Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firecash i Diqtion oszukują? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Firecash i Diqtion oszukują? (/Temat-Firecash-i-Diqtion-oszukuja-76513)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - diabloo07 - 19-09-2013 11:38

Wiem, jacy są na LCP moderatorzy, bo sam mam na kilku kontach bana, nie musisz mi mówić Smile
Co do tego "ooo topka podrobiona - czyli wypłat nie ma , diq nie zna sie na PPA , wrzucić FC do SCAMU" też się nie zgadzam z taką postawą, lecz w tym temacie pierwotnie nie chodziło o to, aby pokazać, że FC to scam albo, że Dawid się nie zna na PPA, bo ewidentnie się zna, co widać po jego poleconych. W temacie chodziło o to, aby pokazać, jak działa FC(rzekomo), a każdy sam zdecyduje, co zrobi z tą wiedzą.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - matek697 - 19-09-2013 11:50

Jest jeszcze ten film z pierwszego posta gdzieś?


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - diabloo07 - 19-09-2013 11:51

Dużo osób ma na kompie, na YT nie ma.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - matek697 - 19-09-2013 12:18

Liczę na jakiś upload i pw Jerk2


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - Klin - 19-09-2013 12:27

Nie zauważyłem żeby fc odniosło się do sprawy z GIODO

Pozdrawiam


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - tokaj25 - 19-09-2013 12:32

(19-09-2013 11:38)diabloo07 napisał(a):  Wiem, jacy są na LCP moderatorzy, bo sam mam na kilku kontach bana, nie musisz mi mówić Smile
Co do tego "ooo topka podrobiona - czyli wypłat nie ma , diq nie zna sie na PPA , wrzucić FC do SCAMU" też się nie zgadzam z taką postawą, lecz w tym temacie pierwotnie nie chodziło o to, aby pokazać, że FC to scam albo, że Dawid się nie zna na PPA, bo ewidentnie się zna, co widać po jego poleconych. W temacie chodziło o to, aby pokazać, jak działa FC(rzekomo), a każdy sam zdecyduje, co zrobi z tą wiedzą.

Więc przeczytaj większość postów i zobaczysz , że większość właśnie pisze w stylu , który opisałem i o to mam pretensje.
A nawiązując do Twojego ostatniego zdania - mnie szczerze mówiąc filmik za bardzo nie ruszył z tym , że może być topka a raczej jednej osobie w topce podkręcane zarobki. Bo to czy On tam ma milion czy 1k$ to nie zmienia faktu , że świetnie naucza , no i chyba co najważniejsze - w ogóle to nie ma wpływu ile kasy mi wpadnie do kieszeni.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - tomazzi - 19-09-2013 12:32

(19-09-2013 12:27)Klin napisał(a):  Nie zauważyłem żeby fc odniosło się do sprawy z GIODO

Pozdrawiam

kiljan wczoraj na sb pyskował swoje pseudo mądrości, że ich ustawa o ochronie danych osobowych nie obowiązuje i nie zgłaszali nic do giodo bo nie mają takiego obowiązku co jest nie prawdą - giodo ich nie obowiązywałoby gdyby były to same adresy e-mail, natomiast w ich bazie danych były takie dane personalne osób jak : imię i nazwisko, adres, dane i numery kont bankowych i niestety tutaj mieli obowiązek zgłoszenia do giodo faktu przechowywania i przetwarzania przez ich stronę danych osobowych jak również spełnić wymagania zabezpieczeń wymagane przez giodo w przypadku stron internetowych i przechowywanych na serwerze danych


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - Kiljan - 19-09-2013 12:46

Hmm a to ciekawe bo ja powiedzialem ze nie obowiazuje a mimo to zostala zgloszona... Ale wiadomo kiedy cos takiego bys napisal to juz nie byloby takiej emocjonujacej sytuacji...


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - tomazzi - 19-09-2013 12:49

(19-09-2013 12:46)Kiljan napisał(a):  Hmm a to ciekawe bo ja powiedzialem ze nie obowiazuje a mimo to zostala zgloszona... Ale wiadomo kiedy cos takiego bys napisal to juz nie byloby takiej emocjonujacej sytuacji...

kiedy została zgłoszona ???
po włamie - bo powinna być od startu, prawo nie działa wstecz kochaniutki więc w chwili włamu i kradzieży danych osobowych strona fc nie miała nic zgłoszone w giodo
więc :

do czasu włamu przechowywane i przetwarzane dane osobowe przez serwis fc były nielegalnie
skradziona została nielegalnie przechowywana i przetwarzana przez was baza danych osobowych

fakt zgłoszenia już po fakcie du.y wam nie uratuje niestety, a nieświadomość popełnienia przestępstwa i nieznajomość zapisów prawnych nie uchyla od poniesienia odpowiedzialności karnej

także sorry winetou ale macie wielkie kuku


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - Klin - 19-09-2013 12:51

Dziękuję tomazzi za dość wyczerpujące wypowiedzi.

Mam nadzieję że niektórzy się "obudzą" i będą wiedzieli co z tym fantem zrobić.

Pozdrawiam