Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam kogoś kto wyciągnie mnie z kłoptów. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Szukam kogoś kto wyciągnie mnie z kłoptów. (/Temat-Szukam-kogos-kto-wyciagnie-mnie-z-kloptow-76811)

Strony: 1 2


Szukam kogoś kto wyciągnie mnie z kłoptów. - Improssible - 22-09-2013 19:58

Witam!

Nie będę tutaj dokładnie opisywał co i jak, postaram naświetlić chociaż trochę sprawę. Otóż zarabiam w branży PPA od kwietnia 2013. Posiadam 4 blogi wszystkie na unikalnej domenie, dobrym hostingu wszystko cacy... Zarobiłem już ok 3k$ więc mam nadzieje że jakimś żółtodziobem nie jestem. Niestety to co pięknie nie trwa wiecznie zarobki były ładne, rosły lecz przyszło załamanie tzw. "filtr" od google,zarobki,wejścia spadły praktycznie do 0 obrazuje to mój zarobek który wynosi 30$ z całego miesiąca a jeszcze 2 msc temu było ich 800$. Obecnie zakładam ten temat aby ktoś mnie poratował z mentorów czy ludzi znających się na rzeczy obojętnie jakiego serwisu nie mam wymagań no może jedno, nie chcę być traktowany jak dopiero co zaczynający przygodę z zarabianiem, w tym momencie myślicie "prosi o pomoc a jeszcze ma wymagania" żeby nie było jestem w stanie od siebie zaoferować podpięcie się pod refa na którym zostanę w branży i będę dokonywał wszystkich starań aby zarobki były jak największe,a jeszcze w zamian za dobrą pomoc oddzielne pieniężne nagrody. Jeśli ktoś byłby zainteresowany propozycją proszę o kontakt na pw lub gg:7148757 Dziękuje!


RE: Szukam kogoś kto wyciągnie mnie z kłoptów. - vankosiara - 22-09-2013 20:09

Z czego wiem to CiamCiaj dobrze się zna na SEO więc napisz do niego Wink


RE: Szukam kogoś kto wyciągnie mnie z kłoptów. - patryk0407 - 22-09-2013 20:21

astrocash.org Smile


RE: Szukam kogoś kto wyciągnie mnie z kłoptów. - Improssible - 22-09-2013 21:12

Z tym że z CiamCiaj-iem jest problem, nie ma z nim takiego bezpośredniego kontaktu w stylu gg, tylko trzeba czekać na odp.


RE: Szukam kogoś kto wyciągnie mnie z kłoptów. - rachman - 22-09-2013 21:13

A pewien jesteś że to filtr? Korzystałeś z SWLi czy innych zagrywek źle widzianych przez google? Nowe strony na start dostają od googla kopa w górę na zachętę żę tak to nazwę (fresh to się nazywa czy jakoś tak) a po jakimś czasie jak nie wyrobisz sobie linkowania strona dość szybko spada w wynikach. Może zakończył Ci się okres fresha? Miałem tak nie raz Wink

Jak jesteś pewien że filtr to musisz usunąć bad linki i zdobyć szybko najwięcej wartościowych linków. Zgłaszasz potem stronkę do rozpatrzenia i jak stwierdzą że ok to filtr zniosą. Ale to potrwa. Nie licz że to będzie szybkie...


RE: Szukam kogoś kto wyciągnie mnie z kłoptów. - jannowak - 22-09-2013 21:31

Powiem tak, ten problem dopadł wiele zarabiających na hackach wszyscy uznali to jako tzw ''pingwin". Ja obecnie mam wejścia jedynie z yt, w ciągu jednej nocy wszystkie pozycje padły. Wyjść można z tego poprzez długie unikalne teksty, które nie powtarzają się miedzy podstronami oraz zmniejszenie liczby keywordów. Czy to pomoże? Powinno.

Jednak tak się składa że ważność mojej domeny się kończy, osobiście przenoszę się na dniach na nową domenę. Stara nie była jakoś mocno linkowana więc, tak bardzo nie jest mi jej szkoda.


RE: Szukam kogoś kto wyciągnie mnie z kłoptów. - Improssible - 22-09-2013 21:40

Filtr na 100%. Raczej to nie wina fresha.


RE: Szukam kogoś kto wyciągnie mnie z kłoptów. - MixKosa - 22-09-2013 22:10

Być może nie szukałeś w Google u Wujka Big Grin fajny temat z prezentacją objaśniającą co i jak.

http://blog.performancemedia.pl/seo/filtr-google%E2%80%93jak-go-rozpoznac-i-jak-z-niego-wyjsc


RE: Szukam kogoś kto wyciągnie mnie z kłoptów. - rachman - 22-09-2013 23:46

To proszę tu fajny artykuł na temat wychodzenia z filtrów i złych linków:
http://www.silesiasem.pl/oczyszczanie-profilu-linkow-zbior-rad-jak-dbac-o-linki

Wpadłem na niego przed chwilą przypadkowo na fejsie Smile


RE: Szukam kogoś kto wyciągnie mnie z kłoptów. - Improssible - 23-09-2013 20:08

Oferta aktualna.