Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam konta Premium na kazdej stronie XXX - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam konta Premium na kazdej stronie XXX (/Temat-Sprzedam-konta-Premium-na-kazdej-stronie-XXX-76699)

Strony: 1 2


Sprzedam konta Premium na kazdej stronie XXX - PaulRcootiC - 21-09-2013 08:14

1.Nazwa przedmiotu : Konta Premium na stronach XXX
2.Opis przedmiotu : Konta Premium na np.Brazzers,Mofos,Naughty America itp.
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PW
5.Cena : 10zl / konto
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal


RE: Sprzedam konta Premium na kazdej stronie XXX - tomazzi - 21-09-2013 08:16

bekabeka tak myślałem, że po to spam robisz by ofertę założyć, nie pomyliłem się zgłaszając z opisem po co spam z twojej strony Big Grin
raczej nic nie sprzedasz - za ten dzisiejszy spam i nabijanie postów na pewno dostaniesz %, albo pożegna ciebie jako spamera to forum z banem Smile


RE: Sprzedam konta Premium na kazdej stronie XXX - bolo9797 - 21-09-2013 08:18

Oczywiscie wysylasz pierwszy passy??


RE: Sprzedam konta Premium na kazdej stronie XXX - PaulRcootiC - 21-09-2013 08:19

oh god ty hu** zgłosiłes mnie ;( a i wrazie zbanowania kontakt skype jeszcze -----------


RE: Sprzedam konta Premium na kazdej stronie XXX - PaulRcootiC - 21-09-2013 08:20

bolo wysylam pierwszy passy ale jak nie zaplacisz blokuje ci konto


RE: Sprzedam konta Premium na kazdej stronie XXX - tomazzi - 21-09-2013 08:23

(21-09-2013 08:19)PaulRcootiC napisał(a):  oh god ty hu** zgłosiłes mnie ;( a i wrazie zbanowania

to nie jest forum dla spamerów, a jeśli myślisz że moderatorzy tutaj to idioci i bez zgłoszenia sami by twojego spamu nie zauważyli to jesteś w błędzie
poczekaj niech zobaczą to na pewno nagroda cię nie minie Smile


RE: Sprzedam konta Premium na kazdej stronie XXX - Boguśś - 21-09-2013 08:23

Ahhaha xd ciekawe jak zablokujesz pasy.

nie no nie ma to jak pkt nabijac aby cos sprzedac.. Dla cb powinien byc ban.


RE: Sprzedam konta Premium na kazdej stronie XXX - PaulRcootiC - 21-09-2013 08:25

boguśś nie chcesz kupic to nie pisz blokuje passy sposobem wpisuje te passy ktore ci podalem Wink ale nie blokuje od razu


RE: Sprzedam konta Premium na kazdej stronie XXX - bolo9797 - 21-09-2013 08:29

Nic nie zrozumialem z tego belkotu.. Napisz to po polskiemu..


RE: Sprzedam konta Premium na kazdej stronie XXX - Boguśś - 21-09-2013 08:31

Nie no.. a ty w moim temacie nie kupujesz wiec po co sie udzielasz: Ja sprzedaje na wszystkie serwisy..

Zostal zgloszony twoj post i spam. Powinienies z banem wyleciec.

Wiec nie rozkazuj dziecko specjalnej troski co mam robic.

Jak ktos chce to walic pw poda kilku moze osoba gdzoe szukac tych kont za 7zl pp.