Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
EasySub Propozycja programu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: EasySub Propozycja programu (/Temat-EasySub-Propozycja-programu-76730)

Strony: 1 2


EasySub Propozycja programu - Symbian - 21-09-2013 16:57

Hej,cześć i czołem

Otóż wpadłem na mam nadzieję genialny pomysł nowego programu do pp.easysub.pl Big Grin (Jeżeli zostanie wprowadzony żądam dla siebie stawke 3 zł :> )
A mianowicie,program polegałby na tym że oferowano by pakiety internetowe do telefonu pozwolę sobie tutaj zrobić mały schemacik jak mniej więcej mogłoby to wyglądać xD
[Obrazek: 1cee552d946ea6dfmed.jpg]

PAINT SZTUKA XXI wieku Lol
Wiadomo teraz coraz więcej osób posiada internet w telefonie i coraz więcej chciałoby go posiadać

Jak wam się podoba ? Lol


RE: EasySub Propozycja programu - ASTONEQ - 21-09-2013 16:59

Nie ma sensu zakładanie drugiego tematu więc Smile
Moje propozycje programów:

1 Strona z fotkami i prywantymi nagraniami (szczególnie treści +18)
2.Możliwość wygrania voucherów, kuponów rabatowych, bonów do sklepów z ciuchami/eletrkoniką itd
3.Możliwość wygrania telefonu i na strone 5 modeli do wyboru czy coś w tym stylu
4.Zrób ankietę a dowiesz się jaka zawód do ciebie pasuje.


RE: EasySub Propozycja programu - koniec - 21-09-2013 16:59

Pomysł zajebisty, tylko oczywiście musiałby być już całkiem inny wygląd niż przy doładowaniach (ten jest już zbyt znany).

Wg. mnie pp mógł by wejść do życia, tylko na jakiej zasadzie to by działało? Totalny fake?


RE: EasySub Propozycja programu - DDK - 21-09-2013 16:59

Dobra myśl, będzie sporo chętnych Tongue


RE: EasySub Propozycja programu - Symbian - 21-09-2013 17:02

(21-09-2013 16:59)koniec napisał(a):  Pomysł zajebisty, tylko oczywiście musiałby być już całkiem inny wygląd niż przy doładowaniach (ten jest już zbyt znany).

Wg. mnie pp mógł by wejść do życia, tylko na jakiej zasadzie to by działało? Totalny fake?
Wyglądem strony będzie martwić się ekipa easysuba Big Grin, to tylko taki schemacik jak ja to sobie wyobrażam Tongue


RE: EasySub Propozycja programu - kaskader - 21-09-2013 17:06

Lepszy pomysł mam żeby wprowadzić taki zagłosuj na mnie np MISS startujemy w jakimś konkursie i głosować tylko można tylko telefonicznie po wpisaniu numeru.


RE: EasySub Propozycja programu - Qwik - 21-09-2013 17:07

Darmowe like na facebooku,generator itp.


RE: EasySub Propozycja programu - aero2 - 21-09-2013 17:11

No powiem Symbian, że nawet nawet, tylko szata graficzna inna musi być, ta jest już za bardzo znana.Smile

Ja czekam jednak na jakieś programy 18+


RE: EasySub Propozycja programu - bolo9797 - 21-09-2013 17:15

Super pomysl Smile Jestem za!!


RE: EasySub Propozycja programu - koniec - 21-09-2013 17:39

A i skąd by wzięli ten darmowy internet ? Tongue