Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja, by zwiększyć i ustablizować zarobki. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Inwestycja, by zwiększyć i ustablizować zarobki. (/Temat-Inwestycja-by-zwiekszyc-i-ustablizowac-zarobki-76794)

Strony: 1 2


Inwestycja, by zwiększyć i ustablizować zarobki. - aero2 - 22-09-2013 17:11

Hej, interesuje mnie kwestia inwestycji w EASYSUB, by zwiększyć swoje zarobki i je ustabilizować na poziomie ok. 50-100 zł dziennie mi starczy.

Każdy ma swoje sposoby, których nigdy nie zdradzi to wiem, ale SPAM nie oszukujmy się nie daje pokaźnych kokosów, powiedzmy 1k na dobę i taka nisza się po szybkim czasie wypala.

Chyba, że ma się FanPage z dużą ilością żywych Fanów z Polski lub stronę internetową też żywą z dużo UV dziennie.

Chciałbym zainwestować trochę grosza, żeby jakieś pokaźne PLNy wpadały, a nie grosze.

I tu myślę o kupieniu FanPage, typowo gimnazjalny z 50k.

Lub kupieniu kuponu Facebook Ads $50 za 19,99 zł na Allegro.

A może ktoś ma lepszy pomysł, by inwestycja mi się zwróciła i jeszcze kupę kasy by się natrzepało?

Ogólnie to myślę o wykupieniu jakiejś kampanii reklamowej.Wink

Za każdą sensowną pomoc +



RE: Inwestycja, by zwiększyć i ustablizować zarobki. - prololex - 23-09-2013 08:42

Widziałem promocje z easysubem na fb , nie wiem ile ta osoba zarobiła , widziałem tylko , że ludzie nie wypowiadali się zbyt przychylnie .

Edit : Tu masz tą stronkę koleś działa na freebizu https://www.facebook.com/PlikiOnline


RE: Inwestycja, by zwiększyć i ustablizować zarobki. - Szaman1644 - 23-09-2013 08:54

Lepiej zainwestuj w kilka mniejszych, ale żywych. Na przykład po 10-15 tyś fanów. Takie są lepsze. Na dużym to napiszą złe komentarze i nie będą wchodzić. A małych masz kilka pod ręką, więc wydaje mi się to o wiele lepszym rozwiązaniem.


RE: Inwestycja, by zwiększyć i ustablizować zarobki. - kubsztyl955 - 23-09-2013 09:27

Kilka FanPage to dobra opcja, tylko pamiętaj z głową ;p jak będziesz spamować co 15 min tym samym linkiem to będziesz trafiał do coraz mniejszej liczby odbiorców, co za dużo to i świnia nie zeżre. Systematycznie, nie zbyt często bo żywi fani prędzej usuną like czy zgłoszą spam, niż zachęcą się wejściem gdy zobaczą coś 10 razy z tego samego fanpaga


RE: Inwestycja, by zwiększyć i ustablizować zarobki. - sialala5 - 23-09-2013 09:32

Ja cię mogę nauczyć przeprowadzania własnej kampanii reklamowej w której będziesz zarabiał minimum 100zł/dzień. Kampanie będziesz przeprowadzał sam i za darmo. Po prostu zdradzę ci swój sposób.

Mógłbym nawet podpisać z tobą umowę i zagwarantować ci zarobek minimum 100zł/dzień.

Cena za pomoc??? hmmm...6 miesięcznie zarobki.

30 x 100zł x 6 = 18 tyś i możemy podpisać umowę.

PS. Zarobki 100zł to zarobki minimum na jeden dzień...nie raz wpadnie kilkakrtoność tego zależy od dnia i od reklamowanego programu.


RE: Inwestycja, by zwiększyć i ustablizować zarobki. - Symbian - 23-09-2013 12:53

Sialala ja podpisuje,Powaznie


RE: Inwestycja, by zwiększyć i ustablizować zarobki. - aero2 - 23-09-2013 13:21

Skłaniam się tu ku utworzeniu fanpage, jaką tematykę najlepiej wybrać do EASYSUB?


RE: Inwestycja, by zwiększyć i ustablizować zarobki. - Symbian - 23-09-2013 13:29

Ogólno rozrywkowy najlepiej


RE: Inwestycja, by zwiększyć i ustablizować zarobki. - DeoRIP - 23-09-2013 15:48

(23-09-2013 09:32)sialala5 napisał(a):  Ja cię mogę nauczyć przeprowadzania własnej kampanii reklamowej w której będziesz zarabiał minimum 100zł/dzień. Kampanie będziesz przeprowadzał sam i za darmo. Po prostu zdradzę ci swój sposób.

Mógłbym nawet podpisać z tobą umowę i zagwarantować ci zarobek minimum 100zł/dzień.

Cena za pomoc??? hmmm...6 miesięcznie zarobki.

30 x 100zł x 6 = 18 tyś i możemy podpisać umowę.

PS. Zarobki 100zł to zarobki minimum na jeden dzień...nie raz wpadnie kilkakrtoność tego zależy od dnia i od reklamowanego programu.

Kpina ? Jak już ten sposób żeby zarobić stówkę dziennie może być warty z 100-1000 zł zależy czy ten sposób szybko się wypala i czy jeśli parę osób będzie tak robiło zarobki spadną Wink


RE: Inwestycja, by zwiększyć i ustablizować zarobki. - PokerStars1910 - 23-09-2013 16:02

(23-09-2013 09:32)sialala5 napisał(a):  Ja cię mogę nauczyć przeprowadzania własnej kampanii reklamowej w której będziesz zarabiał minimum 100zł/dzień. Kampanie będziesz przeprowadzał sam i za darmo. Po prostu zdradzę ci swój sposób.

Mógłbym nawet podpisać z tobą umowę i zagwarantować ci zarobek minimum 100zł/dzień.

Cena za pomoc??? hmmm...6 miesięcznie zarobki.

30 x 100zł x 6 = 18 tyś i możemy podpisać umowę.

PS. Zarobki 100zł to zarobki minimum na jeden dzień...nie raz wpadnie kilkakrtoność tego zależy od dnia i od reklamowanego programu.

facepalmfacepalmfacepalm