Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firecash i Diqtion oszukują? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Firecash i Diqtion oszukują? (/Temat-Firecash-i-Diqtion-oszukuja-76513)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - dvt - 19-09-2013 19:42

ktoś ma ten film?


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - Karczu - 19-09-2013 19:54

Ja mam.

Ktoś z forum PiO go też wrzucił jawnie tutaj: http://videobam.com/DNzHu


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - Dragoner96 - 19-09-2013 19:56

Ja już sam nie wiem, każdy może mieć swoje zdanie, jednak nic więcej się nie dowiecie poza informacją od fc, przecież nie udostępnią wam nic więcej poza postem w tym temacie. A niektórzy już piszą totalne głupoty że szkoda gadać. Poczekajcie a nie jesteście w gorącej wodzie kąpani. Narazie mam neutralne zdanie, bo czekam na potwierdzoną informacje od firecash. Dziękuję


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - sacrifice - 19-09-2013 21:00

o nawet jego blogi ktoś tam wrzucił, chociaż na jednym jest link do AC


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - crashactiv - 19-09-2013 22:34

(18-09-2013 22:55)zabajka napisał(a):  
(18-09-2013 22:50)crashactiv napisał(a):  Wystarczy anonimowy telefon.

on ci nie da odszkodowania
a zgłoszenie i sprawa do sądu to po zakończeniu procesu karnego sprawa do sądu cywilnego i masz sprawę wygraną tylko kwestia wysokości odszkodowania z tytułu strat moralnych, z wycieku danych osobowych - to szeroki wachlarz możliwości dla adwokata do uzyskania jak najwyższej rekompensaty

(19-09-2013 19:14)Kiljan napisał(a):  
(19-09-2013 19:00)rozekrr napisał(a):  Tak, tak prowokacją najlepiej to nazwać.
Ja nie jestem z żadnej konkurencji, nie zazdroszczę Dawidowi bo sam mam swoje zarobki, takie na jakie mnie stać i chcę mieć.
I co, też robię dla Ciebie prowokację? Chłopie, pisałem już naście stron wstecz, zapatrzony jesteś w siebie jak koza w du*ę drugiej.

To Twój któryś tam post z tą Twoją prowokacją, nic innego widocznie nie możesz wnieść do tematu. A pisanie że zgłasza się do niego więcej nowych osób to zostaw sobie dla siebie samego, bo kogo to interesuje? Piszesz to jak byś chciał zaplusować serwis, i jego. Ale prawda i rzeczywistość póki co niestety jest inna.

Mam nadzieję że chodź trochę ogarniesz o co chodzi Wink Pozdro!

Ty chyba kompletnie nie rozumiesz o jakiej prowokacji ja mówię. Prowokacją JEST FILM I OCZERNIANIE DAWIDA, nie wasze hejty. Ja tobie nie zamierzam niczego udowadniać z prostego powodu, dla nas istotni są nasi użytkownicy a nie hejterzy, którzy silą się tylko na nowe hejty, a o żadnej rzeczywistości ty niestety nie masz pojęcia.

Heria, my nie chcemy się odnosić do tej dziecinady ale niestety musimy ponieważ sprawa nas dotyczy.

Odnieś się lepiej do tego dlaczego nielegalnie przechowywaliście moje dane, tak mam konto na FC. Baza nie była zgłoszona, a wyciekła, bo sami nazwaliście to "włamem". Skoro ktoś ma dostęp do bazy danych to nie sprawdzisz czy została ona skopiowana, bo nie zrobi tego z poziomu bazy tylko z poziomu własnego komputera.

Jesteś, aż tak bardzo ograniczony, że nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie, dlaczego nielegalnie przechowywaliście dane ? W spisie giodo Was nie ma, działacie 2 lata na rynku.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - daniel42na - 19-09-2013 22:48

Chciałbym zobaczyć/usłyszeć jak ktokolwiek z Was -> osób piszących że są pokrzywdzone przez firecash (ze względu na dane osobowe) robi coś więcej niż pisanie postów na forum.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - zabajka - 19-09-2013 23:36

(19-09-2013 22:34)crashactiv napisał(a):  
(18-09-2013 22:55)zabajka napisał(a):  
(18-09-2013 22:50)crashactiv napisał(a):  Wystarczy anonimowy telefon.

on ci nie da odszkodowania
a zgłoszenie i sprawa do sądu to po zakończeniu procesu karnego sprawa do sądu cywilnego i masz sprawę wygraną tylko kwestia wysokości odszkodowania z tytułu strat moralnych, z wycieku danych osobowych - to szeroki wachlarz możliwości dla adwokata do uzyskania jak najwyższej rekompensaty

(19-09-2013 19:14)Kiljan napisał(a):  
(19-09-2013 19:00)rozekrr napisał(a):  Tak, tak prowokacją najlepiej to nazwać.
Ja nie jestem z żadnej konkurencji, nie zazdroszczę Dawidowi bo sam mam swoje zarobki, takie na jakie mnie stać i chcę mieć.
I co, też robię dla Ciebie prowokację? Chłopie, pisałem już naście stron wstecz, zapatrzony jesteś w siebie jak koza w du*ę drugiej.

