Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Profesjonalne boty do przeglądarek - automatyzacja stron WWW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Profesjonalne boty do przeglądarek - automatyzacja stron WWW (/Temat-Profesjonalne-boty-do-przegladarek-automatyzacja-stron-WWW-76677)

Strony: 1 2


Profesjonalne boty do przeglądarek - automatyzacja stron WWW - linoskoczek - 20-09-2013 17:04

[Obrazek: banner_bot.png]

Zaprogramuję bota do przeglądarki (Firefox, w gorszym przypadku Internet Explorer) lub bota do wysyłania zapytań HTTP. Jeśli na stronie internetowej wykonujesz ciągle te same akcje i nie wpisujesz przy tym żadnego kodu captcha, to jest wysoce prawdopodobne, że można to zautomatyzować. Przykład skryptu:

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=ZfY-51zwbHc[/my-youtube]

KONTAKT
e-mail na stronie po najechaniu na CONTACT
PW na forum
Każdego traktuję indywidualnie.

CENA
do ustalenia po przeanalizowaniu strony (od 10zł za proste skrypty)
SPOSÓB ZAPŁATY
PayPal



RE: Profesjonalne boty do przeglądarek - automatyzacja stron WWW - bolo9797 - 20-09-2013 17:22

Powiesz mi jakie zabezpieczenie ma niby addmefast ;D ?? Nic raczej skomplikowanego tutaj nie ma Wink 2x klik w id . Dokladnie 3 min roboty.


RE: Profesjonalne boty do przeglądarek - automatyzacja stron WWW - linoskoczek - 20-09-2013 17:25

(20-09-2013 17:22)bolo9797 napisał(a):  Powiesz mi jakie zabezpieczenie ma niby addmefast ;D ?? Nic raczej skomplikowanego tutaj nie ma Wink 2x klik w id . Dokladnie 3 min roboty.

Jak zrobisz ten klik w ID, to nagraj film i mi wyślij. Akurat tego tak się nie zrobi.
Do tego dochodzi to, że strona się nie odświeża, tylko działa w Ajaxie.
Do tego dochodzą zabezpieczenia na samych stronach, na których ma być wykonana akcja.
Nieumiejętne osoby po prostu tego nie obejdą, jeśli będą chcieli coś takiego zrobić najprostrzymi metodami.
Usunąłem specjalnie dla Ciebie i innych czepialskich to o zabezpieczeniach Wink


RE: Profesjonalne boty do przeglądarek - automatyzacja stron WWW - bolo9797 - 20-09-2013 17:33

Kiedy zaczynalem nauke w autoit to takie banalne rzeczy robilem Wink Spx moge nagrac lecz teraz nie ma mnie przy kompie . Nie odswieza ?? Nigdy nie robilem programow w ff.au3 tylko w ie Wink Mniej procka ciagnie itd.. Ale zapewne z tego co pamietam too _FFAction("Reload") albo cos w tym stylu.


RE: Profesjonalne boty do przeglądarek - automatyzacja stron WWW - linoskoczek - 20-09-2013 17:36

(20-09-2013 17:33)bolo9797 napisał(a):  Kiedy zaczynalem nauke w autoit to takie banalne rzeczy robilem Wink Spx moge nagrac lecz teraz nie ma mnie przy kompie . Nie odswieza ?? Nigdy nie robilem programow w ff.au3 tylko w ie Wink Mniej procka ciagnie itd.. Ale zapewne z tego co pamietam too _FFAction("Reload") albo cos w tym stylu.

Kiedy zaczynałeś naukę z AutoIT, pewnie nie robiłeś tego na takiej stronie Wink Aż specjanie dla Ciebie sprawdzę, czy może jak kiedyś próbowałem to zrobić zwyczajnymi klikami, to się pomyliłem.
Z odświeżaniem też mógłbym robić, ale wolałem zrobić sprawdzanie, czy Ajax się już przeładował (wychodzi znacznie szybciej, dlatego taki krok).


RE: Profesjonalne boty do przeglądarek - automatyzacja stron WWW - bolo9797 - 20-09-2013 17:42

Mozliwe Wink ale dla pewnosci tez sprawdze ienavigate, ieaction, loadwait itd Wink Mozliwe ze sie myle.


RE: Profesjonalne boty do przeglądarek - automatyzacja stron WWW - linoskoczek - 20-09-2013 17:51

Jednak ja się myliłem, idzie to zrobić też kliknięciem, zwracam honor, miałeś rację Wink
W każdym razie, jeszcze pozostają strony na których ma zostać wykonana akcja.


RE: Profesjonalne boty do przeglądarek - automatyzacja stron WWW - bolo9797 - 20-09-2013 18:00

Jak dokoncze mojego super bota w winhttp to na 100% wstawie filmik ^^


RE: Profesjonalne boty do przeglądarek - automatyzacja stron WWW - linoskoczek - 20-09-2013 18:03

Myślę że lepiej będzie kontynuuować rozmowę na PW, bo trochę z tematu schodzimy Wink


RE: Profesjonalne boty do przeglądarek - automatyzacja stron WWW - bolo9797 - 20-09-2013 18:11

Pisz na gg 39066286 bo pw juz pelne Wink