Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uczciwość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Uczciwość (/Temat-Uczciwosc-76763)

Strony: 1 2 3 4


RE: Uczciwość - sqmany - 22-09-2013 21:29

Tak dla wyjaśnienia
legalność to uczciowość prawna Big Grin


RE: Uczciwość - paolo10 - 22-09-2013 21:37

Surfer uczciwość nie koniecznie musi iść w parze z legalnością, wszystko zależy od prawa. Jakiś proceder może być zupełnie uczciwy ale zabroniony przez prawo. Np. rząd sobie nagle wymyśla że granie na ulicach jest nielegalne i teraz każdy uliczny grajek z gitarą czy harmonią łamie prawo. I w drugą stronę: coś może być legalne, bo trudno znaleźć na to paragraf, ale być niezbyt uczciwe, i taki easysub jest tu przykładem. Autor zadał proste pytanie czy jest jakiś "uczciwy program", hmm... doładowanie? ściema, kasy czy nie dodadzą, szpieg sms, szpieg facebook, lokalizator telefonu? Nie działają na serio, to tylko serwisy "rozrywkowe", GTA? gry nie dostaniesz, pliki i video? tylko puste nazwy. Więc odpowiedź jest prosta, takiego programu nie ma Smile


RE: Uczciwość - Bandaid - 22-09-2013 21:45

Zarabianie na easysub nie jest ani uczciwe ani etyczne. Jeśli autorowi to przeszkadza ( co jest słusznym odruchem) to tam nie zarabia, proste, nie wiem po co drążyć temat.


RE: Uczciwość - surfer0700 - 22-09-2013 21:55

paolo10 zdaje sobie z tego sprawę, ale zauważ że pytanie autora tematu jest bez sensu.
Sam musi sobie odpowiedzieć na to pytanie. Moralność, sumienie czy może robienie $$$.


RE: Uczciwość - daniel42na - 22-09-2013 22:33

Tak samo uczciwe jak prawie cały telemarketing, sklepy które na półke z tabliczką "promocja 1zł" kładą najdroższy towar, sklepy z elektroniką które wystawiają pseudoubezpieczenia na sprzęt, koncerny farmaceutyczne sprzedające pare gramów cukru w tabletkach za grube pieniądze i nazwą to lekiem który odmieni twoje życie, sprzedawcy wędlin które z mięsem nie mają nic wspólnego.
Przykładów można mnożyć i mnożyć Wink To są szybkie pieniądze i nie ma litości, bo uczciwi pracują za 6 zł godzine lub kształcą się do czegoś poważniejszego całe życie.
Jeśli komuś moralność przeszkadza zarabiać na niewinnych i biednych ludziach to niech odpusci, ale z drugiej strony jacy oni biedni skoro mają na komórkę i internet Lol


RE: Uczciwość - aero2 - 22-09-2013 22:53

Każdy orze jak może, jeden lepiej, drugi gorzej.

Kto ma lepszy pług, orze cały czas i nie przejmuje się ewentualnymi przeszkodami, a by plon był cały czas.

Co do etyki, to powiem tak, jakby nie miał co do garnka włożyć, to by się nie pytał czy to legalne, czy to uczciwe, tylko zarabiał, by było co do tego garnka włożyć.


RE: Uczciwość - 4midable - 23-09-2013 08:58

Niestaty Panowie nastały takie czasy że kto chce uczciwie prowadzić biznes jest niszczony. Sam miałem własną działalność kilka lat temu i wiem co to znaczy.

Kto nie kombinuje - umiera. Proste Smile


RE: Uczciwość - paolo10 - 23-09-2013 10:30

(22-09-2013 22:33)daniel42na napisał(a):  Tak samo uczciwe jak prawie cały telemarketing, sklepy które na półke z tabliczką "promocja 1zł" kładą najdroższy towar, sklepy z elektroniką które wystawiają pseudoubezpieczenia na sprzęt, koncerny farmaceutyczne sprzedające pare gramów cukru w tabletkach za grube pieniądze i nazwą to lekiem który odmieni twoje życie, sprzedawcy wędlin które z mięsem nie mają nic wspólnego.
Przykładów można mnożyć i mnożyć Wink To są szybkie pieniądze i nie ma litości, bo uczciwi pracują za 6 zł godzine lub kształcą się do czegoś poważniejszego całe życie.
Jeśli komuś moralność przeszkadza zarabiać na niewinnych i biednych ludziach to niech odpusci, ale z drugiej strony jacy oni biedni skoro mają na komórkę i internet Lol

Heh przypomniało mi się jak robiłem jako telemarketer. Pierwszy dzień pracy i pierwsze telefony: "Dzień dobry, dzwonię z Orange i tpsa, rozmawialiśmy już pół roku temu...." Big Grin . Swoją drogą co tu mówić jak nawet takie instytucje jak banki robią wszystko żeby maksymalnie skołować klientów na swoją korzyść. Jestem na ostatnim roku magisterki z ekonomi więc wiem coś o tym Tongue


RE: Uczciwość - Corso - 23-09-2013 11:50

Coraz bardziej przeraża mnie ten świat.


RE: Uczciwość - paolo10 - 23-09-2013 12:38

Przystosuj się i przetrwaj Smile