Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasi ulubieni Wrestlerzy :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wasi ulubieni Wrestlerzy :) (/Temat-Wasi-ulubieni-Wrestlerzy-7663)



Wasi ulubieni Wrestlerzy :) - michel000 - 25-05-2010 16:23

W tym temacie,wypisujcie waszych ulubionych wrestlerów,i za co ich lubicie,ja oglądam WWE od 1,5 roku i trochę się na tym znam,więc pisze :

WWE :
Edge - bardzo dobry Hell,fajny finisher,niezły przy mikrofonie,zawodnik jak dla mnie spełniony
Randy Orton - doskonały gimmnick,obecnie gra takiego Tweenera,podchodzącego pod Face.Doskoanłe Finishery (RKO,Punt Kick).
Rey Mysterio - Dużo osób mówi że fan 5 letnich dzieci,ja go tam lubię,doskonały High Flyer z niego,finisher niezbyt powalający ale jak wiadomo znak firmowy reya.Ciekawe Feudy (ostatni z CM Punkiem),długie,ale nie zamulają tak jak np.feud Batista vs Cena.

TNA
AJ Styles - wg.mnie jeden z najlepszych High Flyerów.Dobre Finishery (Springboard 450 Splash,Styles Clash i Spiral Tap) Dobrze spisuje się jako Hell i jako Face.

Legendy :
The Rock - zawodnik który chyba dostawał największe Pop'y w histori,np.Taki jak powrócił na RAW,ratując Eugene.
Stone Cold Steve Austin - doskonałe feudy z nim robią (np.z The Rockiem,gdzie walczył z nim na WM 19) Finisher kozacki (Stone Cold Stuner) doskonały Wrestler.

Zapraszam do pisania ;D


RE: Wasi ulubieni Wrestlerzy :) - Tomek - 25-05-2010 22:14

jak latwo zgadnac po moim avatarze rey mysterio


RE: Wasi ulubieni Wrestlerzy :) - Fifolski - 26-05-2010 06:10

WWE:
John Cena - Doświadczony, dobry wrestler, bardzo podobają mi się jego walki.
Triple H - Barrrrdzo doświadczony zawodnik, przy mikrofonie umie zabawić publiczność , ale także dobrze walczy.
The Undertaker - Gwiazdor WWE , co tu więcej mówić Smile

MMA :
Fedor Emelianenko
Mirko Cro Cop


RE: Wasi ulubieni Wrestlerzy :) - sebastian43210 - 26-05-2010 09:08

undertaiker.
john cena
hulk hogan


RE: Wasi ulubieni Wrestlerzy :) - LovingBoy - 03-06-2010 17:30

Rey Mysterio


RE: Wasi ulubieni Wrestlerzy :) - Miu - 03-06-2010 19:48

powinni im wszystkim dawać oscary za świetną grę aktorską Big Grin


RE: Wasi ulubieni Wrestlerzy :) - Adik1818 - 03-06-2010 22:04

Mysterio - lata lepiej niż samolot czy sam SuperMan,
Cena- You can't see me i tyle w temacie,
Batista - Siła i Finisher taki, że od samego patrzenia aż bolą mnie plecy,
AJ Styles - nie wiem za co, więc napiszę że za całokształt i powinno wystarczyć (mało oglądam TNA)
Hardy Jeff - Swanton Bomb, który próbowaliśmy z kolegami i mimo, że nie było jak na youtube i strasznie bolało to było fajnie,
Chris Jericho - Walls of Jericho, które jest równie skuteczne w realu jak i w internecie.
To chyba tyle z moich ulubionych wrestlerów.