Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Walka z Polakami. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Walka z Polakami. (/Temat-Walka-z-Polakami-76728)



Walka z Polakami. - TastemanPL - 21-09-2013 16:53

Witam czy wy też tak macie że jak Polak wam pobierze plik to się boicie?
Ja przez naszych rodaków straciłem 2 kanały. Czy i u was jest podobnie?


RE: Walka z Polakami. - PokerStars1910 - 21-09-2013 16:57

Kiedyś jak jesscze siedziałem w PPA

Jak nisza na Polaków i ogólnie przykładowo bloga miałem w języku pol. to byłem przekonany, że w końcu mi usuną...

A jeśli ogólnie plik opisany w języku ang. to nic sobie nie robiłem, Polak to to samo co Anglik czy ktoś. To, że usunęli Ci akurat wtedy dwa blogi to myślę, że przypadek.


RE: Walka z Polakami. - daniel42na - 21-09-2013 16:57

Jesteś przekonany że to z winy Polaków? A może to wszystko przez cyganów?
A tak poważnie to tam gdzie jest konkurencja tam usuwają bez względu na państwo/język, bo earnerzy ppa są wszędzie.


RE: Walka z Polakami. - MixKosa - 21-09-2013 17:03

(21-09-2013 16:57)daniel42na napisał(a):  Jesteś przekonany że to z winy Polaków? A może to wszystko przez cyganów?

Z reguły to flagują ci co pobierają ale nie zawsze, to zależy do szczęścia na jakiego się trafi typa impreza ja bym bardziej bał się o Francuzów to oni mają najgorzej. beka


RE: Walka z Polakami. - TastemanPL - 21-09-2013 17:17

Ehh. mam dwie nisze wyłącznie dla Polaków z której łącznie padło 12 pobrań (wszystko po Polsku) i żadnego zgłoszenia nawet disslika nie ma nie mówiąc o komentarzu. Z początku września mój plik (ogólnoświatowy) pobrał Polak. Nawet przyzwoita zapłata. Za chwilę zero wejść na każdym pliku (mój błąd 5 filmów na kanale) jeden film właśnie ten z którego pobrał Polak został sflagowany i cały kanał padł. Tak samo dzisiaj (dobrze że to nie główny kanał tylko jakiś stary) wczoraj pobranie od Polaków dzisiaj cały kanał padł. Hmm. Wychodzi na to że lepiej jakby Polak Polaka oszukał a nie obcokrajowiec Smile


RE: Walka z Polakami. - daniel42na - 21-09-2013 17:22

Mi dzisiaj usuneli konto z filmikiem ktory był niepubliczny (nikt go jeszcze nie widział więc też nikt nie mógł sflagować), usuwanie kanałów nie zawsze wiąże się z flagowaniem.
Pamiętaj aby często czyscic cookies, i nie zakładać kont z 1 ip.


RE: Walka z Polakami. - dawid1305 - 21-09-2013 17:24

Każdy earner np. gdy zarabia na yt i widzi że jest jakiś dobry filmik , który oglada duzo osób i na którym mozna zarobić to po prostu kopiuje go i flaguje twój. Mi np skasowali bdb filmik a na drugi dzien było ich sporo na yt. Dodam że skasowali mi z powodu praw autorskich (ja byłem autorem) . LEpiej zajmij się blogiem na początek blogspot później swój hosting


RE: Walka z Polakami. - Delikarolz - 21-09-2013 18:08

roznie, jednym z wielu czynnikiem jest to, ze jak polak zobaczy ze go polak oje*al to bedzie sie mscil, a jak zobaczy jedynie angielski opis to moze miec w dupie

tak jest ze wszystkim, wiele osob odpuszcza sobie wczescniej postanowione ściganie jakiegos zlodzieja (nie mowie teraz tylko o ppa) jak tylko zobaczy ze nie jest z tego samego kraju.


Walka z Polakami. - Artinesse - 02-03-2018 01:02

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.