Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtube kasuje mi filmiki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Youtube kasuje mi filmiki (/Temat-Youtube-kasuje-mi-filmiki-76577)

Strony: 1 2


Youtube kasuje mi filmiki - dawid1305 - 18-09-2013 16:00

Witam wam też Youtube bezpodstawnie usuwa filmiki , że niby to SPAM?

Stworzyłem 5 dni temu program w Visual Basic , zrobiłem filmik wstawilem na Youtube byłem na 6 miejscu w wyszukiwarce YT , miałem ponad 10tys wyś / ponad 600 like oraz 10 komentarzy zatwierdzonych . Dzisiaj wchodząc na YT dostałem wiadomość ze wysyłam spam. Z tond moje pytanie jaki do cholery SPAM? był to mój filmik i mój program dzisiaj był on wstawiony przez kilka innych osób na swoje kanały. Jak się przed tym bronić?


RE: Youtube kasuje mi filmiki - adam064732 - 18-09-2013 16:14

Nie odpowiem Tobie na to pytanie ponieważ też nie wiem dlaczego moje filmiki usuwają ;/ Miałem 7 filmów, które miały 1-10 miejsce, miały one po 3 dni około i nagle wszystkie zostały usunięte jak się nie mylę za spamerskie komentarze czy coś podobnego ;/
U Ciebie napisali dokładnie, że za spam czy może też za komentarze ?


RE: Youtube kasuje mi filmiki - makingmoney - 18-09-2013 16:17

Mi też kiedyś usunęli ;/ i to bezpodstawnie. Pisałem do polskiego yt maile i otrzymałem odpowiedź w stylu "sprawa zostanie rozpatrzona". Może powinniśmy złożyć jakiś zbiorowy pozew? Jak myślicie?


RE: Youtube kasuje mi filmiki - dawid1305 - 18-09-2013 17:30

(18-09-2013 16:14)adam064732 napisał(a):  Nie odpowiem Tobie na to pytanie ponieważ też nie wiem dlaczego moje filmiki usuwają ;/ Miałem 7 filmów, które miały 1-10 miejsce, miały one po 3 dni około i nagle wszystkie zostały usunięte jak się nie mylę za spamerskie komentarze czy coś podobnego ;/
U Ciebie napisali dokładnie, że za spam czy może też za komentarze ?
Mój Filmik zgłoszono jako SPAM Tylko pewnie ta osoba nie zgłosiła tego z 1 konta tylko pewnie za pomocą jakiegoś bota do flagowania a Ekipa YT Pewnie nawet nie sprawdzała tego filmiku i że jest tam nazwa mojegi konta na pulpicie oraz inne oznaki wskazujące że to mój film a i dopisali coś jeszcze że niby złamałem jakieś prawa autorskie (Fajnie złamałem prawa ze swoim filmikiem)

Było to coś w stylu Ze złamałem prawa autorskie wrzucając ten film i ze youtube nie będzie tolerowała spamu czyli jak się mozną domysleć 2 lub więcej tych samych filmików


RE: Youtube kasuje mi filmiki - Bolt - 18-09-2013 17:43

Ludzie nie róbcie sobie jaj, pogódźcie się z faktem że filmy z hackami były i będą usuwane. Zróbcie bloga i wrzucajcie na więcej serwisów niż youtube a nie potem płaczecie że nie wpadają pobrania. Z takim podejściem to można sobie na minimum zbierać a nie jakieś większe pieniądze. Zamiast się użalać nad własnym losem lepiej ten czas zainwestować w zrobienie nowego konta i reupload Wink


RE: Youtube kasuje mi filmiki - Danny - 18-09-2013 22:07

Taka branża zawsze możesz zmienić Jerk2


RE: Youtube kasuje mi filmiki - Devil877 - 18-09-2013 22:27

Lepiej kupić hosting i domene niż bawić się w YT z początku owszem i przez długi czas tak robiłem lecz gdy mi zaczęli usuwać konta , postanowiłem za zarobione pieniądze w końcu zakupić hosting i domene i nie żałuję Wink


RE: Youtube kasuje mi filmiki - Bandaid - 18-09-2013 22:30

^^up no tak, bo jak ktoś promuję na YT to z pewnością nie ma hostingu i domeny....
A do autora tematu: Łamiesz regulamin YT to usuwają ci filmy: Widzisz tu coś dziwnego? Bo ja nie.


RE: Youtube kasuje mi filmiki - dawid1305 - 19-09-2013 07:09

(18-09-2013 22:30)Bandaid napisał(a):  ^^up no tak, bo jak ktoś promuję na YT to z pewnością nie ma hostingu i domeny....
A do autora tematu: Łamiesz regulamin YT to usuwają ci filmy: Widzisz tu coś dziwnego? Bo ja nie.
W jaki sposób łamie regulamin? Ze wrzuciłem swój prywatny filmik? Jeżeli chodzi Ci o to że plik łamie regulamin w tym przypadku file-spedy to czemu nie kasują reszty tych filmików z hackami? Koniec tematu.

Do Zamknięcia


RE: Youtube kasuje mi filmiki - Qwik - 19-09-2013 10:04

Dajesz fake pliki i piszesz ze nie lamie regulaminu?