To Twój któryś tam post z tą Twoją prowokacją, nic innego widocznie nie możesz wnieść do tematu. A pisanie że zgłasza się do niego więcej nowych osób to zostaw sobie dla siebie samego, bo kogo to interesuje? Piszesz to jak byś chciał zaplusować serwis, i jego. Ale prawda i rzeczywistość póki co niestety jest inna.

Mam nadzieję że chodź trochę ogarniesz o co chodzi Wink Pozdro!

Ty chyba kompletnie nie rozumiesz o jakiej prowokacji ja mówię. Prowokacją JEST FILM I OCZERNIANIE DAWIDA, nie wasze hejty. Ja tobie nie zamierzam niczego udowadniać z prostego powodu, dla nas istotni są nasi użytkownicy a nie hejterzy, którzy silą się tylko na nowe hejty, a o żadnej rzeczywistości ty niestety nie masz pojęcia.

Heria, my nie chcemy się odnosić do tej dziecinady ale niestety musimy ponieważ sprawa nas dotyczy.

Odnieś się lepiej do tego dlaczego nielegalnie przechowywaliście moje dane, tak mam konto na FC. Baza nie była zgłoszona, a wyciekła, bo sami nazwaliście to "włamem". Skoro ktoś ma dostęp do bazy danych to nie sprawdzisz czy została ona skopiowana, bo nie zrobi tego z poziomu bazy tylko z poziomu własnego komputera.

Jesteś, aż tak bardzo ograniczony, że nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie, dlaczego nielegalnie przechowywaliście dane ? W spisie giodo Was nie ma, działacie 2 lata na rynku.

rodzina kiljanów ci nie odpowie nawet na to nie licz
oni liczą, że ciszą sprawią pójście sprawy w zapomnienie, konkursami odwrócą uwagę i wszystko się rozejdzie po kościach
gdyby nie włam to nikogo by nawet smrodek niezaleciał, że z danymi osobowymi w fc jest taka sytuacja ale jak to mówią : szydło z worka zawsze wyjdzie kwestia czasu tylko kiedy


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - Kiljan - 19-09-2013 23:43

(19-09-2013 22:48)daniel42na napisał(a):  Chciałbym zobaczyć/usłyszeć jak ktokolwiek z Was -> osób piszących że są pokrzywdzone przez firecash (ze względu na dane osobowe) robi coś więcej niż pisanie postów na forum.

No jak to, nie widziałeś, że trafiliśmy do gazet i jakichś licealnych dziennikarzy?

Co do bazy i giodo najgłośniej krzyczą zwolennicy konkurencji, którzy baz pozgłaszanych nie mają...
RC 122831360 - brak
AC 243063328 - brak
SB 122725088 - brak
HC 281408281 - brak


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - crashactiv - 19-09-2013 23:52

(19-09-2013 23:43)Kiljan napisał(a):  
(19-09-2013 22:48)daniel42na napisał(a):  Chciałbym zobaczyć/usłyszeć jak ktokolwiek z Was -> osób piszących że są pokrzywdzone przez firecash (ze względu na dane osobowe) robi coś więcej niż pisanie postów na forum.

No jak to, nie widziałeś, że trafiliśmy do gazet i jakichś licealnych dziennikarzy?

Co do bazy i giodo najgłośniej krzyczą zwolennicy konkurencji, którzy baz pozgłaszanych nie mają...

Czyli macie zgłoszoną bazę czy prowadzicie ją nielegalnie ? Potrafisz odpowiedzieć na tak proste pytanie czy przekracza to Twoje możliwości ?


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - Kiljan - 19-09-2013 23:57

(19-09-2013 23:52)crashactiv napisał(a):  
(19-09-2013 23:43)Kiljan napisał(a):  
(19-09-2013 22:48)daniel42na napisał(a):  Chciałbym zobaczyć/usłyszeć jak ktokolwiek z Was -> osób piszących że są pokrzywdzone przez firecash (ze względu na dane osobowe) robi coś więcej niż pisanie postów na forum.

No jak to, nie widziałeś, że trafiliśmy do gazet i jakichś licealnych dziennikarzy?

Co do bazy i giodo najgłośniej krzyczą zwolennicy konkurencji, którzy baz pozgłaszanych nie mają...

Czyli macie zgłoszoną bazę czy prowadzicie ją nielegalnie ? Potrafisz odpowiedzieć na tak proste pytanie czy przekracza to Twoje możliwości ?

Na to pytanie odpowiadałem już co najmniej dwukrotnie, przestań spamować i zacznij czytać.