Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program do nabijania wejsć - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Program do nabijania wejsć (/Temat-Program-do-nabijania-wejsc-76813)



Program do nabijania wejsć - Pawlak093 - 22-09-2013 20:20

Zna ktoś program do nabijania wejść? Może być Hitfaker tylko, że nie mogę nigdzie znaleźć działającego (z aktualną listą proxy).

Mogę liczyć na taką pomoc?


RE: Program do nabijania wejsć - rachman - 22-09-2013 21:24

Znajoma nabija sobie na tej stronie (jej ref):
http://pl.hitleap.com/by/ewaankieta

Czasem udostępniała mi konto jak musiałem coś na szybko... Bardzo fajnie i proste, szybko nabija odwiedziny. Ma wersję free i premium.


RE: Program do nabijania wejsć - Pawlak093 - 23-09-2013 06:56

Mi to w ogóle nie działa, dodałem stronę, czekam, czekam i nic

Znacie coś jeszcze?


RE: Program do nabijania wejsć - rachman - 23-09-2013 09:35

w hitleap musisz dodać stronkę i włączyć "Wymiana ruchu" - w popupie Ci wyświetla strony innych. włączyłeś to? Albo wykupujesz płatne i lecą Ci wejścia bez oglądania cudzych. Ja jak potrzebowałem wejść to zazwyczaj puszczałem hitleapa i robiłem swoje albo oglądałem film. Nie musisz oglądać stron Smile Jak siedziałem nieraz pracując kilka godzin to przy dobrych ustawieniach po kilkaset wejść na każdą stronę mi robiło. Ustawiasz 10 sekund czyli minuta to 6 wejść, 10 minut włączonego ruchu to już dla Ciebie 60 wejść, godzina = 600 wejść Smile Kilka godzin to nawet kilka tysięcy wejść miałem Smile

Miałem jeszcze program ale w ch wirusów próbowało ściągnąć więc wykasowałem. Testowałem też coś polskiego ale nie zaliczało wejść wcale mimo ustawiania proxy... Jak coś znajdziesz ciekawego to daj tu znać.


RE: Program do nabijania wejsć - Pawlak093 - 23-09-2013 10:07

Nie chce czegoś takiego, chce coś ala hitfaker w kilka minut do 100 wejść.


RE: Program do nabijania wejsć - rachman - 23-09-2013 10:15

Ok, no niestety obecnie nic lepszego nie mam. Miałem właśnie coś jak hitfaker ale antywirus wył ciągle także wolałem to wywalić... nabiłem swoje i usunąłem. Na razie używam tego co wspomniałem. Chodzi w tle i nie przeszkadza za bardzo, ale jak znajdziesz coś lepszego to na pewno też wypróbuje Smile


RE: Program do nabijania wejsć - Pawlak093 - 24-09-2013 08:27

Znalazłem jedynie coś takiego, W kilkanaście sekund 60-61 wejść Tongue
http://www.menelegame.pl/


RE: Program do nabijania wejsć - Pawlak093 - 26-11-2013 10:56

może przez ten czas ktoś jakiś poznał ?Tongue


RE: Program do nabijania wejsć - AnnaKa - 06-01-2014 03:37

W google poszukaj chinskiego jingling jakos tak Smile to jest dopiero maszyna do wejsc Uwazaj na wirusy. Musisz dobrze szukac.


RE: Program do nabijania wejsć - Pawlak093 - 20-01-2014 12:00

znacie coś jeszcze ? Tongue