Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fanpage facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Fanpage facebook (/Temat-Fanpage-facebook-76674)

Strony: 1 2


Fanpage facebook - szufliko - 20-09-2013 16:06

Tak sobie myśle: Założe se fanpaga. Ale teraz pojawia się pytanie: Czy warto kupowac fanów na allegro, lub na przykład kupowac za pkt na addmefast.com? Bo o ile się nie myle to ci fani nie będą aktywni...
Pojawia się więc pytanie czy warto czy nie?. Z tym że ja chcę zarabiac na fanpage, a nie zarabiac na sprzedaży fanpage...


RE: Fanpage facebook - koniec - 20-09-2013 16:08

Nie warto ani kupować, ani nabijać przez wymiany Smile


RE: Fanpage facebook - szufliko - 20-09-2013 16:11

spoko, ale na allegro widziałem aukcje: "AKtywni fani facebook"-czy to możliwe? Takie aukcje są droższe od zwykłych "fani facebook". Więc nie wie może ktoś czy to prawda czy też zwykłe gdakanie?


RE: Fanpage facebook - hertia - 20-09-2013 16:22

Fanów z wymiany nie są warci za 100fanów z wymiany dostaniesz może 2 aktywnych fanów;p


RE: Fanpage facebook - Szaman1644 - 20-09-2013 16:23

Pewnie to będzie nabijane przez ich FanPage poprzez reklamę. To może być dobry pomysł. Ale według mnie lepiej kupić FanPage już gotowy np. 20K Lików i wykorzystać go do czego chcesz. Taniej wyjdzie.


RE: Fanpage facebook - hertia - 20-09-2013 16:25

Zły Szeląg pisał że jak chcesz pozyskać płatnie aktywnych fanów to poszukaj na allegro KUPON Facebook ADS są po 25zł a taki kupon jest o wartości 165zł na kampanie reklamową


RE: Fanpage facebook - koniec - 20-09-2013 17:13

Ja mam do sprzedania fp 30 000 like jak coś to PW Smile


RE: Fanpage facebook - szufliko - 20-09-2013 18:38

aha, dziękuję wszystkim za opinie...


RE: Fanpage facebook - sheko12 - 21-09-2013 21:39

Biznes będzie ciekawy pod warunkiem że będziesz miał wypromowane FP Smile


RE: Fanpage facebook - Zły_Szeląg - 21-09-2013 21:50

Dzięki Hertia też miałem o tym napisać Big Grin

Na początek warto nabić trochę nieaktywnych fanów - zwykła psychologia, ludzie wstydzą się lajkować fanpage, który ma 5 fanów, ale gdy już ma 200 jest ok Big Grin

Nie kupujcie aktywnych fanów na allegro. Jeden z użytkowników tego forum sprzedaje na allegro "aktywnych" po 30 zł za 1000, a później nabija na addmefast. Wiem, bo pisał do mnie na gg, ale nie napiszę kto Big Grin Wiele osób wyczuło pieniądze w aktywnych fanach i po prostu wpisuje to w aukcji a sprzedaje i tak fanów z wymiany, bo nie sposób tego udowodnić - sprzedający może powiedzieć, że nie masz lajków pod wrzucanymi postami, bo wrzucasz słabe posty, a fani są aktywni Big Grin

Tak jak pisał Hertia na początku warto zainwestować w reklamę facebooka. Płacisz 25 zł i otrzymujesz kupon reklamowy za 50$. Warunek - karta kredytowa lub paypal powiązany z bankiem i musi być to Twoja pierwsza reklama (na kolejne nie działa kupon)

Nie będę pisał o cenionym poradniku na temat zarabiania na facebooku i fanpage, bo pewnie sam wkrótce na niego trafisz na forum Jerk2