Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co można reklamować razem z easysub ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Co można reklamować razem z easysub ? (/Temat-Co-mozna-reklamowac-razem-z-easysub-76777)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Co można reklamować razem z easysub ? - Roxi5017 - 29-09-2013 17:46

Bramka sms pod siec Play, ciezko znalezc darmowa bramke Wink


RE: Co można reklamować razem z easysub ? - bolo9797 - 29-09-2013 17:58

Na o ja wpadlem heh Big Grin
http://bramka-sms-za-darmo.pl/


RE: Co można reklamować razem z easysub ? - Coristo - 29-09-2013 18:35

Twoje zdjęcie - coś ala "hosting" zdjec. Przydatne gdy dajemy fotki na czatach itp

"Daj swoje zdjęcie"
"Łap - (easysub)"


RE: Co można reklamować razem z easysub ? - kompik - 01-10-2013 10:13

(22-09-2013 13:41)EASYSUB napisał(a):  Zakładam ten temat ponieważ myślę że to pomoże wam w osiąganiu większych zysków. Jakie programy można reklamować razem z easysub ?

Przykład :

1. PPA i EEASYSUB VIDEO , PLIKI

Podając linki na warezach do PPA i do easysub

Podawajcie swoje przykłady ! Dla najlepszych trzech przykładów 100 PLN !

Konkurs trwa od :

22.09.2013 do 30.09.2013

Wynik ogłosimy : 10.10.2013 w tym temacie !


100 zł na Easysub czy 100 zł na konto bankowe ? Wink


RE: Co można reklamować razem z easysub ? - edikiu - 10-10-2013 18:58

hej ho to kiedy te wyniki? mam nadzieje że nie bd się na wszystkie 3 miejsca sugerować tylko reputami pod pod postami ale również własnym zdanie Smile nie żebym prosił o zmiane regulaminu konkursu ale sam przeczytałem w tym temacie kilka ciekawych nisz którymi z chęcią bym zarabiał


RE: Co można reklamować razem z easysub ? - kompik - 10-10-2013 21:30

(10-10-2013 18:58)edikiu napisał(a):  hej ho to kiedy te wyniki? mam nadzieje że nie bd się na wszystkie 3 miejsca sugerować tylko reputami pod pod postami ale również własnym zdanie Smile nie żebym prosił o zmiane regulaminu konkursu ale sam przeczytałem w tym temacie kilka ciekawych nisz którymi z chęcią bym zarabiał

Nie żebym się rzucał, między innymi dlatego, że udało mi się załapać do tej trójki i fakt, kasa by mi się przydała, ale nie sądzisz, że skoro konkurs z założenia, miały rozstrzygnąć reputy, to tak powinno zostać ? Wyobraź sobie, że jesteś w tej trójce, od 10 dni cieszysz się z wygranej a tu nagle ktoś pisze post, że nie prosi o zmianę regulaminu, ale jednak chce żeby wyniki wyglądały inaczej. Zakładam, że byś był zdenerwowany, ewentualnie zawiedziony.
Mało tego - easysub mogą dodać też ciekawe pozycje od innych userów, nie widzę przeszkód Wink


RE: Co można reklamować razem z easysub ? - edikiu - 10-10-2013 21:35

@up w sumie masz rację, mam nadzieję że easysub faktycznie rozważy również propozycję innych i doda je do serwisu, a przy następnym konkursie (o ile taki będzie Big Grin ) będą się sugerowali własnym zdaniem!


RE: Co można reklamować razem z easysub ? - diabloo07 - 10-10-2013 22:55

Moją propozycję już 2 razy dodali, proponowałem programy z okazji KSW oraz innych wydarzeń. Cieszę się, że o tym pomyśleli, gdyż sporo ludzi zarobiło duże kwoty na KSW z tego, co wiem Wink


RE: Co można reklamować razem z easysub ? - EASYSUB - 11-10-2013 11:37

Uwaga dziś wynik konkursu :

Tak więc w tym temacie największą ilość repów otrzymał Dominik1010 i to on zgarnie dziś 100 PLN !

Gratki Smile

Dominik zgłoś się po nagrodę na [email protected]

Ps. Co wy na to aby kolejne konkursy robić ? Smile


RE: Co można reklamować razem z easysub ? - diabloo07 - 11-10-2013 11:38

Dla najlepszych trzech przykładów 100 PLN !
Chyba coś pomyliliście Wink