Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkurs na najlepszy serwis zarobkowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Konkurs na najlepszy serwis zarobkowy (/Temat-Konkurs-na-najlepszy-serwis-zarobkowy-76634)



Konkurs na najlepszy serwis zarobkowy - MrocznyKILL - 19-09-2013 17:36

W roku 2008 na forum odbywały się konkursy mające na celu wyłonić najlepsze serwisy.

Czy uważacie że warto wrócić do korzeni i zorganizować głosowanie?
Przykładowe kategorie:

-Najlepszy serwis PPA

-Najlepszy serwis PTP

-Najlepszy serwis BUX

-Najlepszy serwis Get-Paid

-Najlepszy serwis z nagrodami

-itp


RE: Konkurs na najlepszy serwis zarobkowy - Boonys - 19-09-2013 17:39

Myślę, że to nie najlepszy pomysł. Dawniej było o wiele mniej serwisów, i łatwiej było wybrać. I trzeba brać pod uwagę również "wojenki" użytkowników różnych serwisów. Wystarczy tylko zobaczyć w niektórych tematach o FC i AC jakie teksty padają, teraz to by się wyzywali równo.
Reasumując: Jestem na nie.


RE: Konkurs na najlepszy serwis zarobkowy - tomazzi - 19-09-2013 17:56

również jestem na nie
bezsensowny pomysł


RE: Konkurs na najlepszy serwis zarobkowy - Admin - 19-09-2013 18:06

@Boonys
wnioskuję że Mroczny miał na myśli ankietę, więc wojen fanboyów raczej by nie było Smile


RE: Konkurs na najlepszy serwis zarobkowy - MrocznyKILL - 19-09-2013 18:12

(19-09-2013 18:06)Admin napisał(a):  @Boonys
wnioskuję że Mroczny miał na myśli ankietę, więc wojen fanboyów raczej by nie było Smile

Dokładnie... a co do atmosfery jeśli jest aż tak napięta ankieta mogła by być anonimowa Wink


RE: Konkurs na najlepszy serwis zarobkowy - MrocznyKILL - 20-09-2013 11:13

Dodano ankietę ... zapraszam do udziału


RE: Konkurs na najlepszy serwis zarobkowy - MrocznyKILL - 01-11-2013 15:02

Czas ucieka... do końca roku zaledwie 2 miesiące. Należało by podjąć jakąś decyzje proszę o głosy w ankiecie jak i bardziej szczegółowe opinie w postach Wink


RE: Konkurs na najlepszy serwis zarobkowy - Admin - 01-11-2013 18:35

Głosu nie zabieram, gdyż w tej kwestii bardziej liczyłem na opinie użytkowników. Generalnie jeśli chciałbyś to sam poprowadzić Mroczny to nawet nie ma sensu pytać tylko działać Smile


RE: Konkurs na najlepszy serwis zarobkowy - MrocznyKILL - 05-11-2013 14:41

(01-11-2013 18:35)Admin napisał(a):  Głosu nie zabieram, gdyż w tej kwestii bardziej liczyłem na opinie użytkowników. Generalnie jeśli chciałbyś to sam poprowadzić Mroczny to nawet nie ma sensu pytać tylko działać Smile

Więc temat wyczerpany... a wszystkich użytkowników zapraszam do nominowania swoich czempionów Wink http://zarabiam.com/Temat-Nominacje-Najlepszy-serwis-2013-79462