Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reklama w mojej Sygnaturze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Reklama w mojej Sygnaturze (/Temat-Reklama-w-mojej-Sygnaturze-76655)



Reklama w mojej Sygnaturze - aero2 - 19-09-2013 23:23

1.Nazwa przedmiotu : Reklama w mojej Sygnaturze
2.Opis przedmiotu : Reklama w mojej Sygnaturze
3.Zdjęcia : Nie trzeba.
4.Kontakt : PW
5.Cena : 1 zł za dobę
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal, mBank

Sprzedam swoją sygnaturę na reklamę, zgodną z forum i polskim prawem.

Na ile dni chcesz, nie ma limitu dni.

Twoja reklama wyświetli się w każdym moim poście.

Cena nie podlega negocjacji.



RE: Reklama w mojej Sygnaturze - zabajka - 19-09-2013 23:31

jak byś miał z 7000 postów to tyle mógłbyś wyceniać swoją sygnaturę, ale z 1000 postów to 40 gr za dzień to nie wiem czy nie za dużo a ty chcesz 1 pln za dzień
marcel_kk na swoim 5000 postowym koncie za 15 zł maxymalnie wynajmuje i nie ma wielkiego zainteresowania
masz dobre poczucie humoru powiem szczerze


RE: Reklama w mojej Sygnaturze - aero2 - 19-09-2013 23:35

Dobra, trochę za dużo powiedziałem, no ale jak kogoś nie stać na reklamę u naszego Admina, to taka może być tańszą alternatywą.Cool


RE: Reklama w mojej Sygnaturze - MrocznyKILL - 19-09-2013 23:36

Oj cena jak by nie na polską kieszeń że tak to ujmę Tongue jeśli chcesz znaleźć kupca opuść cenę i to nie trochę a MINIMUM o 50%


RE: Reklama w mojej Sygnaturze - zabajka - 19-09-2013 23:40

cena na polską kieszeń ale nie na takim koncie
miej o kilka tysięcy postów więcej na koncie to wtedy cena 30 zł za miesiąc będzie odpowiednią do takiego konta
50 gr to dalej za dużo jak na reklamę z taką ilością postów Smile


RE: Reklama w mojej Sygnaturze - aero2 - 19-09-2013 23:42

Nigdy się nie opuszcza ceny, gdy staje się to nieopłacalne, to już wolę trzymać ją pustą.

Ja się nie lituje, bo jakbym ja kupował, to by chcieli nie wiem ile i też by się mnie nie litowali.

Cena bez negocjacji, kto chce kontakt jest, nie próbować negocjować bo zgłoszę.


RE: Reklama w mojej Sygnaturze - aero2 - 29-09-2013 21:24

Odświeżam.


RE: Reklama w mojej Sygnaturze - DeoRIP - 29-09-2013 21:27

(19-09-2013 23:40)zabajka napisał(a):  cena na polską kieszeń ale nie na takim koncie
miej o kilka tysięcy postów więcej na koncie to wtedy cena 30 zł za miesiąc będzie odpowiednią do takiego konta
50 gr to dalej za dużo jak na reklamę z taką ilością postów Smile

Co ma ilość postów do aktywności w ostatnim czasie ? -.-


RE: Reklama w mojej Sygnaturze - aero2 - 07-10-2013 21:24

Odświeżam.


Reklama w mojej Sygnaturze - surfer0700 - 17-11-2013 03:02

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.