Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie działa FireCash? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Nie działa FireCash? (/Temat-Nie-dziala-FireCash-76842)

Strony: 1 2


Nie działa FireCash? - Compre - 23-09-2013 15:38

Tylko u mnie nie działa czy u większości? Pisze ponieważ nie wiem czy przeczekać czy mam coś nie tak z kompem i wypadałoby podziałać Smile


RE: Nie działa FireCash? - Compre - 23-09-2013 15:42

O, już działa Smile no to chyba do zamknięcia ten spam Smile

EDIT: Jednak nadal mam co chwile jakieś zwiechy :/


RE: Nie działa FireCash? - Masterjam - 23-09-2013 16:42

U mnie od około 15 nie wczytuje się strona,tzn strona główna bardzo długo ale już zalogowanie graniczy z cudem

Error 524
A timeout occurred


RE: Nie działa FireCash? - Gittech - 23-09-2013 16:44

Gimby ze szkoły wróciły i chciały sprawdzić swoje centy, a serwery tego nie wytrzymały Big Grin


RE: Nie działa FireCash? - Compre - 23-09-2013 16:47

(23-09-2013 16:44)Gittech napisał(a):  Gimby ze szkoły wróciły i chciały sprawdzić swoje centy, a serwery tego nie wytrzymały Big Grin

Rozumiem że piszesz za siebie Smile Jak nie masz nic do wniesienia do tematu to po co ten spam?

Nadal strona leży :/


RE: Nie działa FireCash? - vankosiara - 23-09-2013 16:47

@2up
facepalm

@topic
Mirrory też nie działają.. Strona nie działa mi od rana do teraz. Czasem się da wejść i zalogować ale za 5 min. nadal nie da się wbić.


RE: Nie działa FireCash? - matie996 - 23-09-2013 16:52

Mi działała cały dzień, tylko coś przed chwilą rypło :/ A linki by mi się przydały żeby dodać na yt :/

Edit:
Poszło Big Grin


RE: Nie działa FireCash? - Madroxx - 23-09-2013 16:54

Do południa cały czas mi strona działała, nie spinajcie pośladów i nie róbcie tematów bez sensu bo strona na chwile przestała działać tu i tak nie znajdziesz odpowiedzi a jak cie ona interesuje to napisz do FC.


RE: Nie działa FireCash? - Zloty - 23-09-2013 16:58

U mnie strona nie działa
Nie wczytuje się Sad
Mirrory również nie działają Sad


RE: Nie działa FireCash? - Compre - 23-09-2013 17:24

(23-09-2013 16:54)Madroxx napisał(a):  Do południa cały czas mi strona działała, nie spinajcie pośladów i nie róbcie tematów bez sensu bo strona na chwile przestała działać tu i tak nie znajdziesz odpowiedzi a jak cie ona interesuje to napisz do FC.

Czytaj ze zrozumieniem. Założyłem temat bo nie wiedziałem czy większość tak ma czy tylko u mnie z kompem coś się rypło. Nie będę znajomych wypytywał bo zaraz będzie "a co to za stronka?".

Nawiązując do tematu mam tak samo jak reszta. Wbić się da ale sporadycznie i to na chwilę. Raz mi się udało na 10 minut i wrzucić plik. W tej chwili wszystko działa dobrze. Ciekawe tylko czy naprawiono już czy za chwilę sie sypnie znowu.