Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co można reklamować razem z easysub ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Co można reklamować razem z easysub ? (/Temat-Co-mozna-reklamowac-razem-z-easysub-76777)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Co można reklamować razem z easysub ? - ASTONEQ - 11-10-2013 11:43

No raczej mieliście wprowadzać proponowane programy przez nas w innych tematach i dawać tym którzy je proponowali większe stawki itd... ale ciągle zmieniacie zdanie


RE: Co można reklamować razem z easysub ? - kompik - 11-10-2013 11:48

(11-10-2013 11:37)EASYSUB napisał(a):  Uwaga dziś wynik konkursu :

Tak więc w tym temacie największą ilość repów otrzymał Dominik1010 i to on zgarnie dziś 100 PLN !

Gratki Smile

Dominik zgłoś się po nagrodę na [email protected]

Ps. Co wy na to aby kolejne konkursy robić ? Smile


Cytat:Podawajcie swoje przykłady ! Dla najlepszych trzech przykładów 100 PLN !

?


RE: Co można reklamować razem z easysub ? - szamus200 - 11-10-2013 13:07

Najlepsze według mnie:
- Kupony rabatowe do przeróżnych sklepów
- Generator haseł do stron (np. Brazzers, e-kino.tv ) itp.
- Sprawdź kiedy umrzesz, jak będziesz wyglądał za 20lat itd. , jak będziesz wyglądał przy wadze 120kg I takie typu oferty :}


RE: Co można reklamować razem z easysub ? - EASYSUB - 11-10-2013 13:28

Kolejne 2 osoby które zdobyły kolejno 2 i 3 miejsce to :

kompik - 8 reputacji

diabloo07 - 6 reputacji




Proszę zgłosić się po nagrody na maila [email protected] Smile


RE: Co można reklamować razem z easysub ? - kompik - 12-10-2013 16:36

Bardzo mi brakuje kampanii z plikiem audio do odtworzenia bezpośrednio na stronie, tak jak video Wink


RE: Co można reklamować razem z easysub ? - lorkos - 13-10-2013 08:23

http://wyprzedaze.freebiz.pl/
To wydaje mi się fajne i skuteczne.Ale ,że freebiz nie ma najlepszych opinii to nie zamierzam go reklamować tylko poczekam aż easysub coś takiego wprowadzi Smile


RE: Co można reklamować razem z easysub ? - ASTONEQ - 14-10-2013 17:11

Dawałem pomysł z tym ale jeszcze nie wprowadzili....


RE: Co można reklamować razem z easysub ? - EASYSUB - 14-10-2013 19:55

Spokojnie wprowadzimy wasze wszystkie pp obecnie mamy małe opóźnienia z nowymi pp ponieważ ciężko pracujemy nad kreatorem dla was Smile

Ps. Do osób które wygrały w konkursie poszły już nagrody wrzucie screeny jak dojdą Smile


RE: Co można reklamować razem z easysub ? - themate0 - 16-10-2013 16:02

nie wiem czy wiecie, ale dzisiejsza mlodziez ( gimbusy) ktore nas sponsoruja maja świra na 1D i Justin Bieberze

Przeglądając facebooka natrafiłem sie na bloga ( prawdziwego) gdzie był organizowany konkurs i do wygrania były jakieś bluzy, autografy, płyty Biebera itp itd, mieli tyle komentarzy ze aż sam nie moglem w to uwierzyć jak oni ich uwielbiają


RE: Co można reklamować razem z easysub ? - aero2 - 16-10-2013 16:19

Ja tam czekam na kreatora własnego PP, programy programami, ale nie każdemu takie pasują pod traffic.