Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwery gier - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Serwery gier (/Temat-Serwery-gier-76750)



Serwery gier - konny1234 - 21-09-2013 21:46

Witam,

Zakładam kilka serwerów gier (CS, Minecraft i GTA:samp).
Chciałbym spytać się Was jak to jest z zarabianiem na takich serwerach.
W sumie jest to działalność nastawiona na zarobek, ciągła i zorganizowana, więc powinno się założyć firmę - nawet jakby nie było zysków...
Ale przecież to się nie opłaca. Big Grin Chciałbym wiedzieć jak to ominąć. Co zrobić, aby zarabiać, ale nikt nie czepiał się, że to nielegalne, albo że muszę założyć firmę.


Na forum serweryminecraft.pl jest informacja o sprzedaży kont VIP. A tam opis, że to na pokrycie kosztów utrzymania serwerów.
Czy to wystarczy, aby ominąć tą całą biurokrację?
Może niech wypowie się ktoś kto odpowiada za te serwery Smile Wiecie coś na ten temat?

Pozdrawiam


RE: Serwery gier - v3XeR - 21-09-2013 22:03

Myślisz, że na tym dużo zarobisz, że aż podatki będziesz musiał płacić?


RE: Serwery gier - Nortix - 22-09-2013 03:12

Moim zdaniem na serwerach do gier nie idzie zarobić pieniędzy.
Nie dość że na start musisz włożyć to duży wysiłek i sporą kwotę to możesz się na tym przejechać i stracić hasj i wysiłek jak w to włożyłeś jak dobrze tego nie rozreklamujesz. poza tym nie zawszę ci ludzie będą kupować te vip'y i w końcu hajs się skończy i będziesz musiał dokładać do interesu.
Sam wiem z własnego doświadczenie prowadziłem dość wielki serwer GTA:samp
i co zarabiał na siebie i ja na tym zarabiałem od 10 do 25 zł miesięcznie czyli nic aż po pewnym czasie ludzie przestawali grać i coraz to rzadziej kupować vip'y
i musiałem do dokładać do interesu. Więc postanowiłem że zamykam serwer i tyle było dobrego (serwer miałem półtorej roku).
Plus do tego dochodzą koszta związane z ludzi którzy ci będą pisać wszelakie Pluginy/skrypty nikt ci za free tego nie zrobi a te z internetu to syf robiony przez nowicjuszy.(jak sam umiesz to masz już jednych kosztów mniej).
Poza tym musisz znaleźć ogarniętą administracje która ma doświadczenie i zna się na rzeczy. Sam musisz coś umieć bo to nie jest łatwa sprawa.
Dużo obowiązków z tym będziesz miał i musisz mieć na to dużo wolnego czasu to nie jest tak że ty zrobisz serwery a pieniążki ci same przychodzić. Musisz robić Update itd...
Powiem ci tak jak chcesz się z tym bawić spoko rób to ale dużych pieniędzy na tym nie zarobisz.