Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firecash i Diqtion oszukują? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Firecash i Diqtion oszukują? (/Temat-Firecash-i-Diqtion-oszukuja-76513)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - tokaj25 - 19-09-2013 15:21

(19-09-2013 15:05)Klin napisał(a):  Mam konto na FC ale nigdy nie zarobiłem tam ani centa, co w takim wypadku powiesz ? Też zostanę o coś oskarżony ? facepalm

Pozdrawiam

Więc zgłoś to , tylko najpierw poczytaj trochę na ten temat , żeby się nie ośmieszyć . Nie pytaj czemu bo tutaj jest wielu pseudo znawców , więc niech Oni Ci wytłumaczą Idea

@zabajka
Z tego co napisałaś nie zarabiasz na PPA , więc także na FC ??


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - Boguśś - 19-09-2013 15:28

Wiecie co ? Rzygać mi się już chce tymi waszymi postami.. Ciągle piszecie jaki to diqitin (spejcalnie napisalem ten nick) osztu etc. A zanim była ta afera to co ? Każdy pisał: Dzieki diqitin za pomoc... Dzieki tobie zarobilem pieniadzie 1sze czy cos w tym stylu a teraz mu dupe obrabiacie ? Zal mi was panowie.. Gdyby nie ta afera, że jakis ciul chciał udowodnić, że oszukują to ciągle byście diqitionowi spamili na pw albo e-mail: Pomożesz mi z ppa ? Tyle w tym temacie ode mnie..

Zal mi was.

Ps - Ja tam do niego i Tego całego FireCash nic nie mam. Nie wiem co wam daje to spamienie tu ? Orgazm ?..


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - bios - 19-09-2013 15:42

Pamiętajmy, że póki wypłacają to nie ma się co pluć Lol


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - hertia - 19-09-2013 15:50

Scam byłby gdyby nie wypłacali Diqatlion czy jak go zwą ma ogromną wiedzę o ppa i nawet bez podkręcania licznika zarabia dużo...w sumie co by tu nie wrzucić to i tak nagonka trwa a gimbusy hejtują. Gdybyście poświęcili czas który tracicie na pisaniu w tym wątku to może byście coś na ppa zarobiliSmile


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - WojnaR - 19-09-2013 15:52

tokaj no chyba oszalałeś Big Grin


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - sacrifice - 19-09-2013 16:12

(19-09-2013 03:31)Kiljan napisał(a):  To była akurat również dosyć głośna sprawa i każdy ją znał, później mimo naszych doświadczeń w tę samą pułapkę wpadło ac wiec zanim cokolwiek napiszesz w przyszlosci stuknij sie w glowe i zastanow ok? Bo wprowadzasz tylko ludzi w blad i tworzysz chore teorie, macierewicz bylby dumny

naucz się edytować posty inteligencie

co z tego, że głośna sprawa, taką bajeczkę każdy sobie może wymyślić facepalm w te 100k wypłacone z własnej kieszeni wierzycie chyba tylko wy tak samo jak w zarobki diqtiona beka


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - masterex2 - 19-09-2013 16:19

Róbcie zbiorowy pozew i do sądu to jeszcze na tym zarobicie,a Kilianczycy nawet tego nie odczują. Następnym razem czegoś się nauczą.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - tomazzi - 19-09-2013 16:35

(19-09-2013 16:19)masterex2 napisał(a):  Róbcie zbiorowy pozew i do sądu to jeszcze na tym zarobicie,a Kilianczycy nawet tego nie odczują. Następnym razem czegoś się nauczą.

jak tacy bogaci to ten co ma konto zbierać grupę, pozew zbiorowy i walczyć o swoje - prawo jest po waszej stronie

ja wiem czy czegokolwiek się nauczą ? nie sądzę bo jak widzę to są niereformowalni ludzie bo to już ich druga wtopa i to znacznie poważniejsza :

1 akcja z blogami, smród prawie zginął
to teraz druga akcja : nielegalnie przechowywana i przetwarzana baza danych osobowych i nie dość by było tego mało to jeszcze została im skradziona


(19-09-2013 15:50)hertia napisał(a):  Scam byłby gdyby nie wypłacali Diqatlion czy jak go zwą ma ogromną wiedzę o ppa i nawet bez podkręcania licznika zarabia dużo...w sumie co by tu nie wrzucić to i tak nagonka trwa a gimbusy hejtują. Gdybyście poświęcili czas który tracicie na pisaniu w tym wątku to może byście coś na ppa zarobiliSmile

czy ty ogarniasz o co w ogóle sie teraz tutaj wszystkim rozchodzi czy też przyszedłeś pobłyszczeć sygną mrocznykill za którą ci ochłap mięsa rzucił i masz radochę z tego wielką


chodzi o kradzież nielegalnie przez nich przechowywanej i przetwarzanej bazy danych ludzi mających konta u nich - to jest przestępstwo zdajesz sobie z tego sprawę czy to zbyt trudne i mądre jak na ciebie ???

i oświeć mnie co ma giodo i dane osobowe wspólnego z tym czy to scam czy nie scam i sygna digitiona podkręcana czy nie podkręcana bo nie nadążam za twoim niepoprawnym tokiem myśleniowym i nie za bardzo kumam o co ci się rozchodzi i co według ciebie ma piernik do wiatraka


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - tokaj25 - 19-09-2013 16:51

(19-09-2013 16:35)tomazzi napisał(a):  to teraz druga akcja : nielegalnie przechowywana i przetwarzana baza danych osobowych i nie dość by było tego mało to jeszcze została im skradziona

Ooooo to już dzisiaj baze nawet ukradli FC Huh
Stary - Macierewicz to przy Tobie pikuś Big Grin

Jutro z rana napisz , że wszystkie pieniądze im ukradli - to dopiero będzie chryja Huh

Jeśli jesteś takim znawcą GIODO - poczytaj trochę
Pozew zbiorowyJerk masakra


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - zabajka - 19-09-2013 17:05

rasę kiljanczyków i wszelkich pseudo obrońców w tym głównie tokaj25 prosimy uprzejmie o opuszczenie pokoju Wielkiego brata
mnie się już nawet czytać tych pseudo mądrości i pseudo obrońców FC nie chce bo to jest tak żałosne, że aż ...
na LCP pożegnali cię bez żalu i mają spokój od chorego użyszkodnika to przyszedł na zc i atmosferę psuje, że chyba maskę przeciwgazową czas zakupić