Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Potężna Paczka Mailingowa - Zacznij zarabiać od zaraz MAILING - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Potężna Paczka Mailingowa - Zacznij zarabiać od zaraz MAILING (/Temat-SPRZEDAM-Potezna-Paczka-Mailingowa-Zacznij-zarabiac-od-zaraz-MAILING-76782)



[SPRZEDAM] Potężna Paczka Mailingowa - Zacznij zarabiać od zaraz MAILING - raffciog - 22-09-2013 14:56

Marzysz o dużych pieniądzach, przy minimalnym nakładzie pracy i pieniędzy?
To doskonale, mam dla Ciebie porade jak spełnić to marzenie.

Mailing to doskonały sposób na zarobek. Zobacz jaki zysk możesz na tym osiągnąc : http://allegro.pl/listing/listing.php?string=mailing&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y

Do zaoferowania mam bazy mailowe oraz instrukcję,
jak samemu skutecznie wysłać mailing.

NIE PŁAĆ INNYM WYSOKICH KWOT ZA WYSYŁKE, ZRÓB TO SAM.

oto link do mojej oferty : http://allegro.pl/mailing-do-1-208-193-odbiorcow-500tys-uv-gwarancja-i3567780015.html

Do każdej bazy, w mailu otrzymasz za darmo instrukcję masowej wysyłki.

ZACZNIJ ZARABIAĆ REALNE PIENIĄDZE JUŻ DZIŚ!

1.Nazwa przedmiotu :Mailing
2.Opis przedmiotu :POWYZEJ
3.Zdjęcia :brak
4.Kontakt :allegro/pw/email
5.Cena :34,99
6.Sposób zapłaty za przedmiot :allegro/payu


RE: [SPRZEDAM] Potężna Paczka Mailingowa - Zacznij zarabiać od zaraz MAILING - Boguśś - 22-09-2013 16:02

1. Osoby wyraizły zgode na mailing ?
2. Baza zarejestrowana w GIODO ? Czy jakos tak ;x


RE: [SPRZEDAM] Potężna Paczka Mailingowa - Zacznij zarabiać od zaraz MAILING - tomazzi - 22-09-2013 16:05

ty za ten spam w końcu wylecisz z nagrodą w postaci bana


RE: [SPRZEDAM] Potężna Paczka Mailingowa - Zacznij zarabiać od zaraz MAILING - hertia - 22-09-2013 16:11

Nie dawno kupowałem na allegro taki mailing i powiem szczerze nie polecamSmile


RE: [SPRZEDAM] Potężna Paczka Mailingowa - Zacznij zarabiać od zaraz MAILING - Zły_Szeląg - 22-09-2013 16:30

Boguśś gdyby wszedł w link to wiedziałbyś, że baza jest w GIODO i że osoby wyraziły zgodę na mailing. Byłoby szybciej niż napisać posta Jerk2


RE: [SPRZEDAM] Potężna Paczka Mailingowa - Zacznij zarabiać od zaraz MAILING - Yogii - 22-09-2013 20:01

ile wejsc gwarantujesz??


RE: [SPRZEDAM] Potężna Paczka Mailingowa - Zacznij zarabiać od zaraz MAILING - kajman21 - 25-09-2013 19:26

ile tam emaili sie znajduje?


[SPRZEDAM] Potężna Paczka Mailingowa - Zacznij zarabiać od zaraz MAILING - surfer0700 - 25-09-2013 19:30

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.