Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
EasySub propozycje programów by ASTONEQ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: EasySub propozycje programów by ASTONEQ (/Temat-EasySub-propozycje-programow-by-ASTONEQ-76731)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: EasySub propozycje programów by ASTONEQ - Symbian - 22-09-2013 15:20

(22-09-2013 13:44)EASYSUB napisał(a):  W tym tygodniu napiszemy które programy na pewno wprowadzimy z waszych propozycji Smile + jakie mamy w planach Smile
Mam nadzieje że widzieliście mój temacik http://zarabiam.com/Temat-EasySub-Propozycja-programu-76730 Jerk2


RE: EasySub propozycje programów by ASTONEQ - ASTONEQ - 22-09-2013 19:40

(22-09-2013 13:44)EASYSUB napisał(a):  W tym tygodniu napiszemy które programy na pewno wprowadzimy z waszych propozycji Smile + jakie mamy w planach Smile

Dzięki za istotną informację Smile


RE: EasySub propozycje programów by ASTONEQ - moneymaker44 - 22-09-2013 20:34

Jestem za 4 propozycją Big Grin


RE: EasySub propozycje programów by ASTONEQ - m4rcin93 - 22-09-2013 20:55

Może jakiś program dla osób z innych państw?


RE: EasySub propozycje programów by ASTONEQ - paolo10 - 22-09-2013 21:12

Propozycje już pisałem kiedyś mailem, ale powtórzę na forum, żeby wszyscy widzieli, może kogoś natchnie i wymyśli jeszcze coś innego Big Grin + dokładam jeszcze trochę nowych pomysłów:
1. Test IQ, taki oczywiście z co najmniej 20 pytań, żeby osoba ciekawa wyniku trochę się wkurzyła że na końcu trzeba się rejestrować i z zwykłej ciekawości odruchowo podała numer żeby tylko zobaczyć jak jej poszło.
2. Test czy twój partner/ka cię zdradza
3. Strona z anonsami erotycznymi z dostępem dopiero po rejestracji
4. Loteria, czyli to samo co ze słuchawkami ale żeby np. był telefon, tablet itd.
5. Sprawdź czy do siebie pasujecie, czyli podajesz swój znak zodiaku i znak zodiaku swojej drugiej połówki oraz numer telefonu, na który ma przyjść wynik
6. Darmowe wróżby: podajesz imię i datę urodzenia oraz oczywiście numer komórki na który mają ci przychodzić wróżby. Żeby bardziej uwiarygodnić program można by wprowadzić takie coś, że zaznaczasz dziedzinę życia, z której mają ci przychodzić wróżby: np. finanse, życie uczuciowe, zdrowie itd.


RE: EasySub propozycje programów by ASTONEQ - kaskader - 22-09-2013 21:43

paolo to jest chu** te testy słabe.


RE: EasySub propozycje programów by ASTONEQ - kubsztyl955 - 22-09-2013 23:55

Najfajniejszy byłby program z video, do którego można wgrać własną obrazek, ew. taki z czarnym tłem i tylko przyciskiem play, bo obecne video nadaje się tylko do filmów długometrażowych, a dużą popularność mają krótkie często zboczone filmiki typu "Zobacz co zrobiła na swojej 18-nastce Tylko dla dorosłych"


RE: EasySub propozycje programów by ASTONEQ - paolo10 - 23-09-2013 10:41

(22-09-2013 21:43)kaskader napisał(a):  paolo to jest chu** te testy słabe.

Ty człowieku z 4 postami zamiast krytykować lepiej byś swoje pomysły przedstawił.

Jeszcze ze swoich propozycji dodam:
-bramka sms
-metoda jak wygrywać w lotto, dostępna oczywiście po rejestracji
-typowanie bukmacherskie, taka opcja jak z plikami i video że możesz wpisać nazwę drużyn przy konstruowaniu linka
-generator haseł do stron xxx


RE: EasySub propozycje programów by ASTONEQ - bolo9797 - 25-09-2013 15:02

Idealny by byl darmowy gift code do minecrafta czy jakos tak ;D


RE: EasySub propozycje programów by ASTONEQ - Kurus92 - 26-09-2013 00:29

Idealne to by było coś dla zagranicy..... ;-)