Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kosz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kosz (/Temat-Kosz-76586)



Kosz - Boguśś - 18-09-2013 18:30

Kosz


RE: [S]Bot pod addmefast.com - bolo9797 - 18-09-2013 18:32

Troche bez sensu placic za cos co jest darmowe ;/ Oczywiscie jestes autorem skryptu??


RE: [S]Bot pod addmefast.com - kasass - 18-09-2013 18:39

no wlasnie ja juz lepszego mam bota do nabijania mozna go uzywac w kazdym serwisie taki uniwersalny nie jest znany w polsce i raczej go nie dam Smile


RE: [S]Bot pod addmefast.com - Boguśś - 18-09-2013 18:40

(18-09-2013 18:39)kasass napisał(a):  no wlasnie ja juz lepszego mam bota do nabijania mozna go uzywac w kazdym serwisie taki uniwersalny nie jest znany w polsce i raczej go nie dam Smile

Chwalisz sie czy zalisz?.

Bolo - Troche go zmodyfikowałem, aby działał lepiej.

Nie nawiam nikogo. Kto kupi ten kupi. Trudno nie namawiam. A widze ze zaraz hejty bd Big GrinJerk2


RE: [S]Bot pod addmefast.com - kuba48 - 20-09-2013 23:48

Aktualne?


RE: [S]Bot pod addmefast.com - rozekrr - 21-09-2013 10:59

Żadne hejty, tylko czy autor prawowity zezwolił na modyfikację i odsprzedaż? Wątpię, dlatego dla mnie to nie fair zagranie.


RE: [S]Bot pod addmefast.com - Boguśś - 21-09-2013 12:55

Tzn tak. Autor go dal, ale powiedzialem ze troche wolno nabija i kijowo, bo nie raz sie wylacza mozilla to powiedzial ze moge go sobie zmodyfikowac.

Dobra z reszta nie to nie xd Mam leosze juz metody zarobku. W przyszlym tyg pokaze jak kasa dojdzoe xd

Wyslane z tel


Kosz - surfer0700 - 21-09-2013 13:39

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.