Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trochę pytań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Trochę pytań (/Temat-Troche-pytan-76553)



Trochę pytań - Hercik - 18-09-2013 09:26

Ostatnio grzebie dość w narzędziach dla webmasterów od google i doszukałem się pewnych rzeczy co mnie zastanawiają i szukam na nie odpowiedzi. Tak wiem niektóre pytania mogę być głupie i dziecinne no ale trudno Xpokerface a więc do rzeczy:

1. W zakładce indeksowanie/zablokowane adresu URL doszukałem się że plik robots.txt z mojego bloga blokuje 571 adresów URL. Co to może oznaczać ? Czy taka ilość jest normalna czy jest źle? Jeśli źle to jak się tego pozbyć?

2. W zakładce indeksowanie/Błędy indeksowania znalazłem 19 błędów każdy to błąd 404 jak rozwiązać te 19 problemów czy te adresy URL usunąć za pomocą narzędzia w zakładce Indeks Google/Usuń adresy URL?

3. Jak pozbyć się błędów "Podwójne meta-opisy" i o co tak wgl w tym chodzi? Xpokerface

4. Tutaj to totalnie nie mam pojęcia o co chodzi niestety:
Błąd: Missing required field "updated".
Błąd: Missing required hCard "author".

Co z Tym zrobić?

5. Tak jak wyżej nie mam pojęcia co to za błąd:
hatom-feed
Błąd: At least one field must be set for HatomFeed.

6. Czy pozbycie się tych wszystkich błędów wpłynie na jakość mojego bloga i podniesienie go w wyszukiwaniach?

Z góry dzięki za odpowiedzi Smile


RE: Trochę pytań - Hercik - 19-09-2013 10:45

Jest ktoś w stanie mi pomóc ?


RE: Trochę pytań - MixKosa - 19-09-2013 18:35

1. Mogę powiedzieć tylko tyle że coś masz włączone aby robot nie mógł się dostać
2. Nic nie usuwaj, to jest informacja dla ciebie że Google robot odwiedził i zaindeksował wpis ten co tam widnieje ale teraz go ponownie odwiedził i nie znalazł, zrób przekierowanie na działający temat i kliknij na ten link w Google webmaster że problem naprawiłeś, ale to nie ma znaczenia większego dla wyników wyszukiwania.
3. Jak używasz kilka wtyczek SEO to tak jest.
4. Info: http://technotes.khitrenovich.com/fix-missing-required-fields-warnings-rich-snippets-testing-tool/