Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PS3 - Opłaca się teraz? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: PS3 - Opłaca się teraz? (/Temat-PS3-Oplaca-sie-teraz-76665)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


PS3 - Opłaca się teraz? - LukiSacz - 20-09-2013 13:31

Witam
Zastanawiam się nad zakupem PS3 wraz z nowym GTA 5. Myślę jednak, czy nie lepiej byłoby poczekać do premiery PS4, bo istnieje możliwość że trójki stanieją. Co o tym sądzicie? Kupowalibyście od razu, czy czekali na spadek cen?


RE: PS3 - Opłaca się teraz? - Szaman1644 - 20-09-2013 13:41

Bym raczej poczekał chyba, że już nie możesz wytrzymać. GTA V nie powala na PS3. Czekam na wersję PC i mam nadzieję, że będzie tam lepszy efekt graficzny.


RE: PS3 - Opłaca się teraz? - damianus627 - 20-09-2013 14:02

Szaman jak nie masz dobrego PC to i tak nie zagrasz. U mnie na dobrym telewizorze Full HD 42 cale grafika wygląda zaje******.


RE: PS3 - Opłaca się teraz? - Szaman1644 - 20-09-2013 14:12

Wiem. Sam nie kupowałem GTA V, bo i tak długo sobie nie pogram, ale miałem szanse zagrać około 40 minut na PS3 u kolegi na dość dużym ekranie i naprawdę polecam grę. Nie poprawili zniszczeń w porównaniu do GTA IV, ponieważ konsola na to nie pozwalała. Tak jak ktoś pisał. Będzie lepsze GTA V na PS4 i PC Smile


RE: PS3 - Opłaca się teraz? - Qwik - 20-09-2013 14:24

(20-09-2013 14:12)Szaman1644 napisał(a):  Wiem. Sam nie kupowałem GTA V, bo i tak długo sobie nie pogram, ale miałem szanse zagrać około 40 minut na PS3 u kolegi na dość dużym ekranie i naprawdę polecam grę. Nie poprawili zniszczeń w porównaniu do GTA IV, ponieważ konsola na to nie pozwalała. Tak jak ktoś pisał. Będzie lepsze GTA V na PS4 i PC Smile

Ja tak pisałem


RE: PS3 - Opłaca się teraz? - LukiSacz - 20-09-2013 16:02

No właśnie mam dylemat, bo nie wiem co wyjdzie drożej: PS3 + GTA 5 czy GTA 5 na PC (jeśli będzie ofc) + upgrade kompa.
Gdzieś tam wyczytałem, że teoretycznie jeśli Max Payne 3 i GTA 4 chodziło na PC bez problemów na wysokich ustawieniach, to piątka raczej też będzie do odpalenia, ale to tylko czyste domysły.


RE: PS3 - Opłaca się teraz? - Scoobyx - 20-09-2013 18:06

Na GTA na pc możesz sobie trochę poczekać, bo nie wiadomo kiedy będzie data premiery. Lepszą opcją będzie kupienie PS3 + GTA V. Jak ci się znudzi to zawsze możesz sprzedać, a znowu teraz ceny konsol wcale nie są wygórowane.


RE: PS3 - Opłaca się teraz? - Nortix - 20-09-2013 21:20

Powiem ci tak że możesz sobie teraz kupić PS3 bo spadły z ceny a jak czekasz
na PS4 to kup sobie używanego PS3 z padem do tego osobno GTA wyjdzie ci coś koło 800 zł. Ale żeby mieć fan z gry musisz mieć minimum telewizor 32 cal
HD lub FullHD może też być bez HD ale wtedy jest dobieranie sobie zabawy z gry.
Prawdopodobnie GTA V na PC ma wyjść w 2014r ale pewnie żeby pograć sobie na PC będzie trzeba mieć kompa z NASA Big Grin (Beka) ale wymagania pewnie bd wysokie.


RE: PS3 - Opłaca się teraz? - LukiSacz - 20-09-2013 22:26

No właśnie zdaję sobie z tego sprawę, że wymagania pewnie dowalą nieziemskie.
Chociaż aktualnie mam procek 4 rdzeniowy, 4 gb ram i grafike 1gb i żadna gra nie sprawiła mi jeszcze problemu. Wiem, że sprzęt już trochę przestarzały (zwłaszcza grafa), ale liczę, że gdyby GTA wyszło na PC, to chociaż na najniższych by mi poszło.

Co do cen konsol to widziałem nówki w marketach po 600 zł chyba nawet, ale były to wersje super slim 12gb, a z tego co się orientuję to wypadałoby do takowej dokupić osobny dysk. Więc taniej chyba wyjdzie zakup od razu ps3 w wersji np. 500gb
Co sądzicie?


RE: PS3 - Opłaca się teraz? - Scoobyx - 20-09-2013 22:30

Tych super slimów nie polecam. Są awaryjne. Jeśli nie mają gwarancji, to nie warto ich kupować. Co do dysku, to minimum 120 GB. No chyba, że masz zamiar mieć tam tylko i wyłącznie GTA, to wtedy dysk może być mniejszy. Jednak warto się zabezpieczyć Wink