Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Podwójne pkt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Podwójne pkt (/Temat-Zamkniety-Podwojne-pkt-7681)



[Zamknięty]Podwójne pkt - ambrell - 25-05-2010 19:29

Proponuje zrobić jakiś napis na stronie głównej i zmieniać go gdy są podwójne pkt i gdy ich nie ma.


RE: Podwójne pkt - Silek - 25-05-2010 20:10

Proponuję poduczyć się w angielskim i czytać częściej Hallway Tongue


RE: Podwójne pkt - Daminn - 25-05-2010 20:10

Jestem za! Teraz jest coraz mniej czasu na Lockerz wiec robię tylko dailies, a taka informacja o 2x byłaby super!


RE: Podwójne pkt - Bolt - 25-05-2010 20:59

nie sądzę by Banan chciał się bawić takimi "głupotami"


RE: Podwójne pkt - Admin - 26-05-2010 07:04

niestety banerki moge robić tylko ja w kodzie forum się je ustawia (a nie zawsze jestem) - kto czyta ogolne o lockerz ten pewnie wie o podwojnych punktach bo zawsze jest tam jakas wzmianka.
Myśle że dużo to nie zmiania bo i tak zawsze odpowiadacie na dailes Smile


[Zamknięty][Zamknięty]Podwójne pkt - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.