Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firecash i Diqtion oszukują? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Firecash i Diqtion oszukują? (/Temat-Firecash-i-Diqtion-oszukuja-76513)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - szalonymad - 19-09-2013 13:14

Jestem ciekawy kto pierwszy się obudzi i jak to określiłeś Klin zrobi coś z tym fantem bo póki co to tylko wszyscy piszą o zgłoszeniu do GIODO i pozwach grupowych ale konkretów jeszcze nie ma beka


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - diabloo07 - 19-09-2013 13:18

Jeśli ktoś miałby robić cokolwiek z tą sprawą, to najlepiej do sądu prosto, bo jak zgłosicie do GIODO to nie dostaniecie odszkodowania Tongue


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - krzysiektbg - 19-09-2013 13:29

Już to widzę "Wysoki sądzie, zarabiam u nich na wstawianiu fałszywych plików, łamaniu prawa autorskich itp. czasami nie rozliczam się z US ale uważam, że należy mi się odszkodowanie, dlatego, bo nie zgłosili bazy danych do GIODO" dajcie sobie spokój z wypisywaniem o jakichś pozwach i poczekajcie na wyjaśnienia, albo zajmijcie się zarabianiem Smile


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - diabloo07 - 19-09-2013 13:46

Krzysiek, a po co mają się tłumaczyć? Tu chodzi o wyciek bazy danych osobowych, a nie o zarabianie. Ja np. mam tam konto, ale nic nie zarobiłem, moje dane są w bazie Wink


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - Tidus - 19-09-2013 14:18

Przecież i Diqtion, i Kiljan pisał, że zarobki Dawida sa prawdziwe - nie będą tego w kółko powtarzać. Popieram tutaj Diqa - macie swoje zdanie i przyznacie mu rację tylko wtedy, jak oznajmi, że jego zarobki były podbijane.
Dawid pomógł wielu osobom - między innymi mojemu bratu i mi, dzięki czemu w 2 miesiącu histori PPA udało się zarobić 500$. Gdyby sam nie potrafił sobie poradzić ze swoim własnym blogiem to co dopiero jakby miał komuś pomagać i szczerze gówno mnie interesuje czy był on jakimś earnerem 100k$ miesięcznie czy tak w rzeczywistości zarabiał marne grosze, ale miał wiedzę i potrafił pomagać co potwierdzi dużo jego refów.

Bardziej interesujące jest włamanie od wewnątrz i sprawca.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - zabajka - 19-09-2013 14:28

(19-09-2013 13:46)diabloo07 napisał(a):  Krzysiek, a po co mają się tłumaczyć? Tu chodzi o wyciek bazy danych osobowych, a nie o zarabianie. Ja np. mam tam konto, ale nic nie zarobiłem, moje dane są w bazie Wink

ja udostępniałam do pobierania swoje własne utwory poezji śpiewanej których jestem autorką i je wykonuję, wydane mam je na płycie cd i co udupią mnie za złamanie swoich własnych praw autorskich jak zgłoszę sprawębekabekabeka odnośnie przestępstwa ze strony fc w tematyce nielegalnie przechowywanych i przetwarzanych danych które zostały skradzione

tak krzysiu już się boję konsekwencji udostępniania swojej własnej twórczości
sama sobie karę zapłacę za swoje prawa autorskie bekabekabekabeka
aż się popłakałam ze śmiechu
jacy to niektórzy są ograniczeni Sad lepiej nic nie pisz krzysiu, przynajmniej pośmiewiska z siebie nie będziesz robić


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - tokaj25 - 19-09-2013 14:40

(19-09-2013 14:28)zabajka napisał(a):  ja udostępniałam do pobierania swoje własne utwory poezji śpiewanej których jestem autorką i je wykonuję, wydane mam je na płycie cd i co udupią mnie za złamanie swoich własnych praw autorskich jak zgłoszę sprawębekabekabeka odnośnie przestępstwa ze strony fc w tematyce nielegalnie przechowywanych i przetwarzanych danych które zostały skradzione

To chyba Ci nie za bardzo idzie jak zarabiasz na sejfikach Huh
Daj swój utwór na YT i wrzuć nam linka - posłuchamy Sad. Może ktoś nawet potem ankietę wypełni i coś zarobisz na PPA Jerk2


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - krzysiektbg - 19-09-2013 14:45

Ludzie płacą, żeby pobierać Twoją poezję śpiewaną ? W takim wypadku gratulację talentu bo, żeby ludzie wydali na to pieniądze, musi być to co najmniej ponadprzeciętne Smile Nie uważam, że ośmieszyłem się swoim postem i nie uważam się za osobę ograniczoną. Dobrze, że się popłakałaś ze śmiechu -śmiech to zdrowie... Szczerzę mówiąc bardziej od mojego postu, zabawny jest Twój o zgłaszaniu do gazet i pisaniu do znajomych "jurnalistów" (kto to? chyba, że chciałaś napisać żurnalista/journalist - tak wiem, czepiam się), ale to tylko moje zdanie. Nie będę więcej się w tym temacie wypowiadał i niepotrzebnie go zaśmiecał, bo nie o to tutaj chodzi - poczekam na jakieś oficjalne informacje.

Co do Diqtiona, to pozdrawiam, dzięki niemu łatwiej zacząłem niedawno przygodę z PPA i zarobiłem swoje pierwsze pieniądze Smile


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - zabajka - 19-09-2013 14:49

(19-09-2013 14:40)tokaj25 napisał(a):  
(19-09-2013 14:28)zabajka napisał(a):  ja udostępniałam do pobierania swoje własne utwory poezji śpiewanej których jestem autorką i je wykonuję, wydane mam je na płycie cd i co udupią mnie za złamanie swoich własnych praw autorskich jak zgłoszę sprawębekabekabeka odnośnie przestępstwa ze strony fc w tematyce nielegalnie przechowywanych i przetwarzanych danych które zostały skradzione

To chyba Ci nie za bardzo idzie jak zarabiasz na sejfikach Huh
Daj swój utwór na YT i wrzuć nam linka - posłuchamy Sad. Może ktoś nawet potem ankietę wypełni i coś zarobisz na PPA Jerk2


poezję śpiewaną nie każdy lubi
nie narzekam od 50 do 100 płyt sprzedaję z własnej strony internetowej
dodatkowo inne rzeczy i okrągła suma z kilkudziesięciu rzeczy miesięcznie się zbiera
tak zarabiam na sejfik - to dla ciebie jakiś problem czy żal du.e ściska ? dla mnie z sejfika 200-300 zł miesięcznie piechotą nie chodzi i wolę je miesięcznie tam zarobić niż ich nie mieć
yt na to kiedyś może przyjdzie czas, jakoś ppd mnie nie "chwyta"
w stópce nie mój baner ale jak widać michał zarabia tam jeszcze więcej


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - Klin - 19-09-2013 15:05

(19-09-2013 13:29)krzysiektbg napisał(a):  Już to widzę "Wysoki sądzie, zarabiam u nich na wstawianiu fałszywych plików, łamaniu prawa autorskich itp. czasami nie rozliczam się z US ale uważam, że należy mi się odszkodowanie, dlatego, bo nie zgłosili bazy danych do GIODO" dajcie sobie spokój z wypisywaniem o jakichś pozwach i poczekajcie na wyjaśnienia, albo zajmijcie się zarabianiem Smile

Mam konto na FC ale nigdy nie zarobiłem tam ani centa, co w takim wypadku powiesz ? Też zostanę o coś oskarżony ? facepalm

Pozdrawiam