Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Doładowanie sieci 50zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Doładowanie sieci 50zł (/Temat-Doladowanie-sieci-50zl-76830)

Strony: 1 2


Doładowanie sieci 50zł - RaiverPL - 23-09-2013 12:59

1.Nazwa przedmiotu : doładowanie Orange,Play,plus,heyah,t-mobile
2.Opis przedmiotu : doładowanie 50 zl
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : pw
5.Cena : 30 zl
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew

doładowanie wysyłam drugi
poprzednie transakcje przebiegły pozytywnie
więcej w tym temacie
http://zarabiam.com/Temat-RaiverPL-73285


RE: Doładowanie sieci 50zł - Melex - 23-09-2013 13:07

nawet osobą z większym "stażem" i lepszą reputacją ?


RE: Doładowanie sieci 50zł - RaiverPL - 23-09-2013 13:44

(23-09-2013 13:07)Melex napisał(a):  nawet osobą z większym "stażem" i lepszą reputacją ?
2 razy się już przejechałem na innym forum patrząc na statystyki itp

cena jest przyzwoita za doładowania. Wcześniej sprzedawałem jak były to moje pierwsze transakcje dawałem pierwszy kod doładowania.
Można posprawdzać w innych tematach gdzie sprzedawałem doładowania że było szybko i sprawnie Smile
Ewentualnie może być płatność ukash / skrill jak ktoś woli chociaż wolał bym na bank.


RE: Doładowanie sieci 50zł - tomazzi - 23-09-2013 13:45

(23-09-2013 13:44)RaiverPL napisał(a):  
(23-09-2013 13:07)Melex napisał(a):  nawet osobą z większym "stażem" i lepszą reputacją ?
2 razy się już przejechałem na innym forum patrząc na statystyki itp

cena jest przyzwoita za doładowania. Wcześniej sprzedawałem jak były to moje pierwsze transakcje dawałem pierwszy kod doładowania.
Można posprawdzać w innych tematach gdzie sprzedawałem doładowania że było szybko i sprawnie Smile
Ewentualnie może być płatność ukash / skrill jak ktoś woli chociaż wolał bym na bank.


za cienkie masz statystyki i opinię jeszcze by takie osoby jak ja czy inne z większym stażem, opinią wpłaciły ci jako pierwsze pieniądze ale powodzenia


RE: Doładowanie sieci 50zł - RaiverPL - 23-09-2013 13:49

(23-09-2013 13:45)tomazzi napisał(a):  za cienkie masz statystyki i opinię jeszcze by takie osoby jak ja czy inne z większym stażem, opinią wpłaciły ci jako pierwsze pieniądze ale powodzenia

ja nie namawiam Big Grin
taką mam zasadę teraz i będę się jej trzymał Smile
jeśli ktoś chce to zapraszam


RE: Doładowanie sieci 50zł - tomazzi - 23-09-2013 13:53

(23-09-2013 13:49)RaiverPL napisał(a):  
(23-09-2013 13:45)tomazzi napisał(a):  za cienkie masz statystyki i opinię jeszcze by takie osoby jak ja czy inne z większym stażem, opinią wpłaciły ci jako pierwsze pieniądze ale powodzenia

ja nie namawiam Big Grin
taką mam zasadę teraz i będę się jej trzymał Smile
jeśli ktoś chce to zapraszam


miej z 2 letni staż na forum, więcej opinii wtedy zasady się możesz trzymać i ją ustalać
teraz stracisz klientów bo nikt jak pisałem z moim stażem i mojemu podobnym nie wpłaci ci pierwszy


RE: Doładowanie sieci 50zł - RaiverPL - 23-09-2013 14:12

(23-09-2013 13:53)tomazzi napisał(a):  
(23-09-2013 13:49)RaiverPL napisał(a):  
(23-09-2013 13:45)tomazzi napisał(a):  za cienkie masz statystyki i opinię jeszcze by takie osoby jak ja czy inne z większym stażem, opinią wpłaciły ci jako pierwsze pieniądze ale powodzenia

ja nie namawiam Big Grin
taką mam zasadę teraz i będę się jej trzymał Smile
jeśli ktoś chce to zapraszam


miej z 2 letni staż na forum, więcej opinii wtedy zasady się możesz trzymać i ją ustalać
teraz stracisz klientów bo nikt jak pisałem z moim stażem i mojemu podobnym nie wpłaci ci pierwszy
tutaj masz rację ale nie prowadzę sklepu z doładowaniami i nie zależy mi na tym abym miał dużo klientów Big Grin od czasu do czasu posiadam kilka sztuk doładowań i wole mieć mało klient ale pewnych Wink


RE: Doładowanie sieci 50zł - tomazzi - 23-09-2013 14:15

(23-09-2013 14:12)RaiverPL napisał(a):  
(23-09-2013 13:53)tomazzi napisał(a):  
(23-09-2013 13:49)RaiverPL napisał(a):  
(23-09-2013 13:45)tomazzi napisał(a):  za cienkie masz statystyki i opinię jeszcze by takie osoby jak ja czy inne z większym stażem, opinią wpłaciły ci jako pierwsze pieniądze ale powodzenia

ja nie namawiam Big Grin
taką mam zasadę teraz i będę się jej trzymał Smile
jeśli ktoś chce to zapraszam


miej z 2 letni staż na forum, więcej opinii wtedy zasady się możesz trzymać i ją ustalać
teraz stracisz klientów bo nikt jak pisałem z moim stażem i mojemu podobnym nie wpłaci ci pierwszy
wole mieć mało klient ale pewnych Wink

to pewnych jak to określasz klientów masz np w mojej osobie, marcel, melex i wielu innych których tracisz bo nikt z grona tych osób nie wpłaci ci pierwszy bo zbyt dużym świeżakiem jesteś z krótkim stażem i zbyt małą opinią by poważni ludzie nawet i swoje ciężko zarobione 30 zł ryzykowali wysyłając do ciebie i czekali łaskawie na kod który może zobaczą a może i nie

ale to nie moje małpy nie moje zoo, mi te warunki śmierdzą, kupiłbym ale nie mam w zwyczaju trwonienia na sprawdzenie kasy, także 1 klient w mojej osobie mniej, sądząc po wpisie melex już 2 mniej


RE: Doładowanie sieci 50zł - pr3tor - 23-09-2013 14:26

co Ci szkodzi wysłać doładowanie osobom z większym stażem np:tomazzi? Ewentualnie wchodzi w grę opcja allegro.


RE: Doładowanie sieci 50zł - tomazzi - 23-09-2013 14:28

(23-09-2013 14:26)pr3tor napisał(a):  co Ci szkodzi wysłać doładowanie osobom z większym stażem np:tomazzi? Ewentualnie wchodzi w grę opcja allegro.

z doświadczenia już 2 letniego na forum jak świeżak takie cyrki odstawia, to za chwilę ktoś będzie płakał, że został oszukany
ten co sprzedaje a nie oszukuje cyrków nie odstawia Smile

czas pokaże jak to jest w przypadku tego klienta Smile