycięty. Ponadto możemy w edytorze wykonywać proste operacje graficzne (dodawanie napisów itd)

Fanpage z odpowiednią grafiką wygląda fajnie i profesjonalnie. Warto wypróbować Big Grin


RE: [FACEBOOK] Powiąż zdjęcie w tle i profilowe - Domin016 - 10-02-2014 21:41

Spoko, tylko to działa na profil na facebooku a na fanpage już tak to nie wygląda Sad


RE: [FACEBOOK] Powiąż zdjęcie w tle i profilowe - koseksdf - 10-02-2014 21:53

Dzięki przyda sie Smile


RE: [FACEBOOK] Powiąż zdjęcie w tle i profilowe - piotrekprorok - 10-02-2014 22:00

@Domin016 są dwie opcje. 'Personal cover maker' i 'Fan page cover maker'. Ja korzystam na fanpage'ach i jest dobrze Smile


RE: [FACEBOOK] Powiąż zdjęcie w tle i profilowe - Domin016 - 12-02-2014 20:55

Aaaa... To ja nie zauważyłem. + dla Ciebie Wink


RE: [FACEBOOK] Powiąż zdjęcie w tle i profilowe - Slashers - 17-02-2014 19:08

Przyda się na pewno Smile


RE: [FACEBOOK] Powiąż zdjęcie w tle i profilowe - Sh4ker - 18-02-2014 14:59

Świetne dla fp, poszedł rep Lol.


RE: [FACEBOOK] Powiąż zdjęcie w tle i profilowe - zbyszeq - 18-02-2014 21:15

Super sposób myślałem że tak tylko rgaficznie., poszedł rep.


RE: [FACEBOOK] Powiąż zdjęcie w tle i profilowe - WhereMyMoney - 20-02-2014 06:13

super Smile oczywiście rep Smile


RE: [FACEBOOK] Powiąż zdjęcie w tle i profilowe - kinolfff - 03-03-2014 17:39

Trochę mało czcionek, ale dzięki Big Grin