Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Czy Nk Sender legalny? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Czy Nk Sender legalny? (/Temat-Rozwiazane-Czy-Nk-Sender-legalny-7658)



[Rozwiązane]Czy Nk Sender legalny? - masterex2 - 25-05-2010 15:33

Jak wiecie na tym forum jest sposób na szybkiego Z-list przez program NK Sender. Czy on jest legalny? Czy nk może mnie oskarżyć o spam? Proszę o pomoc Wink


RE: Czy Nk Sender legalny? - xPietrek - 25-05-2010 15:37

Nie, program nie jest legalny. Spam na nk jest zabroniony. Ale dopóki nikt Cie nie zgłosi to nic Ci się nie stanie... Ale i tak jest teraz blokada na n-k. 1 wiadomość na 30 sekund, tak że program opuszcza większość kont.


RE: Czy Nk Sender legalny? - blackjoe - 25-05-2010 15:38

Niestety nk sender nie jest legalny, nk może teoretycznie cię oskarżyć o spam ale mino to bardzo dużo osób go używa Big Grin
xPietrek byłeś pierwszy Tongue


RE: Czy Nk Sender legalny? - Tech - 25-05-2010 15:38

No nie jest to do końca legalny sposób, bo rozsyłasz spam. Nk raczej cię nie powinno oskarżyć (choć nigdy nie wiadomo), prędzej usuną i zbanują twoje konto Wink

//edit: koledzy wyżej mnie wyprzedzili Big Grin


RE: Czy Nk Sender legalny? - masterex2 - 25-05-2010 15:39

W sensie nie zgłosi co miałeś na myśli.. Chodzi ci o np. kolegę czy o nk.. i czy jak np włączę ten program na 20 minut to mnie złapią ?D: Chodzi mi o wysyłanie tylko wiadomośći xD


RE: Czy Nk Sender legalny? - Bolt - 25-05-2010 15:41

Tak, bo może na ciebie nakapować 1 lepsza osoba


RE: Czy Nk Sender legalny? - masterex2 - 25-05-2010 15:44

Ale co tego nie zrobi mam kolegę, który mnie zdenerwował i chcę napisać do wszystkich z klasy wiadomość o nim ;d raczej nie powinni mnie oskarżyć?


RE: Czy Nk Sender legalny? - Xkoniak - 25-05-2010 16:24

(25-05-2010 15:44)masterex2 napisał(a):  Ale co tego nie zrobi mam kolegę, który mnie zdenerwował i chcę napisać do wszystkich z klasy wiadomość o nim ;d raczej nie powinni mnie oskarżyć?

Niby o co że piszesz wiadomość do znajomych? ;o


[Rozwiązane][Rozwiązane]Czy Nk Sender legalny? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.