Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AstroCash start - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: AstroCash start (/Temat-AstroCash-start-76825)



AstroCash start - blogesss - 23-09-2013 11:38

Jako ze moj mentor jest teraz nie osiagalny mam pytanie nabijam narazie wyswietlenia w view2be mam juz 280 coins teraz pytanie jako ze nie chce kopiowac innych filmow sciaglem kilka hackow na dysk i chce nagrac filmiki slyszalem ze w camnesia studio mozna. Jestem zalogowany na stronie AstroCash klikam files dodaje plik z hackiem spakowany w rar plik jest dobry dziala sprawdzalem. Teraz pytanie nagram screen z pulpitu w Camnesia studio pod filmem daje plik z Astro i pytanie o co chodzi w tym hasle w pliku .rar


RE: AstroCash start - klavius - 23-09-2013 12:30

Nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Mógłbyś jaśniej?


RE: AstroCash start - Kubixowy - 23-09-2013 13:32

Chciałbym Ci pomóc ale wybacz, kompletnie nie rozumiej co napisałeś.


RE: AstroCash start - luxiorsan - 23-09-2013 14:22

Twój mentor musi mieć naprawdę stalowe nerwy do takich pytań : D


RE: AstroCash start - Karczu - 23-09-2013 15:23

Mentor stał się nieosiągalny chyba nieprzypdakowo...

blogesss, sprawdź: https://www.google.pl/search?q=interpunkcja


RE: AstroCash start - MixKosa - 23-09-2013 15:24

Chyba chodzi o zabezpieczenie pliku rar z tego co zrozumiałem ale tej opcji nie polecam, upload plik i wklejaj gotowy do pobranie nie baw się w hasła.


RE: AstroCash start - Stworkowaty - 23-09-2013 15:24

Z hasłem w pliku rar chodzi to iż dajesz hasło hacku i żeby go otworzyć gościu musi je wpisać, a hasło jest w kolejnym pliku który też musi pobrać z Astrocasha.


RE: AstroCash start - grotaazy - 22-11-2013 22:23

współczuje mentorowi Big Grin hehe