Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Filmy “stoją“ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Filmy “stoją“ (/Temat-Filmy-%E2%80%9Cstoja%E2%80%9C-76851)

Strony: 1 2


Filmy “stoją“ - TastemanPL - 23-09-2013 17:46

Witam. Mam problem dodaje like viewsy jak głupi a film wogule nie idzie w górę. W sierpniu robiłem to samo zarobiłem 23$ na początku września poszedł kanał z 5 filmami. Potem szło to raczej żałośnie. Co zrobić?


RE: Filmy “stoją“ - surfer0700 - 23-09-2013 17:50

1. Kiedy dodałeś film?
2. Czym nabijasz viewsy?
3. Czym nabijasz like?
4. Nabijasz jakieś komentarze?
5. Film swój czy kopia?


RE: Filmy “stoją“ - rozekrr - 23-09-2013 18:35

Nie dziw się że poszły wszystkie filmy, skoro wrzuciłeś je na jeden kanał. Aby zminimalizować ryzyko dużej utraty, wrzucaj każdy film na inny kanał, dzięki temu nie stracisz tyle.
Cod o wybijania się filmów... Sądzę że nisza ma dużą konkurencję i po prostu ciężko jest Ci się wybić. Nie raz tak było i zapewne jeszcze będzie.


RE: Filmy “stoją“ - PokerStars1910 - 23-09-2013 18:40

Viewsy i lajki to taki pikuś jeśli chodzi przecież o SEO YouTube. Tagi, opis, tytuł, długość trwania filmu, reputacja kanału.


RE: Filmy “stoją“ - TastemanPL - 23-09-2013 18:43

1. 20 dni do 3 dni
2.EnhanceViews (ale to znikome ilości ok. 90 views na film) View2.be ok. 150 na dzień ShareYoutubeVideos ok 300 co kilka dni
3.View2.be
4. likesasap.com chodź ostatnio zaprzestałem, co tydzień ok. 15-20 komentarzy na u2bviews
5.Wszystkie filmy są moje


RE: Filmy “stoją“ - Bandaid - 23-09-2013 19:00

Nie znamy konkurencji twojego keyworda, nie możemy udzielić ci odpowiedzi.


RE: Filmy “stoją“ - MixKosa - 23-09-2013 20:10

Wszystko zależy od tytułu, opisu, ekstra tag, tagi YT, wszystko musi ze sobą grać, musi mieć wszystko ręce i nogi, jeśli dajesz tylko lipny opis oraz lipne tagi nie nawiązujące do niszy to takie są efekty lub tez mało nawiązujących a więcej tych śmieciowych.


RE: Filmy “stoją“ - TastemanPL - 23-09-2013 20:54

Mój opis składa się z linku do downloadu opisu gry i extra tagów kopiowanych po trochę od innych. Czy to może wpłynąć na wysokość filmu w przeglądarce?


RE: Filmy “stoją“ - kompik - 23-09-2013 22:41

Zauważyłem jedną zależność przy wrzucaniu filmu ponownie. Jeśli daje się ten sam opis co przy filmie, który został usunięty, bardzo wolno film pnie się w górę, lub w ogóle. Odkąd zacząłem zmieniać opisy za każdym razem tak film 2-3 dni i jest w czołówce.
Ogólnie ostatnio nie muszę się tym martwić, metodą prób i błędów wyrobiłem sobie taką technikę, że filmy leżą mi już prawie drugi miesiąc przy max 3 łapkach w dół i ~100 000 wyświetleniach Wink (odpukać co by nie zapeszyć)


RE: Filmy “stoją“ - makingmoney - 24-09-2013 03:47

@ 3 łapki w dół? Lol to Twoich filmów chyba nikt nie ogląda. Ja przy 40k views i 2k łapkach w górę mam zawsze około 100 łapek w dół.