Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
20$2surf - WTF? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: 20$2surf - WTF? (/Temat-20-2surf-WTF-76685)



20$2surf - WTF? - LukiSacz - 20-09-2013 19:08

Witam
Na początek opiszę swoją obecną sytuację Wink
Otóż ok. 4 lata temu zachęcany dowodami o wypłacalności postanowiłem założyć konto w znanym wszem i wobec surfbarze 20$2surf. Przez jakieś 2 lata z minimalną liczbą poleconych uzbierałem jakieś 18$, następnie o stronce zapomniałem i przestałem się nią interesować.
Jakieś 2 tygodnie temu postanowiłem jednak dobić do tych 20$ i wypłacić kasę, bo szkoda w sumie, żeby 2 lata pracy poszły psu w d... Wink
I tutaj moje zdziwienie: ostatnie posty na polskim forum w 2012, gier brak, wpisy ludzi, którzy czekają na wypłatę x miesięcy, do tego na wielu forach (w tym to forum) informacja, że 20$ to scam.
Tak więc jako że ponad rok nie byłem aktywny na 'scenie' zarabiania w sieci, prosiłbym osoby wtajemniczone o zapoznanie mnie z tematem tegoż surfbaru.
Chciałbym wiedzieć, czy opłaca mi się czekać jakieś 2 miechy żeby samodzielnie dobić do 20 dolców i następnie zlecić wypłatę, czy od razu dać sobie z tym spokój?
I bardzo proszę o nie nazywanie mnie debilem, naiwniakiem itd itp Wink


RE: 20$2surf - WTF? - Qwik - 20-09-2013 19:10

Nie wypłaca ale konta ktoś na forum skupuje wiec możesz sprzedać.


RE: 20$2surf - WTF? - tomazzi - 20-09-2013 19:10

od 2 lat to scam, admin płaci kiedy chce i komu chce
te wirtualne $ dostarczają podniety oglądania fanatykom scamów
szkoda twojego czasu by dobić do wypłaty której nie zobaczysz, wystarczyło użyć opcji szukaj i byś znalazł sam odpowiedź na forumSmile
nie było potrzeby zakładać nowego tematu


RE: 20$2surf - WTF? - sqrwol - 03-11-2013 03:29

18$ przez 2 lata. Ja pierdole. Zarabianie w internecie to jakaś ściema.


RE: 20$2surf - WTF? - jujo - 03-11-2013 08:25

Na surfbarach bez poleconych tyle sie zarabia.


RE: 20$2surf - WTF? - Devil877 - 03-11-2013 08:34

masz małe pojęcie o zarabianiu w internecie , ten surfbar jest ściemą a nie samo zarabianie po za tym , zarabianie na surfbarach jest czasochłonne tym bardziej jak ktoś nie ma odpalonego kompa 24h + masy poleconych . Jest wiele innych sposobów na zarobek w sieci wystarczy przejżeć to forum


RE: 20$2surf - WTF? - KoEj - 03-11-2013 11:15

http://zarabiam.com/Temat-Skup-kont-20-2surf-76354?highlight=20$2surf

Zobacz tutaj. Napisz do tego kolesia może jeszcze skupuje te konta Smile Zarobisz 6zł.


RE: 20$2surf - WTF? - MagikPowraca - 05-04-2015 08:22

oszukują