Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co można reklamować razem z easysub ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Co można reklamować razem z easysub ? (/Temat-Co-mozna-reklamowac-razem-z-easysub-76777)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Co można reklamować razem z easysub ? - aero2 - 22-09-2013 17:46

Kody rabatowe, zniżka xx % do wszystkich sklepów internetowych.


RE: Co można reklamować razem z easysub ? - Bandaid - 22-09-2013 17:59

OK, a teraz na serio świetna metoda (za reputy będzie więcej Wink )
Możemy jej użyć na dwa sposoby, oba są ultra skuteczne. Do pierwszego będziemy potrzebowali FanPage'a. Tworzymy taki oto post:

OMG widzieliście co się stało z Justinem? Haha ale dostał Big Grin [link]

[Obrazek: 653154]

Oczywiście dajemy link do strony zablokowanej content lockerem Wink Na gimbusiarskim FanPage'u działa wprost doskonale Smile

Druga metoda, darmowa i równie skuteczna. Wchodzimy na YouTube na jakiś film wspomnianego Biebera i robimy komentarz: OMG! Did you saw what happened with Justin? OMG I'm so scared!
I dajemy link do naszej strony. Powiecie, że nie można wstawiać linków w komentarzach na YT? Macie rację, ale można to obejść. Wrzucamy nasz link do skracarki goo.gl, następnie ze skróconego linka usuwamy http:// i zmieniamy / na \. W ten sposób nasz link możemy wstawić na YT Wink Filmy te oglądają fanki Biebera które będą na pewno zainteresowane jego losem więc konwersja będzie baaardzo wysoka. Oczywiście musimy jakoś wyeksponować nasz komentarz więc ściągamy tego darmowego bota do lajkowania komentarzy, dzięki czemu nasz komentarz zobaczy każda osoba która wejdzie w film czyli tysiące osób i potencjalnych leadów. Link do programu:
http://www.mediafire.com/?det5h8i0mjcfm65

Pozdrawiam Wink


RE: Co można reklamować razem z easysub ? - fbreklama - 22-09-2013 18:13

2/39
możliwe że fałszywy alarm
http://scr.hu/0ff7/okjxm
(22-09-2013 17:59)Bandaid napisał(a):  OK, a teraz na serio świetna metoda (za reputy będzie więcej Wink )
Możemy jej użyć na dwa sposoby, oba są ultra skuteczne. Do pierwszego będziemy potrzebowali FanPage'a. Tworzymy taki oto post:

OMG widzieliście co się stało z Justinem? Haha ale dostał Big Grin [link]

[Obrazek: 653154]

Oczywiście dajemy link do strony zablokowanej content lockerem Wink Na gimbusiarskim FanPage'u działa wprost doskonale Smile

Druga metoda, darmowa i równie skuteczna. Wchodzimy na YouTube na jakiś film wspomnianego Biebera i robimy komentarz: OMG! Did you saw what happened with Justin? OMG I'm so scared!
I dajemy link do naszej strony. Powiecie, że nie można wstawiać linków w komentarzach na YT? Macie rację, ale można to obejść. Wrzucamy nasz link do skracarki goo.gl, następnie ze skróconego linka usuwamy http:// i zmieniamy / na \. W ten sposób nasz link możemy wstawić na YT Wink Filmy te oglądają fanki Biebera które będą na pewno zainteresowane jego losem więc konwersja będzie baaardzo wysoka. Oczywiście musimy jakoś wyeksponować nasz komentarz więc ściągamy tego darmowego bota do lajkowania komentarzy, dzięki czemu nasz komentarz zobaczy każda osoba która wejdzie w film czyli tysiące osób i potencjalnych leadów. Link do programu:
http://www.mediafire.com/?det5h8i0mjcfm65

Pozdrawiam Wink



RE: Co można reklamować razem z easysub ? - Bandaid - 22-09-2013 18:38

No brawo, udało ci się udaremnić ten mój atak Cool
Jest to jedyny działający darmowy bot do lajkowania komentarzy i NIE MA w nim żadnych wirusów. No ale jak kto woli, można sobie kupić UTube Beast za X$ lub VideoBay Bota za 25zł ( i to tylko na miesiąc).


