Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Format kompa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Format kompa (/Temat-Format-kompa-76835)

Strony: 1 2 3 4


RE: Format kompa - WazzaP - 26-09-2013 13:59

Tylko, że ja nawet nie mogę do tego przejść, bo to pojawia się tak jakby w trakcie ładowania systemu.


RE: Format kompa - kuleczka91 - 27-09-2013 11:16

A spróbuj użyć jakiegoś innego instalatora windowsa, a nie tego który masz, może płytke uszkodziłeś tym resetem kompa i przez to nie chce Ci przejść dalej. Oczywiście zobacz w biosie czy dalej masz bootowanie z płyty ustawione na 1 pozycji ;p


RE: Format kompa - szalonymad - 27-09-2013 12:02

(27-09-2013 11:16)kuleczka91 napisał(a):  A spróbuj użyć jakiegoś innego instalatora windowsa, a nie tego który masz, może płytke uszkodziłeś tym resetem kompa i przez to nie chce Ci przejść dalej. Oczywiście zobacz w biosie czy dalej masz bootowanie z płyty ustawione na 1 pozycji ;p

Pisał wcześniej ze w biosie jest tak jak powinno czyli bootowanie z płyty, a jeżeli chodzi o płytę to sprawdzał czy u koleżanki

@edit
Teraz zauważyłem że WazzaP napisał
(25-09-2013 21:54)WazzaP napisał(a):  Tego windowsa akurat pożyczyłem od koleżanki i u niej działało bez zarzutów.

Najlepiej przejdź się do kogoś i sprawdź jak u kogoś działa ta płyta, niby później ją odczytało ale płyta może być w połowie uszkodzona

Druga sprawa mogłeś uszkodzić dysk jeżeli zresetowałeś kompa jak windows się instalował bo nie wiem jak mogłeś inaczej przerwać instalacje


RE: Format kompa - WazzaP - 27-09-2013 15:51

Byłem u kolegi i u niego jakoś tam działa, nie robił formata, ale doszedł dalej odemnie, a koleżanka robiła formata z tej płyty 4 dni temu. Może coś się usunęło u mnie na kompie i to przeszkadza przy ładowaniu tego instalatora?


RE: Format kompa - WazzaP - 27-09-2013 20:15

To jak? Pomoże ktoś? :-)


RE: Format kompa - WazzaP - 29-09-2013 10:02

Czyli co? Nikt nie pomoże? Nie chciałoby mi się nieść go przez całe miasto do informatyka Big Grin


RE: Format kompa - Madroxx - 29-09-2013 10:06

Możesz przełożyć dysk swój do 2 komputera i go sformatować, później ponownie spróbować instalacji.