Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Google i tytuł strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Google i tytuł strony (/Temat-Google-i-tytul-strony-76816)



Google i tytuł strony - oskarkxyz - 22-09-2013 21:33

Witam.

Dodałem w google mój url, jednakże został on inaczej zaindeksowany niż powinien. Załóżmy, że moja nazwa bloga brzmi "wszystkie haki za darmo", a w google tytuł jest jako "hakowanie" (czysty przykład). Jak to zmienić? Już wysłałem po raz drugi zapytanie do google o wprowadzenie mojego adresu url, zobaczymy co zrobią.

Mam bloga na blogspot.com. Można coś na to poradzić?


RE: Google i tytuł strony - djram - 23-09-2013 07:38

Przeczekaj jakis czas. samo sie naprawi


RE: Google i tytuł strony - zaple - 23-09-2013 08:02

Jak to haki to pewnie Ci zbanują bloga Wink Wchodzisz na bloggerze w ustawienia i zmieniasz tytuł bloga. Bo może pomyliłeś opis z tyułem.


RE: Google i tytuł strony - oskarkxyz - 24-09-2013 11:48

Jeszcze jedno takie pytanie. Wrzuciłem raz filmik na YT i like'i zablokowały mi się na ~50. Wrzuciłem następny filmik i like'i znowu mi się zablokowały na 48. Wszystko nabijane przez u2bviews.com, ale dislike'i normalnie działają. Pomysły?