RE: Co można reklamować razem z easysub ? - 4midable - 23-09-2013 09:04

(22-09-2013 17:59)Bandaid napisał(a):  OK, a teraz na serio świetna metoda (za reputy będzie więcej Wink )
Możemy jej użyć na dwa sposoby, oba są ultra skuteczne. Do pierwszego będziemy potrzebowali FanPage'a. Tworzymy taki oto post:

OMG widzieliście co się stało z Justinem? Haha ale dostał Big Grin [link]

[Obrazek: 653154]

Oczywiście dajemy link do strony zablokowanej content lockerem Wink Na gimbusiarskim FanPage'u działa wprost doskonale Smile

Druga metoda, darmowa i równie skuteczna. Wchodzimy na YouTube na jakiś film wspomnianego Biebera i robimy komentarz: OMG! Did you saw what happened with Justin? OMG I'm so scared!
I dajemy link do naszej strony. Powiecie, że nie można wstawiać linków w komentarzach na YT? Macie rację, ale można to obejść. Wrzucamy nasz link do skracarki goo.gl, następnie ze skróconego linka usuwamy http:// i zmieniamy / na \. W ten sposób nasz link możemy wstawić na YT Wink Filmy te oglądają fanki Biebera które będą na pewno zainteresowane jego losem więc konwersja będzie baaardzo wysoka. Oczywiście musimy jakoś wyeksponować nasz komentarz więc ściągamy tego darmowego bota do lajkowania komentarzy, dzięki czemu nasz komentarz zobaczy każda osoba która wejdzie w film czyli tysiące osób i potencjalnych leadów. Link do programu:
http://www.mediafire.com/?det5h8i0mjcfm65

Pozdrawiam Wink

Tak czułem że biber nie umie gardy trzymać Big Grin Masz może link do całego filmiku z jego walki? xD


RE: Co można reklamować razem z easysub ? - prololex - 23-09-2013 09:18

- Serwis z darmowymi bonusami , premium smsami do gier .

- Twoja twarz za 10 , 30 , 50 lat

- Sprawdź czy jesteś hot .
Podaj wzrost , wage , kolor oczu , włosy , kształt głowy i wynik w %

- plotki , ploteczki , aby wejść do pokoju z gorącymi plotkami trzeba zrobić sub


RE: Co można reklamować razem z easysub ? - dawid327 - 23-09-2013 11:36

Czy on/ona na Ciebie leci . Podajemy kilka cech charakteru własnych oraz osoby która na nas leci , oraz kilka cech wyglądu klikamy i pojawia się wynik oczywiście zawsze POZYTYWNY ! Big Grin

Coś +18

Najnowsze wersja Androida/ios/wp na twój telefon


RE: Co można reklamować razem z easysub ? - Limitless - 23-09-2013 14:39

Myślę , że na pewno dodanie takich rzeczy jak :

-darmowe konta brazzers,realitykings itp. ludzie na to lecą (wiem jak było w PPA do puki mi filmiku nie usunęli .
-darmowe videostreamy do walk KSW,koncertów jakiś cwelków jak ; (One direction , bieber)
-Możliwość zdobywania "realnych" nagród rzeczowych
-fejk generatory do nabijania like na fp,twiter , generatory z opcją dodania np.1000lajków do aska albo 1000znajomych na fb.
-darmowe keye do gier
-generatory , które dodadzą np, 5,10,25,50$ na PP,skrill Smile

Miałbym jeszcze kilka pomysłów , jeżeli wprowadzicie oferty dla innych krajów Wink


RE: Co można reklamować razem z easysub ? - kompik - 24-09-2013 00:11

A rzucę coś co miałem w planach w PPA, ale mam za dużo innych pomysłów do zrealizowania i wydaje mi się, że to będzie odpowiednie miejsce.
Jak wiadomo, dużo ludzi ogląda seriale i to masowo. Myślałem o stworzeniu serwisu gdzie znajdowałyby się przedpremierowe odcinki seriali a jeśli chodzi o niszę dla Polski to seriale tłumaczone. Pewnie ponad 90% oglądających, jeszcze zanim serial pojawi się w sieci w wersji oryginalnej, już szuka wersji z napisami. Więc tworzymy serwis przedpremierowy, piszemy ładnie, że jako pierwsi zawsze mamy dostęp do materiałów, które "wyciekły" dziwnym sposobem więc seriale mamy dzień wcześniej niż wszystkie inne serwisy z serialami i filmami online. Wystarczy tylko dobrze wypromować i mamy dobrą niszę na zarobki jak znalazł Wink
Reasumując, jak już wspomniałem można próbować 2 opcji. Jedna opcja zagraniczna - odcinki przed premierą w TV, druga opcja dla PL - jako pierwsi mamy napisy.
Dużo seriali skierowanych jest dla odbiorców w wieku i w IQ przybliżonym do słuchaczek wyżej już gdzieś przez kogoś wspomnianego biebera więc jak dla mnie ma to przyszłość Wink


RE: Co można reklamować razem z easysub ? - Nubi - 24-09-2013 06:39

Jeżeli chodzi co by się miało pojawić to na pewno:
-więcej konkursów ,takich jak słuchawki
-coś związane z 1D (wiemy czemu 1D, biber itp)
-jakieś kupony rabatowe Smile